| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zainteresowany1965
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zainteresowany

Dzien dobry , napiszę krótko chodzi mi o tę monete , moze znajdzie sie ktos kto pokieruje mnie do dobrej sprzedazy monety , konkretnie chodzi o monetę 5 zł 1930 sztandar .Prosze tez o info jak mogę wstawic tutaj zdjęcie tej monety , prosze sie nie dziwic nie znam sie az tak bardzo na tych sprawach[img][/img]


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Nie 05 Kwi, 2020 10:57

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik





Posty: 711
Skąd: dolny śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz sprzedać dobrze, to znaczy po słusznej cenie, to ustal najpierw, czy to oryginał. Ja mam wątpliwości, ale mogę się mylić. O ile pamiętam, to w oryginale łepek orła na drzewcu sztandaru jest dokładnie pod kreską, (zobacz na zdjęcie z Wikipedii, tam jest chyba dobra) natomiast u Ciebie łepek o ile dobrze widzę jest pomiędzy kreskami. Bo jeśli to jest fals, to słusznie by było sprzedać jako fals Rolling Eyes Jeszcze warto się literom na rancie przyjrzeć. Ponadto- co to jest za klucha przy rancie z prawej strony sztandaru na godz 2?
Poszperaj, na jakimś forum było sporo na ten temat.

Pon 06 Kwi, 2020 13:12

Powrót do góry
Zainteresowany1965
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

odp

Ten łepek jak piszesz na wprost to jest sztandar głęboki a to jest zwykły

Pon 06 Kwi, 2020 15:45

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik





Posty: 711
Skąd: dolny śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Być może, zaznaczałem, że mogę się mylić. Pamięć płata figle Neutral

Wto 07 Kwi, 2020 0:34

Powrót do góry
perzot
Major

Major





Posty: 2344
Pochwał: 5
Skąd: Wielkopolska/Krotoszyn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Napisz do Pana Damiana Marciniaka. Prześlij w załączniku zdjęcie. Napiszą Ci co i jak. Jaki stan i ile jest warta. Wg mnie strasznie jest wytarta. Tu masz link.
https://gndm.pl/kontakt/

_________________
Poszukuję nieśmiertelniki: Infanterie-Ausbildungs-Bataillon 96; MG-Ersatz-Bataillon 14; Kraftfahr-Ersatz-Abteilung 12, oraz koperty do odznaczeń za rany.
Pozdrawiam. Sebastian

 

Czw 09 Kwi, 2020 0:30

Powrót do góry
ms1975
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 450
Pochwał: 2
Skąd: Bolkow
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wystaw na allegro, rynek zweryfikuje. Moneta wyglada na mocno zmeczony oryginal ale 100% pewnosci nie mam, przydalo by sie jeszcze zdjecie rantu monety. Jezeli chcesz sprzedac za rynkowa cene to tylko licytacja na allegro lub na ktorejs z grup numizmatycznych na fb. Jezeli pojdziesz z nia do sklepu numizmatycznego to tam zaplaca Ci ok 50% wartosci Wink

Sro 15 Kwi, 2020 16:05

Powrót do góry
daro
Major

Major





Posty: 1515
Pochwał: 4
Skąd: Schömberg
Archiwum: WSW
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witaj
Moneta wygląda na dobrą, co prawda jest strasznie sponiewierana. Zdjęcie rantu by się jeszcze przydało. Kupca na nią znajdziesz na pewno, sztandar jest monetą dość poszukiwaną. Ale niestety za uzyskaną kwotę na emeryturę nie pójdziesz, Twisted Evil Będziesz jeszcze musiał trochu popracować. Co do wartości; myślę że bardzo dobrze byłoby jakbyś uzyskał kwotę w granicach 500 zł. Aczkolwiek myślę że będzie to pułap 250 - 350 zł.
Proszę się nie sugerować moją opinią w stu %. To moja opinia i ja bym tak ją wycenił. Tylko, że rynek ma swoje prawa i jeżeli trafimy na kogoś, kto za wszelką cenę chce ją mieć. To zapewne mile się rozczarujemy. Czego Tobie życzę.
Powodzenia. Dariusz

_________________
Szukajcie .........i aby Was nie znaleźli.
Pozdrawiam.Dariusz

Sro 15 Kwi, 2020 20:28

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.