| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smok
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

WIRUS NA FORUM!!

Uwaga!! Przy kliknięciu "pokaż nowe posty" mój antyvir złapał wirusa Trojan JS WindowBomb a.

Pon 09 Maj, 2005 11:21

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jakiego masz antyvura Question Co dokładnie pokazał bo jest kilka wersji tego wirusa z czego kilka odmian na 100% nie mogla zainfekować forum, więc po proszę dokładniejsze info w tej sprawie Wink

Pon 09 Maj, 2005 15:35

Powrót do góry
Smok
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kaspersky Antiviral Toolkit Pro Platinium bazy z 30 kwietnia 2005. WIęcej info o wirusie nie przekazał.

Pon 09 Maj, 2005 16:30

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Może to ktoś jeszcze potwierdzić Question Za każdym razem wyłapuje wirusa czy tylko raz się to zdarzyło Question

Pon 09 Maj, 2005 22:24

Powrót do góry
Smok
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 28
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Tylko raz się zdarzyło.

Pon 09 Maj, 2005 23:00

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Smok napisał:
Tylko raz się zdarzyło.
Hehe czyli jest bardzo prawdopodobne, że w tym czasie Twój antyvir znalazł tego wirusa/trojana na dysku, lub otwierałeś równocześnie inną stronę Question Albo inaczej jakie jest prawdopodobieństwo, że trojan (ten jedynie co robi na zainfekowanym systemie to otwiera mase okienek przeglądarki) który atakuje tylko systemy microsoftu nagle zainfekował serwer na którym stoi forum a tym samym system z rodziny UNIXów Wink Nie mówie, że to co pisałeś za pierwszym razem nie było prawdą po prostu wydaje mi się, że to czysty przypadek, ze akurat wtedy wyskoczyło to okienko, tym bardziej, że nikt tego nie potwierdził a Tobie zdarzyło się tylko raz Wink

Pon 09 Maj, 2005 23:08

Powrót do góry
PITER
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Smok napisał:
Kaspersky Antiviral Toolkit Pro Platinium bazy z 30 kwietnia 2005.
Laughing
Załatw sobie to co ja mam - Kaspersky Anti-Virus Personal. A baze wirusów aktualizuje sobie sam , za każdym razem jak wejdziesz do internetu. Uśmiech

Pon 09 Maj, 2005 23:16

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Piter napisał:
Załatw sobie to co ja mam - Kaspersky Anti-Virus Personal
Hmm nie wiem czy to co ma Smok to przypadkiem nie jest Kaspersky Anti-Virus Pro Platinium, mogę się mylić, ale jeżeli jest tak jak mówie to instalowanie wersji personal zamiast pro to jak zamienić siekierke na kijek Wink

Pon 09 Maj, 2005 23:26

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.