| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy można sklejać ze złamaną ręką

Udało się komuś sklejać ze złamanym nadgarstkiem Twisted Evil Question Nie przerzucać do działu rozrywka Exclamation Chciałem bardzo dokończyć StuGa III, ale zdrowie nie pozwoliło.Nie wiem czy coś da sie zdziałać. Ktos próbował Question [/b]

Wto 12 Wrz, 2006 20:46

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Znam ten ból bo też kiedyś miałem złamaną rękę w nadgarstku i to jak na złość prawą Evil or Very Mad . Lepiej nie bierz się za klejenie bo raz, że będziesz nadwyrężać dłoń, a dwa to nie będziesz mieć z gipsem na ręce takiej precyzji. Jeśli już tak bardzo Cie korci to pod koniec noszenia gipsu możesz trochę pokleić, ale te elementy, które nie wymagają dużej precyzji czy gwałtownych ruchów ręki. Wszelkie szlifowania odradzam.
Również po zdjęciu gipsu minie jakiś czas zanim ręka nabierze poprzedniej sprawności.

Pozdrawiam.

Sro 13 Wrz, 2006 2:08

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja mam złamaną lewą, troszkę lepiej Rolling Eyes Zobaczę, chciałem pokazać co nasklejałem, ale akurat rączką poszła Zniesmaczony Dzięki Krzychu Wink

Sro 13 Wrz, 2006 10:35

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.