| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nordskelt
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Skąd: Gorzów Wlkp. (Landsberg)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Od czego by tu zacząć?

Witam, jestem nowy. Zamierzam skołować "wykrywacz skarbów" Wyluzowany (jaki byłby dobry i tani jednocześnie? cena/jakość), i tu takie małe pytanie. Gdzie szukać? W jakich miejscach często "coś" jest? Czy warto? Interesują mnie raczej, rzeczy związane z II Wojny Światowej (oczywiście nie pogardzę czymś starszym Bardzo szczęśliwy ).

Mieszkam w Gorzowie, ostatnio na pod rondem ktoś wykopał Szwedów jeszcze z czasów potopu szwedzkiego, a przy sądzie jakiś dwóch ludzi z Wehrmachtu.

Pozdrawiam Czołg2

Sro 10 Sty, 2007 17:02

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Najlepszy stosunek ceny do mozliwosci uzyskujesz w polskich Rutusach-do tego serwis+gwarancja.
Nadaja sie i na militarke i na drobnice kolorowa-np monetki.

Do militarii mozna by jeszcze polecic Smetka-ale ten juz nie jest tak uniwersalny.

Chcac kopac zelastwo wojenne-glebokie i o duzych cewkach-bardzo dobre sa PI- /Nowak,Saper/ ale zapomnij o monetkach-chyba ze bedziesz mial "cufala"

Pytasz gdzie...dookola masz piekne tereny- polecam biblioteke miejska i poczytac troche o historii okolicy.
Wiem ze nawet Slazacy jezdza w twoje okolice:)

Czw 11 Sty, 2007 1:04

Powrót do góry
Armand
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 60
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na początek

Najnowszy komentarz z aukcji Allegro:

Komentarz dotyczy transakcji: PENETRATOR, WYKRYWACZ METALI, DO POSZUKIWAń.
Komentarz wystawił: sebi1985

Rodzaj komentarza: Pozytywny

Treść komentarza:
"SUPER TOWAR (WYKRYWACZ PENETRATOR) PIERWSZEGO DNIA ZNALAZłEM SPORO MONET Z OKRESU 1 WOJNY SWIATOWEJ WSZYSTKO OK TOWAR ZGODNY Z OPISEM WZOROWY KONTAKT NO I BARDZO SZYBKA PRZESYłKA ZDECYDOWANIE POLECAM I Z PRZYJEMNOśCIą WYSTAWIAM POZYTYWA ...POZDR."

_________________
wykrywacze metali

Sob 14 Kwi, 2007 22:12

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To chyba jedyny pozytywny komentarz Armanda, bo chwali się nim po wszystkich forach Mr. Green Mr. Green To się nazywa desperacja Mr. Green No cóż, jelenie się wszedzie znajdą (w sensie "zadowoleni użytkownicy").
Na militarke polecam HS2, a jak chcesz coś uniwersalnego to Rutusa Ultre2 lub Solarisa (zalezy ile masz pieniędzy) Piwo


Ostatnio zmieniony przez Piotrek dnia Nie 15 Kwi, 2007 1:09, w całości zmieniany 1 raz

Sob 14 Kwi, 2007 22:44

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chciałeś Piotrek napisać chyba HS-3. HS-2 to już zamierzchła przeszłość Wink
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sob 14 Kwi, 2007 23:08

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hahaha nawet nie wiedziałem, ze HS2 istniał Mr. Green Klawisze mi sie pomerdały, dzieki maxi za poprawke Piwo Piwo

Nie 15 Kwi, 2007 1:08

Powrót do góry
chory11
Kapral

Kapral





Posty: 46
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

wedłog mnie HS-2 Lepiej ogarnia niż lepiej HS-3 ale to tylko moje zdanie Uśmiech

Sro 25 Kwi, 2007 12:43

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.