| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ark(o) Royal
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 1360
Pochwał: 1
Skąd: Tychy i okolice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No podaj odpowiedź, tylko ostrzegam, nich ma ona ręce i nogi bo inaczej zemsta będzie słodka Bardzo szczęśliwy
_________________
"Amon Amarth", "Ensiferum", "Wintersun", "Eluveitie"... czegóż chcieć więcej...

Sro 03 Maj, 2006 2:00

Powrót do góry
Ark(o) Royal
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 1360
Pochwał: 1
Skąd: Tychy i okolice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Aha, no tak, może i ma ręce i nogi, ale zemsta i tak słodka będzie Bardzo szczęśliwy , co Ty na to harpoon?
_________________
"Amon Amarth", "Ensiferum", "Wintersun", "Eluveitie"... czegóż chcieć więcej...

Sro 03 Maj, 2006 2:03

Powrót do góry
harpoon
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 999
Pochwał: 5
Skąd: Poznań
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Teraz zrozumiałem pojęcie "oś czasu" wg. kolegi Marmika Bardzo szczęśliwy Kolego Ark(o)Royal należy zapamiętać tę definicję, bo czuję że to nie koniec gmatwania prostych spraw.

Dzięki za wirtulny pkt. Jak spoglądałem na chronologię dot. okrętu, zatrzymałem się na chwilę przy hulku, no i mam lukę dot. tego okrętu właśnie od tego momentu, a skreślono go dopiero w 1958r. z listy floty Smutny

Jasna sprawa - na pewno coś wykombinuję Bardzo szczęśliwy Jak mówiłem dam sobie na to trochę czasu, ale może uda się choć trochę zagiąć kolegę Marmika Bardzo szczęśliwy

_________________
"przeszkody są po to, aby je eliminować - problem w tym, że przeszkoda może wyeliminować ciebie"

Sro 03 Maj, 2006 2:05

Powrót do góry
Ark(o) Royal
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 1360
Pochwał: 1
Skąd: Tychy i okolice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

harpoon napisał:
Teraz zrozumiałem pojęcie "oś czasu" wg. kolegi Marmika Bardzo szczęśliwy Kolego Ark(o)Royal należy zapamiętać tę definicję, bo czuję że to nie koniec gmatwania prostych spraw.

Dzięki za wirtulny pkt. Jak spoglądałem na chronologię dot. okrętu, zatrzymałem się na chwilę przy hulku, no i mam lukę dot. tego okrętu właśnie od tego momentu, a skreślono go dopiero w 1958r. z listy floty Smutny


Najgorsze że od początku twierdziłem że to ten kadłub, ale nie wiedziałem że Sowieci go później "Dniepr" nazwali, no cóż tak bywa Smutny

_________________
"Amon Amarth", "Ensiferum", "Wintersun", "Eluveitie"... czegóż chcieć więcej...

Sro 03 Maj, 2006 2:08

Powrót do góry
Ark(o) Royal
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 1360
Pochwał: 1
Skąd: Tychy i okolice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak moderator zobaczy ileśmy tu w trójkę o jednym niewyraźnym zdjęciu się narozpisywali to nam da popalić (a moze nie? Wink )
_________________
"Amon Amarth", "Ensiferum", "Wintersun", "Eluveitie"... czegóż chcieć więcej...

Sro 03 Maj, 2006 2:12

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja to pikuś!

Zobaczcie widzieliście przecież co nam wrzucił "maxikasek".

http://www.obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=3320

Przecież nie mam pojęcia co to jest. No i żadnej ENIGMATYCZNEJ Bardzo szczęśliwy podpowiedzi!

Co do jednego wątku to dogadajmy szczegóły jutro (znaczy dziś Wink ) przez "wiadomości prywatne". Chyba poprowadzi ktoś z nas jeżeli moderator nie będzie chciał.

Pozdrawiam!

Sro 03 Maj, 2006 2:14

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak moderator zobaczy ileśmy tu w trójkę o jednym niewyraźnym zdjęciu się narozpisywali to nam da popalić (a moze nie? Wink )

Cytat:
Co do jednego wątku to dogadajmy szczegóły jutro (znaczy dziś Wink ) przez "wiadomości prywatne". Chyba poprowadzi ktoś z nas jeżeli moderator nie będzie chciał.

Widzę że juz zrobiliście wątek z konkursem. Niech więc prowadzi ten który założył, najłatwiej mu edytować swój pierwszy post i robić punktację. Ja mam teraz nowy plan pracy i mam mniej czasu żeby non stop pilnować...

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Czw 04 Maj, 2006 17:42

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.