| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolf
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 12
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pytanie

Witam jestem tu nowy i mam 3 pytania
1. jesl dostane odp na ten temat przyjdzie domnie mail ze dostlem odp. to czemy jeli wchodze w ten link pisze ze post o takiej nazwie nie istnieje ??
2. od czego zalezy ze bede mial wienksza range
3. w jaki sposob zamiescic zdjencie pod ranga ?? :czolg: Czołg2

Pon 17 Wrz, 2007 14:43

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Pytanie

Wolf napisał:
Witam jestem tu nowy i mam 3 pytania
1. jesl dostane odp na ten temat przyjdzie domnie mail ze dostlem odp. to czemy jeli wchodze w ten link pisze ze post o takiej nazwie nie istnieje ??

Tą opcje od razu sobie wyłącz Wink . Mało przydaje się na forum, a raczej zaśmieca skrzynkę pocztową.

Wolf napisał:
2. od czego zalezy ze bede mial wienksza range

Głównie od mądrości Mr. Green . Tzn. od liczby przemyślanych i zawierających poważne informacje postów. Nabijanie licznika na siłę pustymi, zdawkowymi postami kończy się ostrzeżeniem od moderatora, a gdy to nie pomoże to trwałym pożegnaniem z grona forumowiczów.
Zatem warto opanować trudną sztukę myślenia co się pisze.

Wolf napisał:
3. w jaki sposob zamiescic zdjencie pod ranga ?? :czolg: Czołg2

W ustawieniach swojego profilu masz panel kontrolny emblematów. Tam ładujesz zdjęcie (podane są dokładne parametry) z twardego dysku swojego komputera.

Witamy na forum i życzymy radości z czerpania oraz dzielenia się wiedzą.

PS
Pamiętaj, że forum ma wbudowany moduł sprawdzania pisowni (podkreśla błędy na czerwono), więc warto przy okazji poćwiczyć umiejętności ortograficzne.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pon 17 Wrz, 2007 15:17

Powrót do góry
Wolf
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 12
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzienki bardzo Uśmiech))

Wto 18 Wrz, 2007 16:15

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zawsze do usług Wink.
Przy czym moduł sprawdzania pisowni przy tym poście na pewno zrobił Ci tak:
Cytat:
Dzienki bardzo Uśmiech))


Wprawdzie forum to nie klasówka Wink Mr. Green , ale pokażmy na ile nas stać.

Pozdrawiam,
Marmik

PS
Jak zauważyłeś, Twój post trafił z "działu ogólnego" do "techniczno-organizacyjnego". To robota jednego z moderatorów, którzy dbają o to by wszystko było na swoim miejscu. W miarę zdobywania doświadczeń na forum sam będziesz potrafił ocenić gdzie zamieścić temat, a tym samym oszczędzisz im roboty.
Poprzypatruj się różnym działom, a może znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Zawsze możesz też użyć wyszukiwarki, która znajduje się na stronie głównej http://www.ioh.pl/ .

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 18 Wrz, 2007 23:40

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Pytanie

Wolf napisał:
Witam jestem tu nowy i mam 3 pytania
1. jesl dostane odp na ten temat przyjdzie do mnie mail ze dostlem odp. to czemy jeli wchodze w ten link pisze ze post o takiej nazwie nie istnieje ??

Marmik napisał:
Tą opcje od razu sobie wyłącz Wink . Mało przydaje się na forum, a raczej zaśmieca skrzynkę pocztową.


No tak do końca nie wyłączaj, bo zagubisz się w odpowiedziach w forum... jeśli taka sytuacja zaistniała to znaczy, że ktoś odpowiedział w tym temacie --> mailer systemowy wygenerował maila do Pana i Pan go otrzymał. Ale w tym czasie zanim Pan odwiedził podany link, ktoś skasował swój post zapewne po głębszym przemyśleniu Wink - stąd komunikat o nieistniejącym poście Uśmiech.
Wsio. Pytania? Pytać.

Sro 19 Wrz, 2007 15:31

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Spoko, nie zgubi się, wystarczy kliknąć na stronie głównej forum "zobacz swoje posty" i już wiadomo czy w poruszanych przez usera tematach ktoś coś dopisał czy nie.
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sro 19 Wrz, 2007 18:53

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Eeee tam,,, i weź tak przez kilkaset postów się przedzieraj a tak ma maila którego zaraz po kliknięciu na linka kasuje Wink

Sro 19 Wrz, 2007 18:54

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No tego posta a właściwie wątek co był i zniknął to ja wykasowałem w związku z czym zaistniała sytuacja, że jak link został kliknięty to pokazało, że nie ma takiego posta ani tematu Uśmiech

Zapraszam również do lektury FAQ: http://ioh.pl/forum/faq.php

Pozdrawiam
Dawid

Sro 19 Wrz, 2007 19:04

Powrót do góry
Wolf
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 12
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wam wszystkim Uśmiech naprawde pomogliście mi tylko jest jeden problem mi tu sie nic na czerwoo nie podkreśla Razz a jeszcze w dodtku przepraszam bo od dziecka mam stwierdzona dyzgrafie Razz

Sro 19 Wrz, 2007 19:41

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

elpas napisał:
Eeee tam,,, i weź tak przez kilkaset postów się przedzieraj a tak ma maila którego zaraz po kliknięciu na linka kasuje Wink

Ja nie mam tego problemu, zaglądam na forum praktycznie co dzień i zazwyczaj nie mam więcej nowych postów niż kilkadziesiąt. A jeśli ktoś udziela się w niedużej ilosci tematów, to jeszcze mniej. Kwestia tylko tego, żeby dość często zaglądać na forum. Osobiście wolę to, niż kasowanie kilkudziesięciu mailów ze skrzynki codziennie Twisted Evil

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sro 19 Wrz, 2007 20:02

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wolf napisał:
Dziękuję wam wszystkim Uśmiech naprawde pomogliście mi tylko jest jeden problem mi tu sie nic na czerwoo nie podkreśla Razz a jeszcze w dodtku przepraszam bo od dziecka mam stwierdzona dyzgrafie Razz


Jak kończysz pisać odpowiedź i klikasz na "dalej" to pojawia się strona na której u góry masz swoją wiadomość i jest nagłówek "Sprawdzanie pisowni", tam powinieneś mieć zaznaczone na czerwono błędy Uśmiech

Znajduje się to na tej stronie na której klikasz na przycisk "Wyślij" żeby zatwierdzić dodanie posta Wink

Czw 20 Wrz, 2007 10:59

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.