| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
163TDH
Aspirant

Aspirant




Posty: 176
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

IOH nr 7

Kotki kiedy można się spodziewać, za 3 - 4 miesiące ?
czy może szybciej,

poczekam nawet rok ale może jakaś zapowiedź ,

pozdrawiam wszystkich

Sro 23 Lis, 2005 23:46

Powrót do góry
zbV
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 455
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nr 6 to październik-listopad. Nr 7 pewnie grudzień-styczeń, oby.

Czw 24 Lis, 2005 0:01

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

6 był w listopadzie bo był opóźniony. Planowo 7 w grudniu
_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Czw 24 Lis, 2005 0:57

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Siódemeczka będzie pod choinke Mr. Green

Czw 24 Lis, 2005 9:03

Powrót do góry
katrol
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 326
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
6 był w listopadzie bo był opóźniony
chyba z pół roku Zdziwiony

a co do 7, no to wyczekujmy cierpliwie świąt Uśmiech

_________________

Czw 24 Lis, 2005 14:25

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam

Wszystko idzie w dobrym kierunku. Oto zapowiedź.

pozdr
janek



Opis załącznika:

Pon 05 Gru, 2005 20:55

Powrót do góry
Shu Shamson
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Skąd: Toruń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, pod choinkę będzie na pewno i to z nową szatą graficzną Uśmiech Uśmiech

Pon 05 Gru, 2005 22:40

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zapowiada sie zajebiście, mam pytanie. Kiedyś deydowaliśmy o czym chcemy czytac, i wygrał bodajze kb ur. Kiedy artykuł? (i ewentualnie np. o morsie itp)

Wto 06 Gru, 2005 17:16

Powrót do góry
Stary Wirus
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 280
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cały numer pod choinkę ze zdrajcami????? Bo to i hurtem (Polacy w słuzbie III Rzeszy) i pojedyńczo(?) (Zdrajca w rządzie londyńskim).
Ciekawe, co Szanowna Redakcja wymysli na Wielkanoc? Może wreszcie ten Urugwaj czy inny Ur, albo czyjeś lotnictwo - Urugwaju?.
Ciekawe, który z forumowych malkontentów to napisze. Bo narzekać może każdy, ale napisać... no ja też nie za szczególnie, ale ponarzekać mogę?
Za dużo znaków zapytania. Szponiasty sie pewnie pogubi i na wszelki wypadek nie odpowie na żaden znak zapytania Question
Coś pokręciłem, zle trudno. Niech tambędzie.
SW

_________________
No i cóż z tego, że niektórzy nie są inteligentni. Ważne jest to, że nie chcą się uczyć!

Sro 07 Gru, 2005 19:53

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wróciłem.

Byłem w trasie kilka dni, przepraszam wszystkich zaległosci nadrobię zaraz.

Ur się pisze oczywiście, to nie jest takie proste , mało dokumentów itp

Wirus - nic nie zdradzę hehe, ale podymi się hehehe

Sro 07 Gru, 2005 23:59

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Wink
Z przyjemnością informuje, że zapowiedź kolejnego numeru IOH jest już dostępna na naszej stronie internetowej 8)

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zapoznawania się z zapowiedzią i cierpliwym oczekiwaniem na wyjście nowego numeru, które nastąpi już niebawem 8)

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Wto 13 Gru, 2005 19:53

Powrót do góry
katani
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 22
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zszokowany
ja wiem, że w oczach redakcji: inne oblicza historii, wszyscy Polacy to konfidenci wszystkich służb specjalnych w Europie i nie tylko...
ktoś tu chyba ma omamy...
może dr Wilczur, to ten dr przedwojenny, co miał zaniki pamięci i składał podświadomie kulasy krzywe z prawa na lewo.... Smutny
może ktoś zrobi sobie lewatywę... Exclamation

może dobrze, że macie komdonik na swojej prasie... Laughing , kto używa... Laughing Wink ten cały.... Laughing Laughing Razz

Moderacja przez Szponiasty:
wyróżnienie moje, proszę odwołać te słowa. Twoje poglądy na zawartość i poziom magazynu to jedno, a obrażanie innych to drugie.

Wto 13 Gru, 2005 22:55

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

katani jakos Cie nie rozumiem. Jeszcze rok temu probowalismy cos razem zrobic dla tego srodowiska. Czy po tamtym negatywnym doswiadczeniu dopadlo Cie takie czarnowidztwo? Praktycznie wszystkie Twoje posty wydaja sie jakies negatywno-zaczepne... Takie wrazenia po czytaniu zapowiedzi nowego numeru? Bo problem konfidentow pojawia sie w jednym tekscie na kilkanascie. Twierdzisz ze nie bylo takich zachowan?
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sro 14 Gru, 2005 9:44

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Uśmiech
Pewnie zdaniem Kataniego, nikt nie współpracował z Niemcami w czasie wojny, i nikt przez półwieku istnienia PRL się nie zeszmacił... Zniesmaczony Tak, to ciekawe jak Polacy szybko dostają amnezji... Rolling Eyes
Pozdrawiam
wars98

Sro 14 Gru, 2005 10:40

Powrót do góry
katani
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 22
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo szczęśliwy Kudi, bardzo Ciebie szanuję, przemawia przeze mnie po prostu złość... i tyle...ja wiem, że pełno było matołów, połamańców, którzy się sprzedawali dla samej tylko idei socjalistycznej i tych potępiam; jak i innych wałów - konfidentów za pieniądze - jednak nie rozumiem wodzów II RP, którzy zmarnowali wszystko, za sprawą lewackich poglądów. Proszę mnie źle nie zrozumieć; ja nie jestem w skrajnościach... tylko szlak mnie trafia na tą ogólną niemoc... i tyle... Rolling Eyes
A może chce sobie tak pogadać...
:idea: Question Question

Sro 14 Gru, 2005 23:18

Powrót do góry
163TDH
Aspirant

Aspirant




Posty: 176
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie rozumię czego dotyczy ta niemoc ???

aaaa na 16 artykułów 2 powiedzmy dyskusyjne to nie taka zła statystyka...

_________________
http://powrotlegendy.pl

Czw 15 Gru, 2005 0:12

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

katani napisał:
wodzów II RP, którzy zmarnowali wszystko, za sprawą lewackich poglądów

Zszokowany Zszokowany Zszokowany ?

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Czw 15 Gru, 2005 0:33

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

katani rozumiem Cie doskonale. tez uwazam ze nalezaloby odbrazowic II RP. Tym bardziej ze czasy obecne wydaja sie podobne do tych z lat 20 - rzady klerykalno-skrajnoprawicowe. Znowu oslabiamy kraj, zamykamy sie i odcinamy od reszty sasiadow i swiata...
rozumiem ze wiecej szkody zrobili politycy niz konfidenci, ale te male pluskwy doprowadzily do rodzinnych dramatow i dlatego i o nich warto napisac.
a jak masz katani jakis fajny temat z pewnie z przyjemnoscia wszyscy by przeczytali.

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Czw 15 Gru, 2005 9:32

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
Jak wróble ćwierkają, to w kolejnych numerach może być kontynuacja sprawy "Szczeliny", "Rüdigera" oraz FHQ-u "Riese" (Sowie & Książ)... Wink Twisted Evil oraz wiele, wiele innych, równie pasjonujących tematów Exclamation Razz
Już nie mogę się doczekać. Mr. Green Piwo
Pozdrawiam
wars98

Czw 15 Gru, 2005 14:46

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja sobie tak mysle, czy aby opowiesci o szczelinach, lochy w Sowich, jakies wirtualne fabryki to jest wszystko o czym powinien pisac historyczny periodyk? Czy nie ma juz innych waznych spraw? Czy nasza historia lub jej znajomosc wogole ograniczac ma sie li tylko do kolejnego odgrzewania starych i juz nieco nieswiezych potraw? Moze lepiej zostawic te tematy brukowcom, zajac sie pozyteczniejszymi sparwami? Ot, chocby np. Bereza Kartuzka (moze sie okazac bardzo przydatne za niedlugo Wink Wink Wink ), polityka Rzeczypospolitej w czasach swietnosci i co z tego wyniklo albo chocby zyciem codziennym w Armii Andersa kiedy owa byla jeszcze w ZSRR. Chyba dzis juz nikt nie wie, ze np. za "komuszenie" w tej armii ludzie przylapani na tym zbrodniczym procederze siedzieli w radzieckich wiezieniach. Bo taka byla umowa Sikorski - Majski w zakresie respektowania prawodawstwa polskiego sprzed 39'. Jest oczywiscie tysiace innych tematow. Moze cos o krucjatach. Ale tak dokladnie, nawet w odcinkach. Sa Templariusze, Joannici i inni... Czy konieczne jest krazenie wokol tych samych spraw? Ja mysle, ze mozna inaczej. Oczywiscie nie jest to krytyka dotychczasowego dorobku. Ot, tak mi przyszlo do glowy, ze wydawnictwa jak iOH powinny edukowac. W mozliwie jak najszerszym zakresie. Inaczej rozne szmatlawce beda bawic sie w niezdrowa i bzdurna konkurencje.
Ale moze sie myle.....

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Czw 15 Gru, 2005 19:10

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krecio - podjełeś w sumie ważny wątek, ale myślę, że w OH miejsce powinno być zarówno to na co jest najbardziej "ekscytujące", a więc szczelina z jej "nieprzebranymi skarbami", jak i o czasach tych bardziej odległych. Dobrze jest mieć wpływ na "swoją" gazetę, myślę, że OH zadowoli wszystkich, potrosze Laughing
A jeżeli chodzi o całą resztę to wg. powiedzenia "prawdziwa cnota krytyk się nie boi", nie można zbytnio się przejmować różnymi jak to delikatnie i subtelnie ujełeś:
Kod:
Inaczej rozne szmatlawce beda bawic sie w niezdrowa i bzdurna konkurencje.
Ale moze sie myle.....

Bo to dla nas gazetka, osobiście znam już trzy osoby, które zrezygnowały z tych różnych szmatławców na rzecz OH. Laughing

Czw 15 Gru, 2005 19:35

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
Krecio. A kto powiedział, że nie? Rolling Eyes Laughing
Doczekasz się!
P.S. Aż tak bardzo pali Ci się do Berezy? Wink Laughing Mr. Green
Pozdrawiam
wars98

Czw 15 Gru, 2005 19:52

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

siwy napisał:
osobiście znam już trzy osoby, które zrezygnowały z tych różnych szmatławców na rzecz OH. Laughing


To ja jestem od ponad roku kolejnym... Rolling Eyes

I wcale nie chodzi mi o to zeby nie pisac o tych roznych slaskich bajko-szczelino-riesach. Mam na uwadze tylko to, ze grzebanie sie w tym traci moim zdaniem powoli swoj sens. Nic nowego, przelomowego sie nie dzieje bo (moim skromnym zdaniem) dziac juz sie nie moze. A czas ucieka w sposob okrutny. Tak wiec jesli nie chcemy zostac "kolkiem gospodarzy gminno-sztolniowych" to grupujac sie wokol pisma z "historia" w tytule powinnismy dbac o wszechstronny rozwoj tego wydawnictwa. Mnie jak do tej pory odpowiada jego tresc mimo, iz nie zawsze sie zgadzam z tym co jest tam prezentowane. Ale nie o to przeciez chodzi. Tekst ma spowodowac prace glowy. Wysilek jest to co prawda w dzisiejszych czasach dosc trudny, ale jesli juz ktos czyta i jeszcze stara sie to zrozumiec to przeciez taki jest cel tej pisaniny. Moim zdaniem kazdy temat jest dobry jesli zostanie w sposob ciekawy i tworczy przedstawiony. To mam na mysli zabierajac swoj skromny glosik w dyskusji.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Czw 15 Gru, 2005 21:16

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

wars98 napisał:
Aż tak bardzo pali Ci się do Berezy?
wars98


I co?? Myslisz pewnikiem, zes dobry dowcip sprokurowal Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
A ja mam niejakie obawy przed tzw. "kolem historii"

PS. Nie jestem poslem i mam duzy komfort bezpartyjnego.... tylko jakie to moze miec znaczenie...

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Czw 15 Gru, 2005 21:19

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
Oj, Krecio, krecio... Ja wiem, że niż, wiatr, deszcz i inne plagi egipskie...
Miałem jedynie na myśli, że coś czarnowidztwo uprawiasz! Twisted Evil
Powtórka z Berezy?? Rolling Eyes
Kwaczuszkom mimo zapewne ciągąt w tym kierunku daleko do zrealizowania takich pomysłów... Laughing
Nie mają takich uprawnień. I całe szczęście dla wszystkich nieprawomyślnych... Wink
P.S. A Ty odkąd taki strachliwy, co? Uśmiech
Pozdrawiam
wars98

Czw 15 Gru, 2005 21:44

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.