| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Coś jest na rzeczy.Ja też dostaję jakoś w kratkę.
_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Wto 20 Paź, 2015 17:22

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Problem był po naszej stronie.
Przepraszamy za utrudnienia.

Sro 21 Paź, 2015 15:54

Powrót do góry
toyotomi
Sho Sa

Sho Sa





Posty: 1545
Pochwał: 36
Skąd: EU/DE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proszę - odpowiedzialnych za stronę techniczną - rzućcie okiem na dział "Broń Biała" temat "Broń biała-prosto z handlu.
Strona 4-ta jest okrutnie "rozjechana" - posty wyświetlają się na tle.
Dosyć nieprzyjemny efekt.

Pozdrawiam
i z góry dziękuję.
stani.

_________________
http://www.szabla.org.pl/phpBB3/index.php

Pią 23 Paź, 2015 21:07

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Załatwione- post wyżej był zły quote wstawiony.
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sob 24 Paź, 2015 23:19

Powrót do góry
toyotomi
Sho Sa

Sho Sa





Posty: 1545
Pochwał: 36
Skąd: EU/DE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

maxikasek napisał:
Załatwione- post wyżej był zły quote wstawiony.

Serdecznie dziękuję... Piwo

_________________
http://www.szabla.org.pl/phpBB3/index.php

Sob 24 Paź, 2015 23:24

Powrót do góry
tompress
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3800
Pochwał: 7
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj znów nie dostaję powiadomień o nowych wpisach. Da się odetkać? Mr. Green
_________________
pozdrawiam
Tomek
============================
https://tompress.shop - aktualizacja w czwartki od godz. 20.00

Nie 22 Lis, 2015 12:39

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tomku, jakiś czas temu miałem podobny problem, sprawdź proszę czy przypadkiem powiadomienia nie trafiają w skrzynce do spamu.

Nie 22 Lis, 2015 12:42

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja to mam od dłuższego czasu. Przynajmniej mam spokój z wszystkimi konkursami,zapytaniami itd. I o dziwo też można żyć ?? Proszę mnie nie odblokowywać. Mr. Green
_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Pią 04 Gru, 2015 20:45

Powrót do góry
pasqudek
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jestem nowy. Ale idiotycznie ogląda się mniejsze fotki i z prawej strony Evil or Very Mad

Wto 26 Sty, 2016 12:18

Powrót do góry
toyotomi
Sho Sa

Sho Sa





Posty: 1545
Pochwał: 36
Skąd: EU/DE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

pasqudek napisał:
Jestem nowy. Ale idiotycznie ogląda się mniejsze fotki i z prawej strony Evil or Very Mad

To kliknij na fotkę, to się powiększy - taka magia.

_________________
http://www.szabla.org.pl/phpBB3/index.php

Wto 26 Sty, 2016 20:11

Powrót do góry
timoglok
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, nie mogę wysłać wiadomości prywatnej. Komunikat:

Błąd Ogólny
Ran into problems sending Mail. Response: 503 5.5.1 Error: authentication not enabled
DEBUG MODE
Line : 126
File : smtp.php

Sro 09 Mar, 2016 8:26

Powrót do góry
timoglok
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, nie mogę wysłać wiadomości prywatnej. Komunikat:

Błąd Ogólny
Ran into problems sending Mail. Response: 503 5.5.1 Error: authentication not enabled
DEBUG MODE
Line : 126
File : smtp.php

Sro 09 Mar, 2016 8:27

Powrót do góry
zatoka123
Major

Major





Posty: 1551
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni mam takie same objawy, nie przychodzą powiadomienia na pocztę, ktoś do mnie pisze, a ja o tym nie wiem, biorę udział w jakimś wątku i to samo. Skrucha
_________________
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100516/POGODZINACH/226774247

Sro 09 Mar, 2016 8:38

Powrót do góry
zatoka123
Major

Major





Posty: 1551
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni mam takie same objawy, nie przychodzą powiadomienia na pocztę, ktoś do mnie pisze, a ja o tym nie wiem, biorę udział w jakimś wątku i to samo. Skrucha


Ran into problems sending Mail. Response: 503 5.5.1 Error: authentication not enabled

DEBUG MODE

Line : 126
File : smtp.php

_________________
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100516/POGODZINACH/226774247

Sro 09 Mar, 2016 8:38

Powrót do góry
zatoka123
Major

Major





Posty: 1551
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

EK napisał:
Ja to mam od dłuższego czasu. Przynajmniej mam spokój z wszystkimi konkursami,zapytaniami itd. I o dziwo też można żyć ?? Proszę mnie nie odblokowywać. Mr. Green


Jerzy, możesz to sobie sam zablokować jak nie chcesz powiadomień.

_________________
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100516/POGODZINACH/226774247

Sro 09 Mar, 2016 8:42

Powrót do góry
gregski
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki





Posty: 289
Skąd: Prosto z morza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chciałem wysłać PW i w odpowiedzi dostałem:
Ran into problems sending Mail. Response: 503 5.5.1 Error: authentication not enabled

DEBUG MODE

Line : 126
File : smtp.php

Nie wiem, doszło czy nie.

Pią 11 Mar, 2016 7:27

Powrót do góry
zatoka123
Major

Major





Posty: 1551
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bez zmian....
_________________
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100516/POGODZINACH/226774247

Pią 11 Mar, 2016 8:00

Powrót do góry
toyotomi
Sho Sa

Sho Sa





Posty: 1545
Pochwał: 36
Skąd: EU/DE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

gregski napisał:
Chciałem wysłać PW i w odpowiedzi dostałem:
Ran into problems sending Mail. Response: 503 5.5.1 Error: authentication not enabled

DEBUG MODE

Line : 126
File : smtp.php

Nie wiem, doszło czy nie.


U mnie wyświetla się taki sam komunikat.
Z prób i doświadczeń wynika że PW dochodzi

Pzdr.
stani

_________________
http://www.szabla.org.pl/phpBB3/index.php

Pią 11 Mar, 2016 8:44

Powrót do góry
skrzep
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam problem z napisaniem postu a dokladnie wyskakuje blad to samo sie tyczy poczty jak wysylam komus wiadomosc - Pozdrawiam

Czw 07 Kwi, 2016 10:08

Powrót do góry
laxymil
Leutnant

Leutnant





Posty: 449
Pochwał: 1
Skąd: Wehrkreis VIII
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a przy dodawaniu nowych postów wyskakują '' krzaki '' w tym stylu :


[color=green:$bbcode_uid] $slowo [/color:$bbcode_uid] "; $slowo = ""; } fclose($plik_english); } } if($literka == "," xor $literka == "." xor $literka == "!" xor $literka == "|") { $polish .= $literka; } $polish .= " "; } } $polish = str_replace("|","
",$polish); $polish .= "



"; $polish .= "[size=9:$bbcode_uid][color=blue:$bbcode_uid]Automatic translated from polish[/color:$bbcode_uid][/size:$bbcode_uid]"; $zapisz = "INSERT INTO `eng_posts_text` ( `post_id` , `bbcode_uid` , `post_subject` , `post_text`) VALUES ('$post_id', '$bbcode_uid', '$post_subject', '$polish')"; mysql_query($zapisz); post_title_to_english($post_id); } function write_attachments_info($id) { $sql = mysql_connect("localhost","iohuser","adamuSS"); mysql_select_db("ioh_ioh"); //pobieranie i przepisywanie informacji o pierwszym poscie dla danego tematu - bez tego temat nie wyswietli sie na liscie tematów Wink $pobierz_post = mysql_query("SELECT attach_id FROM phpbb_attachments WHERE post_id = $id"); while($row = mysql_fetch_array($pobierz_post)) //znaleziono danego posta { $attach_id = $row['attach_id']; $pobierz_zalacznik = mysql_query("SELECT * FROM phpbb_attachments_desc WHERE attach_id = $attach_id"); while($row2 = mysql_fetch_array($pobierz_zalacznik)) { $polish = ""; $attach_id = $row2['attach_id']; $physical_filename = $row2['physical_filename']; $real_filename = $row2['real_filename']; $download_count = $row2['download_count']; $text = $row2['comment']; $extension = $row2['extension']; $mimetype = $row2['mimetype']; $filesize = $row2['filesize']; $filetime = $row2['filetime']; $thumbnail = $row2['thumbnail']; $text = str_replace("\r\n","|",$text); $text = strtolower($text); $lenght = strlen($text); for($a = 0; $a <= $lenght; $a++) { $literka = substr($text,$a,1); if($literka != " " && $literka != "," && $literka != "." && $literka != "!" && $literka != "|" && $a != strlen($text)) { $slowo .= $literka; } else { if($slowo != "") //jezeli mamy pelny wyraz... { $linia = 0; $line = 1; $plik_english = fopen("polish.txt","r"); $rozmiar_english = filesize("polish.txt"); $czytaj_english = fread($plik_english, $rozmiar_english); $czytaj_english = str_replace("\n","|",$czytaj_english); $czytaj_lenght = strlen($czytaj_english); for($b = 0; $b < $czytaj_lenght; $b++) //szukam wyrazu w slowniku { $litera2 = substr($czytaj_english,$b,1); if($litera2 != "|") //szukaj konca linii { $wyraz .= $litera2; } else //znaleziono koniec linii - mamy cale haslo { $linia = $linia + 1; //która linie aktualnie czytamy $wyraz = substr($wyraz,0,strlen($wyraz)-1); if($slowo == $wyraz) //sprawdzenie czy slowo z bazy odpowiada temu ze slownika { $znaleziono = "True"; //szukam odpowiednika w slowniku angielskim $plik_polish = fopen("english.txt","r"); $rozmiar_polish = filesize("english.txt"); $czytaj_polish = fread($plik_polish,$rozmiar_polish); $czytaj_polish = str_replace("\n","|",$czytaj_polish); $czytaj_polish_lenght = strlen($czytaj_polish); for($c = 0; $c < $czytaj_polish_lenght; $c++) { $znak = substr($czytaj_polish,$c,1); if($znak == "|") { if($line == $linia) { $word = substr($word,0,strlen($word)-1); $polish .= $word; break; } else { $line = $line + 1; $word = ""; } } else { $word .= $znak; } // } } fclose($plik_polish); $slowo = ""; //koniec szukania break; //jezeli znaleziono slowo w slowniku to mozna zakonczyc petle Uśmiech } else { $znaleziono = "False"; } $wyraz = ""; } } if($znaleziono == "False") { //slowa nie znaleziono w slowniku, nalezy zachowac slowo oryginalne $polish .= "$slowo"; $slowo = ""; } fclose($plik_english); } } if($literka == "," xor $literka == "." xor $literka == "!" xor $literka == "|") { $polish .= $literka; } $polish .= " "; } $zapisz = "INSERT INTO `eng_attachments_desc` ( `attach_id` , `physical_filename` , `real_filename` , `download_count`, `comment`, `extension`, `mimetype`, `filesize`, `filetime`, `thumbnail`) VALUES ('$attach_id', '$physical_filename', '$real_filename', '$download_count', '$polish', '$extension', '$mimetype', '$filesize', '$filetime', '$thumbnail');"; mysql_query($zapisz); } } } //---------------------------------------------------------------------------------------------------- function priv_title_to_english($id) { $sql = mysql_connect("localhost","iohuser","adamuSS"); mysql_select_db("ioh_ioh"); $wynik = mysql_query("SELECT * FROM phpbb_privmsgs WHERE privmsgs_id = $id"); $wyraz = ""; $word = ""; $slowo = ""; $znaleziono = 0; $polish = ""; while($row = mysql_fetch_array($wynik)) { $privmsgs_id = $row['privmsgs_id']; $privmsgs_type = $row['privmsgs_type']; $text = $row['privmsgs_subject']; $privmsgs_from_userid = $row['privmsgs_from_userid']; $privmsgs_to_userid = $row['privmsgs_to_userid']; $privmsgs_date = $row['privmsgs_date']; $privmsgs_ip = $row['privmsgs_ip']; $privmsgs_enable_bbcode = $row['privmsgs_enable_bbcode']; $privmsgs_enable_html = $row['privmsgs_enable_html']; $privmsgs_enable_smilies = $row['privmsgs_enable_smilies']; $privmsgs_attach_sig = $row['privmsgs_attach_sig']; $privmsgs_attachment = $row['privmsgs_attachment']; $text = strtolower($text); $lenght = strlen($text); for($a = 0; $a <= $lenght; $a++) { $literka = substr($text,$a,1); if($literka != " " && $literka != "," && $literka != "." && $literka != "!" && $a != strlen($text)) { $slowo .= $literka; } else { if($slowo != "") //jezeli mamy pelny wyraz... { $linia = 0; $line = 1; $plik_english = fopen("polish.txt","r"); $rozmiar_english = filesize("polish.txt"); $czytaj_english = fread($plik_english, $rozmiar_english); $czytaj_english = str_replace("\n","|",$czytaj_english); $czytaj_lenght = strlen($czytaj_english); for($b = 0; $b < $czytaj_lenght; $b++) //szukam wyrazu w slowniku { $litera2 = substr($czytaj_english,$b,1); if($litera2 != "|") //szukaj konca linii { $wyraz .= $litera2; } else //znaleziono koniec linii - mamy cale haslo { $linia = $linia + 1; //która linie aktualnie czytamy $wyraz = substr($wyraz,0,strlen($wyraz)-1); if($slowo == $wyraz) //sprawdzenie czy slowo z bazy odpowiada temu ze slownika { $znaleziono = "True"; //szukam odpowiednika w slowniku angielskim $plik_polish = fopen("english.txt","r"); $rozmiar_polish = filesize("english.txt"); $czytaj_polish = fread($plik_polish,$rozmiar_polish); $czytaj_polish = str_replace("\n","|",$czytaj_polish); $czytaj_polish_lenght = strlen($czytaj_polish); for($c = 0; $c < $czytaj_polish_lenght; $c++) { $znak = substr($czytaj_polish,$c,1); if($znak == "|") { if($line == $linia) { $word = substr($word,0,strlen($word)-1); $polish .= $word; break; } else { $line = $line + 1; $word = ""; } } else { $word .= $znak; } } fclose($plik_polish); $slowo = ""; //koniec szukania break; //jezeli znaleziono slowo w slowniku to mozna zakonczyc petle Uśmiech } else { $znaleziono = "False"; } $wyraz = ""; } } if($znaleziono == "False") { //slowa nie znaleziono w slowniku, nalezy zachowac slowo oryginalne $polish .= $slowo; } fclose($plik_english); $slowo = ""; } } if($literka == "," xor $literka == "." xor $literka == "!") { $polish .= $literka; } $polish .= " "; } } $zapisz = "INSERT INTO `eng_privmsgs` ( `privmsgs_id` , `privmsgs_type` , `privmsgs_subject` , `privmsgs_from_userid`, `privmsgs_to_userid`, `privmsgs_date`, `privmsgs_ip`, `privmsgs_enable_bbcode`, `privmsgs_enable_html`, `privmsgs_enable_smilies`, `privmsgs_attach_sig`, `privmsgs_attachment`) VALUES ('$privmsgs_id', '$privmsgs_type', '$polish', '$privmsgs_from_userid', '$privmsgs_to_userid', '$privmsgs_date', '$privmsgs_ip', '$privmsgs_enable_bbcode', '$privmsgs_enable_html', '$privmsgs_enable_smilies', '$privmsgs_attach_sig', '$privmsgs_attachment');"; mysql_query($zapisz); } //--------------------------------------------------------------------------------------------------- function privmsgs_body_to_english($id) { $sql = mysql_connect("localhost","iohuser","adamuSS"); mysql_select_db("ioh_ioh"); $wynik = mysql_query("SELECT * FROM phpbb_privmsgs_text WHERE privmsgs_text_id = $id"); $wyraz = ""; $word = ""; $slowo = ""; $znaleziono = 0; $polish = ""; while($row = mysql_fetch_array($wynik)) { $privmsgs_text_id = $row['privmsgs_text_id']; $privmsgs_bbcode_uid = $row['privmsgs_bbcode_uid']; $text = $row['privmsgs_text']; $text = str_replace("\r\n","|",$text); $text = strtolower($text); $lenght = strlen($text); for($a = 0; $a <= $lenght; $a++) { $literka = substr($text,$a,1); if($literka != " " && $literka != "," && $literka != "." && $literka != "!" && $literka != "|" && $a != strlen($text)) { $slowo .= $literka; } else { if($slowo != "") //jezeli mamy pelny wyraz... { $linia = 0; $line = 1; $plik_english = fopen("polish.txt","r"); $rozmiar_english = filesize("polish.txt"); $czytaj_english = fread($plik_english, $rozmiar_english); $czytaj_english = str_replace("\n","|",$czytaj_english); $czytaj_lenght = strlen($czytaj_english); for($b = 0; $b < $czytaj_lenght; $b++) //szukam wyrazu w slowniku { $litera2 = substr($czytaj_english,$b,1); if($litera2 != "|") //szukaj konca linii { $wyraz .= $litera2; } else //znaleziono koniec linii - mamy cale haslo { $linia = $linia + 1; //która linie aktualnie czytamy $wyraz = substr($wyraz,0,strlen($wyraz)-1); if($slowo == $wyraz) //sprawdzenie czy slowo z bazy odpowiada temu ze slownika { $znaleziono = "True"; //szukam odpowiednika w slowniku angielskim $plik_polish = fopen("english.txt","r"); $rozmiar_polish = filesize("english.txt"); $czytaj_polish = fread($plik_polish,$rozmiar_polish); $czytaj_polish = str_replace("\n","|",$czytaj_polish); $czytaj_polish_lenght = strlen($czytaj_polish); for($c = 0; $c <czytaj_polish_lenght>[color=green:$bbcode_uid] $slowo [/color:$bbcode_uid] "; $slowo = ""; } fclose($plik_english); } } if($literka == "," xor $literka == "." xor $literka == "!" xor $literka == "|") { $polish .= $literka; } $polish .= " "; } } $polish = str_replace("|","
",$polish); $polish .= "



"; $polish .= "[size=9:$bbcode_uid][color=blue:$bbcode_uid]Automatic translated from polish[/color:$bbcode_uid][/size:$bbcode_uid]"; $zapisz = "UPDATE eng_posts_text SET post_text = '$polish', bbcode_uid = '$bbcode_uid', post_subject = '$post_subject' WHERE post_id = $post_id"; mysql_query($zapisz); post_title_to_english_edit($post_id); } ?>

Czw 07 Kwi, 2016 18:43

Powrót do góry
OmegaDeVille
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 78
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja także mam istotny problem w publikacji oraz edycji postów, a także w wysyłaniu nowych wiadomości. Muszę przyznać, że korzystanie z tak funkcjonującego Forum stało się dla mnie uciążliwe oraz czasochłonne.

Pon 11 Kwi, 2016 22:52

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Test

Wto 12 Kwi, 2016 8:21

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie powinno być już tego komunikatu u góry i maile powinny iść bez błędu Uśmiech

Wto 12 Kwi, 2016 8:21

Powrót do góry
robson7106
Porucznik

Porucznik





Posty: 772
Pochwał: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Test

Wto 12 Kwi, 2016 9:14

Powrót do góry
robson7106
Porucznik

Porucznik





Posty: 772
Pochwał: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Działa OK Super

Wto 12 Kwi, 2016 9:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny Strona 27 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.