| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marik8
Kapral

Kapral





Posty: 43
Skąd: Toszek
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam 2 pytania WEJD?CIE :):)

Witam...Mieszkam w Toszku jest to miasto niedaleko Gliwic:)Chciałem zapytać czy ktoś wie gdzie bym mógł szukać w tych okolicach??Chodze po lasach i nic nie moge znaleśćSmutny Jeśli ktoś zna jakieś miejsca w tych okolicach gdzie były jakieś fronty 1 i 2 WŚ,bitwy partyzanckie itp to prosze o info:)Uśmiech
Jeśli ktoś pochodzi z tych okolic może by się wybrał za mną na jakąś wyprawe do lasu,ponieważ jestem w tym temacie nowy i zielony:)
Pozdr Bardzo szczęśliwy

_________________
M@A@R@I@K@8

Wto 25 Kwi, 2006 14:44

Powrót do góry
pantonik1
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 16
Skąd: Lubaczów
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witaj

przeczytałem twój list. nie jestem z tych terenów, ale chcę cię prosić, abyś się nie poddawał! ja na swoich terenach chodze - a wiem, że były tu różne potyczki i najczęściej znajduje kule, łuski, jakies monety - nie wspomne o odłamkach! dlatego głowa do góry! jak wyczujesz swój sprzęt to wszystko będzie dobrze. Ps. w rzeczy samej, lepiej popytać o te potyczki, bo możesz nogi zchodzićUśmiech

Czw 18 Maj, 2006 22:09

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.