| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

harpoon napisał:
system wygenerował, że pojawił się tam nowy wpis. ,,,,O co chodzi ?

Bo wpis był ale został skasowany przez któregoś z moderatorów lub osobę, która go napisała... ot co Uśmiech.
Tak przełożyłem na nasz język heh

Pią 05 Sty, 2007 23:19

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Elpas ma rację Uśmiech Sytuacja wygląda tak, że jak został napisany nowy post to info o tym poście zostaje zapisane w pliku i wyświetlane na stronie głównej jako najnowszy post, dzięki temu forum nie wyszukuje najnowszego postu, przy każdym ładowaniu strony głównej, a jedynie pobiera informacje z pliku, natomiast, jeżeli post zostanie usunięty to informacja zapisana w pliku się nie zmienia, w pewnym sensie też ze względów optymalizacyjnych, bo po co tracić czas na coś co się mało kiedy stosuje (chodzi mi tu o kasowanie nowo napisanych postów), ale jeżeli taka usterka komuś przeszkadza to kiedyś tam mogę to poprawić Wink

Sob 06 Sty, 2007 0:39

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Rozwieję wątpliwości w dochodzeniu Mr. Green . Napisałem post i zaraz go skasowałem Wink .
_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Sob 06 Sty, 2007 0:41

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie potrzeba dochodzenia, ja tam wiedziałem, że takie coś się stało, bo raczej wątpię aby moderator usunął Twój post Wink

Sob 06 Sty, 2007 0:53

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zdarza mi się, że strona ioh się nie ładuje - dzisiaj co chwilę się "wieszała". Z innymi stronami nie mam takiego problemu...
_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Pon 05 Lut, 2007 18:28

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Miałem dzisiaj to samo. Najśmieszniejsze było to, że dostawałem powiadomienia o odpowiedzi, a na stronę czy forum nie mogłem wejść za żadne skarby.

Ale podejrzewam, że to problemy z providerem.

Pon 05 Lut, 2007 18:41

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Serwer coś wariuje dzisiaj Bardzo szczęśliwy

Pon 05 Lut, 2007 18:58

Powrót do góry
marcor
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 920
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
Serwer coś wariuje dzisiaj Bardzo szczęśliwy

..a ja juz myslalem, ze arcor mi cos na laczach odstawia.
Ale wyjasnione, poniewaz mam podobne problemy jak moi poprzednicy.
---
CU

Pon 05 Lut, 2007 22:33

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A co się stało z tym przemiłym banankiem? Obecnie zamiast niego widnieje pagon stabsfeldwebla.
_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 03 Kwi, 2007 22:30

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

CZy ostatnio są problemy z serwerem, czy tylko ja nie mam problemy z łączeniem ze stroną?
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pią 20 Kwi, 2007 0:28

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy tylko ja nie mam problemy z łączeniem ze stroną?


Nie tylko Ty masz problemy. Ale jako, że są bardzo podobne do poprzednich, więc przyjąłem, iż to serwer wariuje.

Pią 20 Kwi, 2007 0:37

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Również ja mam problemy Wink .
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Pią 20 Kwi, 2007 14:58

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Serwer ostatnio wariuje Bardzo szczęśliwy

Pią 20 Kwi, 2007 16:52

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dawid, co to się dzieje ostatnio z serwerem?

Nawet wczoraj raczył był mnie poinformować, że nie ma forum Laughing

Nie 06 Maj, 2007 17:58

Powrót do góry
harpoon
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 999
Pochwał: 5
Skąd: Poznań
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
Nawet wczoraj raczył był mnie poinformować, że nie ma forum

Owszem zdarzyło się tak, a poza tym mam w ostatnich 2-3 dniach inny problem. Po odwiedzeniu wątku z nowym wpisem i wyskoczeniu z niego na stronę główną, pozostaje on oznaczony jako nieprzeczytany, czyli sygnalizujący nadal nieprzeczytany post Neutral Nawet teraz, gdy przeczytałem powyższy wpis Human'a, wyszedłem na stronę główną i po jej odświeżeniu nadal widniało pomarańczowe oznaczenie nowego wpisu Neutral

_________________
"przeszkody są po to, aby je eliminować - problem w tym, że przeszkoda może wyeliminować ciebie"

Nie 06 Maj, 2007 18:26

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat z KTO JEST NA FORUM


Dzisiaj forum odwiedziło 0 użytkowników : 105 Zarejestrowanych, 5 Ukrytych i -110 Gości , 178 z nich w ciągu ostatniej godziny.


Zszokowany

Nie 06 Maj, 2007 19:56

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj forum odwiedziło 0 użytkowników :: 117 Zarejestrowanych, 5 Ukrytych i -122 Gości , 189 z nich w ciągu ostatniej godziny....to samo mam ja;p Neutral
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Nie 06 Maj, 2007 21:19

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

harpoon napisał:
Po odwiedzeniu wątku z nowym wpisem i wyskoczeniu z niego na stronę główną, pozostaje on oznaczony jako nieprzeczytany, czyli sygnalizujący nadal nieprzeczytany post

U mnie to była i jest "norma" od zawsze, tj. od chwili gdy się tu zarejestrowałem. Często działa to też w drugą stronę - tzn. posty, których nie czytałem forum samo oznacza jako przeczytane.
A ostatnio coś do forum często w ogóle dostępu nie ma...

_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Nie 06 Maj, 2007 22:12

Powrót do góry
harpoon
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 999
Pochwał: 5
Skąd: Poznań
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

danziger napisał:
U mnie to była i jest "norma" od zawsze, tj. od chwili gdy się tu zarejestrowałem.

A u mnie tylko w ostatnich dniach.
danziger napisał:
Często działa to też w drugą stronę - tzn. posty, których nie czytałem forum samo oznacza jako przeczytane.

Tutaj to już inna bajka. Tzn. tak się właśnie dzieje ale nie ma reguły kiedy. Czyli często zdarza się tak, że czytając wszystkie nowe wiadomości na IOH używam w Firefoxie Przejdź do poprzedniej strony i dopiero na stronie głównej odświeżam ją, przez co zostają wyeliminowane posty, które przeczytałem. Jednakże czasem sie zdarza, że kiedy w ten sposób zrobię, znikają podświetlenia postów, do których jeszcze nie zajrzałem. A w ostatnich dniach jest odwrotnie - przeczytam i nie zostają odznaczone. Dopiero kiedy użyję umieszczonego na dole Oznacz wszystkie wątki jako przeczytane.

_________________
"przeszkody są po to, aby je eliminować - problem w tym, że przeszkoda może wyeliminować ciebie"

Nie 06 Maj, 2007 22:29

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

harpoon napisał:
Po odwiedzeniu wątku z nowym wpisem i wyskoczeniu z niego na stronę główną, pozostaje on oznaczony jako nieprzeczytany, czyli sygnalizujący nadal nieprzeczytany post Neutral Nawet teraz, gdy przeczytałem powyższy wpis Human'a, wyszedłem na stronę główną i po jej odświeżeniu nadal widniało pomarańczowe oznaczenie nowego wpisu Neutral



Jest na to rada. Trzeba po prostu kliknąć przycisk "ODŚWIEŻ" w przeglądarce internetowej, gdy wracasz do strony głównej forum. U mnie to się sprawdza.

Czw 10 Maj, 2007 12:22

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To nie jest takie proste. Często podświetlenia widzą mimo klikania w odśwież, wyłączania i włączania przeglądarki. Tylko "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" pomaga.

Czw 10 Maj, 2007 12:24

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
To nie jest takie proste. Często podświetlenia widzą mimo klikania w odśwież, wyłączania i włączania przeglądarki. Tylko "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" pomaga.


Być może zależy to także od tego, jaką przeglądarkę ma użytkownik?

Czw 10 Maj, 2007 12:27

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jeśli pijesz do posiadania IE, to zapewniam Cię, że nie mam IE, a takie jaja zdarzają się tylko na IOH (ostatnio).

Czw 10 Maj, 2007 12:30

Powrót do góry
DOMARASC
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 592
Skąd: Sztutowo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human napisał:
Jeśli pijesz do posiadania IE, to zapewniam Cię, że nie mam IE, a takie jaja zdarzają się tylko na IOH (ostatnio).



Dziękuję, nie piję. Wink

Mozilla Firefox jest według mnie najlepsza i tej przeglądarki używam.
Wszystko, co w Windzie jest domyślnie zainstalowane, najczęściej okazuje się mało funkcjonalne. (IE, przeglądarka graficzna, czy nawet defragmentator dysków etc.)

Czw 10 Maj, 2007 12:34

Powrót do góry
harpoon
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 999
Pochwał: 5
Skąd: Poznań
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

DOMARASC napisał:
Jest na to rada. Trzeba po prostu kliknąć przycisk "ODŚWIEŻ" w przeglądarce internetowej, gdy wracasz do strony głównej forum. U mnie to się sprawdza.

Przecież napisałem, że właśnie tak robię. A dokładniej w 75% przypadków. Ale ostatnimi czasy nawet to nie pomaga. Mogę sobie odświeżać ile tylko chcę, a i tak odwiedzone przeze mnie wątki nie zostaną odznaczone. Pomaga wyłącznie Oznacz wszystkie fora jako przeczytane.
DOMARASC napisał:
Być może zależy to także od tego, jaką przeglądarkę ma użytkownik?

Nie, nie zależy. Z prostej przyczyny - problemy z takim "odświeżaniem" i eliminowaniem przeczytanych postów zdarza mi się teraz wyłącznie na IOH, bo na innych Forach tego nie zauważyłem (podobnie jak Human).

_________________
"przeszkody są po to, aby je eliminować - problem w tym, że przeszkoda może wyeliminować ciebie"

Czw 10 Maj, 2007 14:22

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.