| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ORB Dywizjonów PSP w Sieci

Zapraszam i polecam miłośnikom historii polskich skrzydeł Uśmiech

http://orb.polishaf.pl/

Pozdrawiam

Pią 06 Lip, 2007 17:43

Powrót do góry
Artur P.
Chorąży

Chorąży




Posty: 150
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Brawo Panie Jacku!

Wielka idea - niezbędna dla popularyzacji historii polskich skrzydeł, przede wszystkim na Zachodzie. Urochomienie tej strony, wraz z wydaniem przez Pana książki "Zwycięstwa pilotów myśliwskich Polskich Sił Powietrznych...", stanowi na pewno przełom dla miłośników tej tematyki. Skończy się w końcu monopol na "kwity" grupy buców (zwłaszcza jednego Mad ) z pewnego forum.

Brawa dla Panów Kutznera, Mikołajskiego i grupy Zapaleńców, którzy dla słusznej idei poświęcają czas, by przepisać ORB dywizjonów PSP.

Pozdrawiam Piwo Piwo Piwo ,
Artur

Sob 07 Lip, 2007 12:13

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Artur P. napisał:
Brawo Panie Jacku!

Wielka idea - niezbędna dla popularyzacji historii polskich skrzydeł, przede wszystkim na Zachodzie. Urochomienie tej strony, wraz z wydaniem przez Pana książki "Zwycięstwa pilotów myśliwskich Polskich Sił Powietrznych...", stanowi na pewno przełom dla miłośników tej tematyki. Skończy się w końcu monopol na "kwity" grupy buców (zwłaszcza jednego Mad ) z pewnego forum.

Brawa dla Panów Kutznera, Mikołajskiego i grupy Zapaleńców, którzy dla słusznej idei poświęcają czas, by przepisać ORB dywizjonów PSP.

Pozdrawiam Piwo Piwo Piwo ,
Artur


Witam Panie Arturze!

Dziękuje serdecznie, ale to doprawdy nie moja zasługa. Ja do tego Projektu udostępniłem jedynie część (niewielką) z posiadanych dokumentów i podjąłem się jego koordynacji. To nie do mnie należy kierować słowa uznania, a do takich osób jak Panowie: Piotr Mikołajski, Remigiusz Gadacz, Wiesław Górniak, Petr Lipka, Marcin Piotrowski, Andrzej Rzuchowski, Ryszard Wróbel. To oni zdecydowali się poświęcić swój cenny czas, aby inni mogli z tych dokumentów darmowo korzystać. Dzisiaj wiem już, że osób tych będzie więcej. I za to, osobom wymienionym i tym, którzy do Projektu jeszcze dołączą serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
Jacek Kutzner
http://orb.polishaf.pl/


P.S.

Dziś w nocy (aktualizacje dokonywane są po północy) ukażą się:

303 Sqn. 1941-01
303 Sqn. 1942-01
306 Sqn. 1942-05
306 Sqn. 1942-06

Nie 08 Lip, 2007 19:54

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.