| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alu1
Kapral

Kapral




Posty: 56
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Identyfikacja noża z 2ws

Proszę o identyfikacje znaleziska. Oraz orientacyjna przyblizona wartość

Pon 19 Maj, 2014 20:29

Powrót do góry
Strugu
Porucznik

Porucznik




Posty: 651
Pochwał: 3
Skąd: Przemyśl
Archiwum: Rozkradli Niemcy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kordzik organizacji teno.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Technische_Nothilfe

Pon 19 Maj, 2014 20:30

Powrót do góry
Alu1
Kapral

Kapral




Posty: 56
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sygnatury

Pon 19 Maj, 2014 20:32

Powrót do góry
grzes_chmiel
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 39
Skąd: Chmielnik
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witam

http://allegro.pl/teno-hewer-kordzik-podoficera-iii-rzeszy-zgodny-i4262557608.html

Pią 23 Maj, 2014 12:44

Powrót do góry
Hary.Z
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki




Posty: 496
Pochwał: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Identyfikacja noża z 2ws

Alu1 napisał:
Proszę o identyfikacje znaleziska. Oraz orientacyjna przyblizona wartość

Myślę że doskonale wiesz co to jest i jaką ma wartość.. Zaczyna się podobnie jak z kordzikiem SS, infantylne zapytanie na forum po czym kordzik ląduje na allegro z profesjonalnym opisem i zdjęciami Question
W co Ty grasz Alu1? A może miron010 czy Ferdus85?
http://allegro.pl/kordzik-sztylet-niemiecki-sa-komplet-oryginal-i4269519769.html
http://allegro.pl/kordzik-niemiecki-sztylet-ss-rarytas-top-oryginal-i4224127398.html

Sob 24 Maj, 2014 14:12

Powrót do góry
Alu1
Kapral

Kapral




Posty: 56
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, a może ja zapytam w co gracie wy? Pan i kolega z forum nie bedę podawał nicku ze względu na ( przypuszczenia ) Kordzik sprzedałem Pana koledze, wydaje mi się że zachowałem się fair gdyż kolega wylicytował na aukcji za kwotę 5100zł a miałem lepszą ofertę, i straciłem przez to prawie 3tys. zł. Tasak dałem do identyfikacji okazało się że to "TENO" tego nie wiedziałem, poza tym nie jest moją własnością, dałem go do identyfikacji bo chce go nabyć i nie przepłacić czy kupić kopię, chcę dowiedzieć się jak najwięcej od ekspertów na tym forum,przed zakupem czy też ewentualną sprzedażą na allegro czy innym portalu, chyba po to jest forum oraz ludzie tutaj, prawda? ?? czasem trafiają się mi różne rzeczy i kupuje sprzedaje, wzbogacam tym sposobem niektórym osobą kolekcję, czasem znajduje taki "SS" czysty fart, chodzę też z wykrywaczem metalu ace250 znajdę coś czego nie wiem, zapytam... dostanę odpowiedz, jest mi zbędne, sprzedam na aukcji i to, też jest podejrzane?? ale po prostu niektórzy doszukują się w tym nie wiem czego?? może Pan zazdrości ....
skoro jak Pan twierdził "jest Pan kolekcjonerem" i w wiadomościach oferował mi Pan godziwe pieniądze za kordzik ss czyli 3500zł a namówił Pan kolegę żeby go kupił za 5100zł a po wygranej aukcji kolega twierdził że rozmawialiście razem i ten kordzik w stanie jak usłyszałem "mint" jest wart 6tys. euro to zaczynam się zastanawiać kto tu w co gra ja czy może wy ???
bardzo proszę o nie uiszczanie nicków mojej żony, brata czy mojego nicku w celu doszukiwania się czegoś wysnutego z palca.

Obiecałem Panu w rozmowie telefonicznej że tego nie skomentuję ale ze względu na ciśnienie które mi Pan podniósł nie mogłem przejść obojętnie. Serdecznie pozdrawiam

Nie 25 Maj, 2014 2:12

Powrót do góry
Alu1
Kapral

Kapral




Posty: 56
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wiadomości

Nie 25 Maj, 2014 2:38

Powrót do góry
Kris501
Moderator
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3329
Pochwał: 12
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proszę nie przenosić prywatnych spraw na forum!
_________________
pozdrawiam Krzysiek

Per aspera ad astra = Winner

Nie 25 Maj, 2014 9:10

Powrót do góry
Hary.Z
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki




Posty: 496
Pochwał: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A dlaczego pomija Pan fakt że negocjacje stanęły na 4600 co uważam za kwotę wysoką za tak skorodowany egzemplarz. Oferta zakupu jest oczywistą konsekwencją wstawiania na forum przedmiotów do oceny przed sprzedażą.
Sprzeciwiam się jednak wykorzystywaniu forum do cynicznego budowania atmosfery i tajemnicy znaleziska tuż przed wystawieniem przedmiotu na allegro. Aż nie mogę się doczekać jaka będzie historyjka przy sprzedaży tasaka. Mam tylko nadzieję że dwa razy na ten sam patent nikt się nie nabierze.
To tylko takie krótkie sprostowanie, gdyż musimy być na bieżąco za sztuczkami handlarzy starzyzną.

Pozdrawiam
Jakub

Nie 25 Maj, 2014 10:01

Powrót do góry
Alu1
Kapral

Kapral




Posty: 56
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proszę mi udowodnić gdzie na forum budowalem jaką kolwiek historię zanim zacznie pan wypisywać bzdury. Gdybym chciał sprzedawać na forum to wystawilbym bym w dziale sprzedaż, tutaj zbieralem informacje, a jak narazie to Pan buduje nieprzyjemna atmosferę w dziale identyfikacji, kordzik został znaleziony jak wszyscy widzą ze zdjęć, nie został zrobiony przezemnie czy zerwany z drzewa jak jabłko, więc nie wiem po co wogóle ta rozmowa.

http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=33354

oto budowana historia przezemnie na forum, w tym dziale wszyscy co pytają o identyfikacje, według Pana coś kreca . Proponuje zatrudnić się w agencji detektywistycznej. Z mojej strony to by było na tyle.

Nie 25 Maj, 2014 11:56

Powrót do góry
Hary.Z
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki




Posty: 496
Pochwał: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ależ ja nie widzę Pana strasznej zbrodni w ubarwianiu rzeczywistości, dopóki dotyczy oryginalnych przedmiotów. Tak było w przypadku kordzika SS gdzie na historii o Oświęcimiu zyskał Pan całe 500zł w stosunku do tego co ja byłem skłonny zaproponować. Kupujący strasznie chciał w to uwierzyć i na szczęście bardzo nie przeinwestował.
Doprawdy nie rozumiem czemu Pan tak się zapienił kiedy to prawdziwe powody do złości będzie miał zwycięzca tej pańskiej aukcji
http://allegro.pl/kordzik-sztylet-niemiecki-sa-komplet-oryginal-i4269519769.html
Gdy miał Pan jeszcze przywilej korzystania z mojej wiedzy prosił Pan mnie o ocenę grawerki na jelcach. Moja opinia była jednoznacznie negatywna. Nie przeszkodziło to Panu wystawić opis "Wszystko zachowane w 100% Oryginale" a to już celowe i świadome oszustwo!
I jak widać nie jestem w tym osądzie osamotniony
http://www.wehrmacht-awards.com/forums/showthread.php?t=740537

Życzę miłego wieczoru i jak najmniej wk....nych klientów.

Nie 25 Maj, 2014 21:01

Powrót do góry
Alu1
Kapral

Kapral




Posty: 56
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Opinie są podzielone, także najlepiej gdy przyszły nabywca podda go ekspertyzie, mnie niestety na to nie stać.

Pon 26 Maj, 2014 19:02

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.