| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pobłażliwość dla niesłuchających i stosowanie zbędnych marchewek (tak, tak Ijon - to Twoja wina Twisted Evil ) skutkuje "syndromem igły" czyli przetrzymywaniem na forum zakompleksionych, niedouczonych małolatów tłukących setki postów o zerowej wartości merytorycznej.

Nie twierdzę, że czasem nie ustrzeli się kogoś, potencjalnie porządnego, ale potrzebującego dłuższej chwili do namysłu.


Lepiej darować jednemu winnemu niż ukarać jednego niewinnego. Jak z karą śmierci.

Nie zgodzę sie z deVillarsem psizącym o IOH jako o forum liberalnym. Nie porównuję do innych, stosuję skalę bezwzględną. I widzę że nowym, młodym, mało doświadczonym na forach ludziom trdudno jest u nas zaistnieć. To są potencjalni uzytkownicy a moze i historycy.

P.S. Wywalimy tu, pójdą na Historicusa i co? Nie chcę kopać leżącego ale zjrzałem tam bo pomyślałem że się zarejestruje i poudzielam się aby zobaczyć czemu tak kalniecie. Niestety nie znalzłem żednegotematuw którym byłyby jakieś informacje, samo "pitu pitu". A dział o MW mnie powalił...

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Wto 18 Gru, 2007 15:11

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ależ okreslenie liberalne nie było w tym wypadku pejoratywne, wręcz przeciwnie - dla użytkowników na poziomie stwarza to dość ciekawą atomsferę wymiany opinii. a że IOh jest forum na wysokim poziomie, to róznym trollom faktycznie trudno zaistnieć, pomimo owego liberalzimu.
ps. to na historicusie wogóle jest dział MW Question Laughing Aż muszę zajrzeć, bo nie przypominam sobie Twisted Evil

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Wto 18 Gru, 2007 15:16

Powrót do góry
tuni
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Gwoli jasności nie jestem żadnym szpiegiem. Bany o których mowa w poście żukowa rozdane zostały dlatego , iż tamtejsi moderatorzy szybko zorientowali się, że nalot na forum historicus to nie przypadek tylko zwyczajna prowokacja mająca na celu ośmieszanie i drwienie sobie z prowadzenia tego forum. A świadczą o tym wasze relacje pisane w temacie ,,medale, pochwały i ostrzeżenia.''

Kończę swoja krótką działalność na waszym forum

Z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkiego dobrego.

Wto 18 Gru, 2007 16:32

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ależ z tego forum nie da się nie drwić!! Naprawdę, no nie da się! Tam nawet normalni ludzie głupieją i wypisują brednie!

Wto 18 Gru, 2007 17:16

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

tuni napisał:
Gwoli jasności nie jestem żadnym szpiegiem. Bany o których mowa w poście żukowa rozdane zostały dlatego , iż tamtejsi moderatorzy szybko zorientowali się, że nalot na forum historicus to nie przypadek tylko zwyczajna prowokacja mająca na celu ośmieszanie i drwienie sobie z prowadzenia tego forum. A świadczą o tym wasze relacje pisane w temacie ,,medale, pochwały i ostrzeżenia.''

Kończę swoja krótką działalność na waszym forum

Z okazji zbliżających się świąt życzę wszystkiego dobrego.

Czyli wychodzi na to że tamtejsi modzi banują na swoje "widzimisię". Bo np. ja i żukow nie napisaliśmy nic związanego z IOH oprócz małej wzmianki w jednym z postów że również mam tam konto.

Wto 18 Gru, 2007 18:07

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ja napisałem na tamtym forum, że Historicus jest trochę inne od IOH-u, trudniej mi po nim chodzić, ale obiecałem, że nadrobię braki i pani admin mnie wywaliła za ten post. Dalej nie wiem dlaczego. I powiedziała, żebym nie udawał głupiego.
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Wto 18 Gru, 2007 18:32

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie, ja apeluję: nie zajmujmy się tamtym forum. Raz tam wpadłem i wypadłem. A chyba wypadałoby nam rownać do tych lepszych, a nie tych gorszych. Więc skupmy się na tym co poprawić.

Chociaż jak czasem patrzę na nasze forum...to miło się robi na sercu, bo jest olbrzymi postęp Piwo

Wto 18 Gru, 2007 20:32

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyli wychodzi na to że tamtejsi modzi banują na swoje "widzimisię".

To proste, tam się równa w dół, tzn. wywala każdego kto przerasta admina, względnie każdego co do którego jest choćby takie podejrzenie(wystarczającą przesłanką jest udzielanie się na innym forum, zapewne dlatego iż ma się wtedy za szerokie horyzonty jak na standardy historicusa) Laughing
Cytat:
Ależ z tego forum nie da się nie drwić!!

W pełni się zgadzam. Czasami tam wpadam jak mam zły humor, na historicusie zawsze się setnie ubawię Piwo

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Wto 18 Gru, 2007 21:12

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Grot Dziobecki ;

Cytat:
Chociaż jak czasem patrzę na nasze forum...to miło się robi na sercu, bo jest olbrzymi postęp



Dziękuję Wink Piwo jak zawsze skromny ,seth . Laughing

Wto 18 Gru, 2007 21:36

Powrót do góry
tuni
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

de Villars
Cytat:
To proste, tam się równa w dół, tzn. wywala każdego kto przerasta admina, względnie każdego co do którego jest choćby takie podejrzenie(wystarczającą przesłanką jest udzielanie się na innym forum, zapewne dlatego iż ma się wtedy za szerokie horyzonty jak na standardy historicusa)

Nie ma to jak sobie ulżyć de Villars prawda? A pisz te głupoty i oszczerstwa bo to potwierdza jak nisko upadłeś i brodzisz we własnych brudach.
Może pomyśl zawczasu o terapii , bo cię twoja głupota przerośnie i jej nie udźwigniesz.

Wto 18 Gru, 2007 22:13

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

De Villars, nie lubią Cię tam. Oj nie lubią. Pewnie poziomem nie chciałeś się odpowiednio zniżyć Laughing

Wto 18 Gru, 2007 22:22

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Tuni, skończ już z tym! My nie chcemy cyrków i fochów na forum! Evil or Very Mad
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Wto 18 Gru, 2007 22:22

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
De Villars, nie lubią Cię tam. Oj nie lubią. Pewnie poziomem nie chciałeś się odpowiednio zniżyć Laughing

No chyba mnie nie lubią ale co mi tam, ważne że darmowej uciechy dostarczają Laughing

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Wto 18 Gru, 2007 23:50

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Szanowni,
Może załóżcie nowy wątek na temat forum Historicus'a (czy jak to tam się zwie), żebym niepotrzebnie czasu na czytanie nie tracił?
Proszę także o niekontynuowanie pyskówki.Może by tak moderator usunął zbędne w tym wątku posty?
Pozdrowienia
Grendel

Sro 19 Gru, 2007 0:14

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wątki poczyszczę jak się wszystkim znudzi ta bezsensowna i jakże zabawna dyskusja Wink

Sro 19 Gru, 2007 0:24

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Proponuję je przenieść do osobnego wątku, gdzie każdy zainteresowany mógłby się (na własną odpowiedzialność) zapoznać z reprezentatywnym przykładem twórczości na poziomie historicusa w wykonaniu szanownego, prześwietnego etc etc tuniego Laughing
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sro 19 Gru, 2007 9:42

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, pacjent o nicku cieply-kc nadaje się do natychmiastowej eliminacji Twisted Evil

Sro 26 Gru, 2007 17:25

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Proponuję zwrócić uwagę na usera domi.
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sob 29 Gru, 2007 23:03

Powrót do góry
Wojaroth
Kapitan

Kapitan





Posty: 957
Pochwał: 1
Skąd: Elbląg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do apelu de Villarsa.
_________________
Imię jego 40 i 4...

Sob 29 Gru, 2007 23:59

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

de Villars napisał:
Proponuję zwrócić uwagę na usera domi.


Jak dla mnie i jednego z moderatorów bananek Wink

Nie 30 Gru, 2007 3:55

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bardzo zdecydowanie.

Pozdrowienia
Grendel

Nie 30 Gru, 2007 4:15

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Prosze Dawida o wyrozumiałość , ale historicusa ciąg dalszy .
Zalogowalem, spróbowałem i wyleciałem . Nie myślcie że trzeba być specjalnie agresywnym , wcale . Wystarczy miec inny pogląd niż moderator , w moim przypadku Ra . Zakompeksiony pajacyk , rżnący żarliwego katolika pod pogańskim nickiem . Proponował mi kopa ( bana) i dostałem tegoż (bana) . Najbardziej wkurzajace jest to że w googlach hasło :forum historicus opisane jest jako forum poruszające tematy o wysokim poziomie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Jaki poziom moderatorów taki poziom forum , w.g mojej wiedzy to HISTORYCZNE PRZEDSZKOLE , i to grupa maluchów.

Sro 02 Sty, 2008 21:11

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Seth załóż sobie osobny wątek na ogólnym i tam prowadźcie dyskusje odnośnie forum historicusa, to poważnie nie jest dział i wątek na taką dyskusje Wink

Sro 02 Sty, 2008 23:12

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

eeeeeee każdy może założyć forum , i jak to mówią wolność tomku w swoim domku,
szkoda na to czasu , szkoda każdej chwili na taką dyskusję , lepiej poszukać dokumentów i relacji np: na temat ostatniej książki Grassa

Czw 03 Sty, 2008 0:20

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
h załóż sobie osobny wątek na ogólnym i tam prowadźcie dyskusje odnośnie forum historicusa, to poważnie nie jest dział i wątek na taką dyskusje



Tak jest , Wasza Wyrozumiałość . Wszelka dysputa odtąd zaniechana będzie. Wink

Czw 03 Sty, 2008 19:46

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.