| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
palacz
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 340
Skąd: Festung Breslau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Zapraszam na pierwsze nieoficjalne spotkanie stowarzyszenia. Na spotkaniu przedstawimy sprawy jakie do tej pory udalo sie nam zalatwic. Kazdy bedzie mial mozliwosc wypowiedzenia sie. Po omowieniu wszystkich spraw planujemy kopanie w terenie przeznaczonym pod zabudowy jednorodzinnych domkow wiec to ostatnia szansa na wejscie tam.
Spotkanie planujemy w sobote 18 sierpnia na godzine 10.00 w miejscowosci Brzezia Laka. Link do mapki ponizej
http://mapa.targeo.pl/Brzezia_%C5%81%C4%85ka,,17.25,51.116667
Mam jeszcze wolne miejsca w aucie ale jade wczesniej z Grzechotnikiem cos pokopac wiec jak ktos chetny to niech pisze na gg albo forum
O 9.30 Piotr jedzie autem i tez bedzie miec wolne miejsce w samochodzie wiec jesli ktos ma problemy z transportem to niech wczesniej da znac

Pią 17 Sie, 2007 11:55

Powrót do góry
sir_piotr
Sierżant

Sierżant





Posty: 98
Skąd: Okolice GTI2500
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

no to ruszamy odzew od miłej Pani w Urzędzie Konserwatora jest pozytywny - wiec damy rade!!!!!!!!!!!!

Pią 17 Sie, 2007 18:04

Powrót do góry
Wraith
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 232
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hejka! Mam jedno pytanko, jak z powrotem, muszę być na chacie koło 16tej (wieczór kawalerski kolegi Mr. Green ) więc nie wiem czy brać auto czy mogę zabrać się z kimś, przy pierwszej opcji oczywiście kogoś mogę zabrać Piwo

Pią 17 Sie, 2007 19:29

Powrót do góry
Wraith
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 232
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jeśli jest możliwość zabieram się z kimś bo nie wydolę dziś autem, za dużo uzbierało się wczoraj Piwo i czuję się lekko zakręcony. Do kogo, gdzie i o której mogę wbijać?

Sob 18 Sie, 2007 8:53

Powrót do góry
sir_piotr
Sierżant

Sierżant





Posty: 98
Skąd: Okolice GTI2500
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wiec po sobocie i 1 spotkaniu, nie bylo nas duzo lecz ustalenia owocne - osoby, ktore nie dotarly a deklarowaly przystapienie prosze o kontak.

Pon 20 Sie, 2007 8:07

Powrót do góry
Daroslawek
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Stowarzyszenie poszukiwaczy

Witam
Bardzo ciekawy pomysł z tym Stowarzyszeniem. Myślę,że jest dużo osób w okolicy Dolnego Śląska, którzy wyszli by z podziemi. Z chęcią wszedłbym w szeregi takiego stowarzyszenia chociaż mieszkam około 100km od Wrocławia w okolicy Lubina.
Czekam na odzew Daroslawek. Uśmiech Uśmiech

Pon 27 Sie, 2007 12:24

Powrót do góry
sir_piotr
Sierżant

Sierżant





Posty: 98
Skąd: Okolice GTI2500
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z powodu urlopu jednego z organizatorow po stronie Konserwatora, temat czeka do 10 wrzesnia, oczywiscie wszystko jest na dobrej drodze Bardzo szczęśliwy

Sro 29 Sie, 2007 7:53

Powrót do góry
Mateuss
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Mirków k/Wrocławia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
Planują koledzy jakiś wypad na sobotę?

Czw 30 Sie, 2007 11:24

Powrót do góry
sir_piotr
Sierżant

Sierżant





Posty: 98
Skąd: Okolice GTI2500
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

aby nie zasmiecac tego watku prosze pisz w grupie wrocław, a wybieramy sie na Boleslawiec

Czw 30 Sie, 2007 15:09

Powrót do góry
gichin
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 23
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! proszę o info nt. inicjatywy i czy nadal są poszukiwani członkowie założyciele;)
pozdrawiam gichin

Sro 17 Paź, 2007 23:24

Powrót do góry
canth70
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

w sprawie stowarzyszenia

Witam
jestem z okolic Wrocławia,jestem zainteresowany członkostwem w takim stowarzyszeniu-czy coś się Panu udało w tym temacie?
Jeżeli mógłbym pomóc..jestem do dyspozycji.
Traktuję tę sprawę poważnie.
pozdrawiam

Nie 25 Lip, 2010 21:47

Powrót do góry
Tiwer
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 15
Skąd: Mirków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Co do stowarzyszenia to temat jeszcze aktualny ? bo ja też bym deklarował swoje członkostwo bo moja ekipa sie rozpadła po kilku latach

Pon 09 Sie, 2010 11:48

Powrót do góry
maksimus
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Opis Zamkow-kazdy wiek.

Witam.Jesli cie interesujie opis kazdego miejsca na podstawie zdjecia.A mam tak mozliwosc np: zamek w obwodzie do 50km.Warunek to osoba ktora zna dobze teren i masz juz dowod.Moge opisac kazdy wiek i teren w przekrojiu do 300metrow.Moj kon: 726 200 822 pozdr.marek Nysa

Sro 22 Sie, 2012 12:54

Powrót do góry
maksimus
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hej

Czy jest mozliwosc wspolpracy z osoba ktora nie ma pomylki w opisie poslugujiac sie zdjeciem,mam taka mozliwosc,moge opisac kazde miejsce i wiek na podstawie zdjecia i np:zamek w obwodzie do 50km,wlacznie z przekrojem ziemi,kazda gorka rzeka czy wzniesienie.Wlacznie z obrysem przedmiotu.Zebys nie myslal ze to sciema! Warunek dobrego opisu to osoba ktora zna teren.Pozdrawiam Marek Opolskie Moja kom: 726 200 822

Sro 22 Sie, 2012 14:12

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.