| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tommasm35
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Cz-wa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mapy austriackie 1:25 000 skąd pobrać ???

Witam wszystkich!

Potrzebuje pomocy w zakresie map austriackich z XIX w wydanych przez K.u.K MGI, czyli Kaiserlich und Königlich Militaergeografisches Institut skala 1:25 000.
Na stronie Archiwum Map WIG jest informacja, że posiadają tylko jeden skan tej mapy.
Interesują mnie tereny Jury Krakowsko - Częstochowskiej (głównie północną część jury).
Proszę o pomoc gdzie mogę się zwrócić o udostępnienie skanów takich map, i czy w ogóle są one gdzieś dostępne Zniesmaczony
Pozdrawiam T.M. Uśmiech

Sro 05 Kwi, 2017 12:08

Powrót do góry
wojo
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 209
Pochwał: 3
Skąd: Twierdza Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Poszukaj pod tym adresem ale trzeba się mocno "nakopać" :
http://igrek.amzp.pl/
Jeśli to nie tajemnica to jakie okolice Cię interesują ? Moja rodzina pochodzi z Olsztyna k/Częstochowy .

_________________
"Jeszcze nikt nie wygrał wojny umierając za własną ojczyznę. Wojnę wygrywa się kiedy to przeciwnik ginie za jego ojczyznę"
Patton

Sro 05 Kwi, 2017 23:25

Powrót do góry
tommasm35
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Cz-wa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mapy austriackie 1:25 000 skąd pobrać ???

Witam.
Dzięki ale tam chyba ich niema. Jeszcze pokopie.
Jestem z Cz-wy. Interesują mnie okolice właśnie Cz-wy, Mstowa, Olsztyna, Żarek, Czatachowy, Złoty Potok, Janowa i generalnie te okolice.
A co wojo bywasz w tych stronach? Wink

Czw 06 Kwi, 2017 9:58

Powrót do góry
wojo
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 209
Pochwał: 3
Skąd: Twierdza Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Teraz już nie . Ale z Olsztyna pochodzili moi dziadkowie i ojciec . Jako pacholę jeździłem tam na wakacje a potem nawet mieszkałem trzynaście lat . Na podanej stronie są na pewno mapy tych rejonów , osobiście wczoraj sprawdziłem ale tak jak pisałem trzeba się sporo nakopać nie tylko w mapach austriackich ale też w niemieckich .
_________________
"Jeszcze nikt nie wygrał wojny umierając za własną ojczyznę. Wojnę wygrywa się kiedy to przeciwnik ginie za jego ojczyznę"
Patton

Czw 06 Kwi, 2017 12:31

Powrót do góry
tommasm35
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Cz-wa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ok. Dzięki poszukam jeszcze. Zadałem to samo pytane na stronie Archiwum map WIG ale na razie cisza.
Pozdrawiam.

Sob 08 Kwi, 2017 16:39

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.