| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł Wink Od razu zrobi się fajniej na forum. No i może ostrzeżonym zrobi się cieplej na sercu że tak o nich dbamy Bardzo szczęśliwy

Nie 17 Lut, 2008 16:11

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mogę się dowiedzieć, po ilu miesiącach znika "gruba czerwona linia"? Bo z nią dostałem już nie jednych zawrotów głowy. Pozdrawiam Uśmiech

Sro 05 Mar, 2008 22:43

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po roku od nadania Uśmiech

Sro 05 Mar, 2008 22:51

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

O kurcze, aż tak długo? To ja z 5 razy zawału na pewno dostanę, hehe Laughing Ale tak na serio, to dzięki za odpowiedź.

Sro 05 Mar, 2008 22:56

Powrót do góry
Coruscant
Leutnant

Leutnant





Posty: 238
Skąd: Monaghan
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A nie można wcześniej? Dostałem w Lipcu 2007, mamy Maj 2008 i od tego czasu nie dostałem żadnego ujemnego punktu więc chcę prosić o akt łaski Razz
_________________
BEST DAMN THING

Czw 01 Maj, 2008 10:36

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie można wcześniej Wink

Czw 01 Maj, 2008 11:33

Powrót do góry
Coruscant
Leutnant

Leutnant





Posty: 238
Skąd: Monaghan
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No a z okazji 1 maja?Bardzo szczęśliwy Patrząc na Twoje pagony:P
_________________
BEST DAMN THING

Czw 01 Maj, 2008 11:39

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie ma takiej opcji Wink Jak przyjdzie odpowiednia pora to się samo usunie Wink

Czw 01 Maj, 2008 11:43

Powrót do góry
Coruscant
Leutnant

Leutnant





Posty: 238
Skąd: Monaghan
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hmm a takie pytanie, czy kiedy wygaśnie to nie będzie tylko pokazywany, czy kompletnie znów konto będzie czyste i kolejne ostrzeżenia nie będą sumowane (pytam teoretycznie Razz) tzn skoro ban jest za 3 ostrzeżenia, a mam jedno to po wygaśnięciu dostanę bana po 2 czy znów po 3 ostrzeżeniach?

Ale zamotałem Uśmiech

_________________
BEST DAMN THING

Czw 01 Maj, 2008 11:49

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ban jest jak się posiada 3 ostrzeżenia.. skoro masz 1 to brakuje dwóch, ale jak to jedno się usunie to 1 - 1 = 0 zatem do 3 brakuje 3 Uśmiech Proste Mr. Green Mr. Green

Czw 01 Maj, 2008 11:54

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159

Cytat:
Ban jest



Ban jest , ban był .....ban . Nie mogę się zgodzić z dożywotnim banem , banem za objechanie usera pod wpływem chwili . Rozumiem, dyscyplina , porządek etc, etc.etc. Jednak pamiętam jak lekką ręką usunąłeś mi tą kreskę po otrzymaniu 5 pochwał , było to Twoja decyzja z którą się wówczas nie zgodziłem . Teraz nadal się z tym nie zgadzam . Jednak minął ponad rok od przewinienia , nadal udzielam się na forum , ale łaska pańska na pstrym koniu jeździ . Ciekawi mnie dlaczego w taki sposób traktuje się użytkownika forum IOH , czy to tylko kaprys moderatora czy zwykła złośliwość .

Bez setha forum IOH da radę , dalej będzie istniało , jednak są jakieś zasady , regulamin czy zwykła uczciwość .

Mój post proszę traktować jako protest przeciw czerwonej kresce - na okres dłuższy niż jeden rok .

seth , ateusz , epikurejczyk z natury socjalista .

Pią 07 Lis, 2008 20:37

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jednak pamiętam jak lekką ręką usunąłeś mi tą kreskę po otrzymaniu 5 pochwał , było to Twoja decyzja z którą się wówczas nie zgodziłem .

Seth, nie czepiaj się Dawida. TAk wtedy mówił regulamin (5 pochwał -1 ostrzeżenie) i to zrobił automatycznie programik. Po Twoim proteście został zmieniony. .
CO do Twojej kreski to znów jakiś błąd. Co jakiś czas pojawia się np. Humanowi czy dV, Wystarczy przypomnieć i Dawid znów to naprawi.

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pią 07 Lis, 2008 21:02

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Banów czasowych nie przewidujemy, ban to ban Wink

Cytat:
Jednak pamiętam jak lekką ręką usunąłeś mi tą kreskę po otrzymaniu 5 pochwał , było to Twoja decyzja z którą się wówczas nie zgodziłem .

Nie ja to usunąłem tylko komputer, nie była to moja decyzja tylko komputera w wyniku instrukcji warunkowej ustalonej przy tworzeniu systemu, która później została zmieniona.


Cytat:
Ciekawi mnie dlaczego w taki sposób traktuje się użytkownika forum IOH , czy to tylko kaprys moderatora czy zwykła złośliwość .

Zwykły błąd systemu, wywołany pewnie jakimiś problemami z serwerem. Po stronie moderatorów i administratorów istnieje jedynie możliwość nadania ostrzeżenia, wszelkie usuwanie odbywa się przy użyciu wyliczeń komputera

Cytat:
Mój post proszę traktować jako protest przeciw czerwonej kresce - na okres dłuższy niż jeden rok .

Ostrzeżenia znikają z zasady po roku od nadania, w Twoim przypadku informacja o ostrzeżeniu z bazy danych zniknęła, z jakiegoś powodu tylko z konta użytkownika nie została odjęta odpowiednia liczba.. później przeglądne dokładnie baze danych i poprawie ewentualną usterke Mr. Green

Pią 07 Lis, 2008 21:04

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzięki Piwo

Pią 07 Lis, 2008 22:33

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, tak sobie siedzę w biurze i czekam na gości, trochę się spóźniają, więc czytam...
takie kwiatki np.:

tuni napisał:
Tak sobie bredzimy, papramy ładny temat, to ja na koniec napiszę do kolegi ,,ulubionego'' de villarsa.
widzisz de Villarsie - ja wracam na swoje ulubione, poważne forum, na którym dominuje porządek, dyscyplina, i świetna atmosfera, niemal każdy post jest, jak biały kruk historii.

Ty zaś będziesz zbierał tu jakieś medale których znaczenie pewnie do dziś nie pojmujesz jedynie za to, że wchodzisz na to forum, a jeśli znów zechcesz wejść na historicusa, to tylko tylnymi drzwiami, bo oficjalnie znów cię wyleją...żałosny jesteś i tyle.


I tak sobie myślę - a może by tak wpisać sie na tamto
Cytat:
poważne forum, na którym dominuje porządek, dyscyplina, i świetna atmosfera, niemal każdy post jest, jak biały kruk historii.

Jeszcze razem z Humanem np i Fortecą?
To by była jazda po bandzie bez trzymanki na jednym kółku od wrotek chyba?
Przy moich nieco hm... kontrowersyjnych poglądach czasem?
Sprawdzać?
Pozdrawiam

Pon 24 Lis, 2008 10:28

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

o ile tamto coś jeszcze w ogóle funkcjonuje Laughing - bo jakoś wcale nie jestem o tym przekonany, i nawet sprawdzać mi się - wbrew wyobrażeniom cytowanego klienta - nie chce Bardzo szczęśliwy
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pon 24 Lis, 2008 12:01

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że na tamtym (o ile to jest to, które myślę, a sądząc ze zdania de Villarsa jest) to Forteca jest tam modem, a Human był tam modem, mein Zubek Laughing

Koniec off-topu.

_________________
We are the Pilgrims, master we shall go, always a little further it may be.
Beyond that last blue mountain barred with snow, across that angry or that glimmering sea.

Pon 24 Lis, 2008 13:32

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zapewniam Cie - nie byłeś tam modem i nie chciałbyś być (no chyba że byłeś pod innym nickiem). Ja natomiast tam byłem, z czego bynajmniej nie jestem dumny, i też już nie chcę Laughing
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pon 24 Lis, 2008 14:45

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A- to myślimy o innych forach, bo ja pod innym nickiem nie bywam.
_________________
We are the Pilgrims, master we shall go, always a little further it may be.
Beyond that last blue mountain barred with snow, across that angry or that glimmering sea.

Pon 24 Lis, 2008 14:56

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja również odganiam od wchodzenia na to "najlepsze forum historyczne w polskim internecie", jak mówią użytkownicy Historicusa. Jeśli będziesz się Zubek okazywał, jako mądrzejszy od ich adminów, modów i innych z głównej hierarchii, to przykro mi, ale po paru godzinach albo cię wyleją, albo zrobią coś jeszcze gorszego, a przed uczynieniem tego jeszcze cię wyśmieją i nazwą cię, jak mnie przynajmniej- "szpiegiem...(nie będę kończył, bo to godzi w honor całego forum)". A co do medali, to mają ich tyle, co ja, a nawet maxikasek postów- tylko boją się je wstawić do oglądania Wink

P.S. Przepraszam wszystkich, ale chciałem wyjaśnić sprawę jasno Zubkowi- Historicus nie nadaje się na swobodne i mądre dyskusje.

_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Pon 24 Lis, 2008 16:20

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa:

Medale, pochwały i ostrzeżenia

TAKI JEST TYTUŁ NINIEJSZEGO TEMATU Neutral

Jeśli chcecie marudzić o Historicusie - załóżcie odpowiedni topic Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Pon 24 Lis, 2008 16:34

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zniknęła moja czerwona kreska , cud , hosanna goła panna Razz Wyrok w kryminale wcześniej by mi się przedawnił Laughing

Dzięki Piwo

Pon 24 Lis, 2008 20:26

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, ja tylko tak, więc dzięki za:
Cytat:
chciałem wyjaśnić sprawę jasno Zubkowi- Historicus nie nadaje się na swobodne i mądre dyskusje.

Też mam takie wrażenie.
I nawet Humana jakoś trochę lubię - za umiejętność toczenia dyskusji i takie tam wstawki na inteligencje, co to pan wiesz, a ja rozumiem.
Ad rem:

Cytat:
Medale, pochwały i ostrzeżenia

TAKI JEST TYTUŁ NINIEJSZEGO TEMATU


Medali nie kolekcjonuję, zresztą dwie " blachy" juz mi dali, a na więcej nie zasługuje. Pochwał nie mam , ale zasady oceniam ok., trzeba się starać, a nie pisać, że tata nie wygrał miliona w totka.
A ostrzeżeń raczej nie zamierzam przećwiczyć, bo to stresy niepotrzebne są potem, a to zabawa ma być przecież.
Generalnie - fajne forum jest, sympatyczne i bez jaskrawych przegięć, jak zauważam.
Pozdrawiam

Wto 25 Lis, 2008 2:08

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.

Niemalże okrągły rok temu zaproponowałem nazwy dla odznaczeń przyznawanych na Forum IOH; dla przypomnienia:
mboro napisał:
01 -- Krzyż Dziennikarski
02 -- Krzyż Fotoreportera
03 -- Krzyż 'za Wytrwałość'
04 -- Krzyż 'za Wybitną Wytrwałość'
05 -- Krzyż Regularnego Użytkownika Forum IOH
06 -- Krzyż Użytkownika Forum IOH
07 -- Gwiazda Pochwalna
08 -- Srebrny Medal Pochwalny II Klasy
09 -- Srebrny Medal Pochwalny I Klasy
10 -- Złoty Medal Pochwalny
11 -- Krzyż Zasługi
12 -- Krzyż Za Szczególne Zasługi


Wtedy też jedynym, który w jakikolwiek sposób odniósł się do tego był malyxxl:
malyxxl napisał:
Nawet fajne, tylko trochę za dużo tam krzyżów. Trzeba trochę pozmieniać nazwy.


Dziś chciałbym przedstawić nowe propozycje nazw oraz zasugerować wprowadzenie precedencji odznaczeń (i takie ich wyświetlanie), bo dziś wymieszane są ze sobą te wartościowe i te, powiedzmy, pamiątkowe...
Nie jest moją intencją zmienianie zasad nadawania (przytaczam je jedynie dla przypomnienia i ułatwienia identyfikacji Wyluzowany )
------------------------------------

Oto mój pomysł:

Najbardziej ‘zaszczytnymi’ odznaczeniami są ordery – na Forum IOH proponuję 3 nagrody tej rangi, w kolejności ‘starszeństwa’:

Order Zasługi Forum IOH -- dotychczasowy medal nr 12.
Przyznawany przez moderatorów za szczególne zasługi.

Order Dziennikarski -- dotychczasowy medal nr 1.
Przyznawany za napisanie i przekazanie 2 artykułów na stronę, bądź prowadzenie działu tematycznego.

Order Fotoreportera -- dotychczasowy medal nr 2.
Przyznawany za przesłanie 100 zdjęć do umieszczenia w galerii bądź fortyfikacjach.


Kolejną grupą nagród są (ogólnie) krzyże, medale, gwiazdy...
I tak (nadal w kolejności starszeństwa):

Krzyż Zasługi -- dotychczasowy medal nr 11.
Przyznawany przez moderatora.

Złoty Medal Pochwalny -- dotychczasowy medal nr 10.
Nadawany automatycznie po otrzymaniu 100 pochwał.

Srebrny Medal Pochwalny I Klasy -- dotychczasowy medal nr 9.
Nadawany automatycznie po otrzymaniu 50 pochwał.

Srebrny Medal Pochwalny II Klasy -- dotychczasowy medal nr 8.
Nadawany automatycznie po otrzymaniu 20 pochwał.

Gwiazda Pochwalna -- dotychczasowy medal nr 7.
Nadawana automatycznie po otrzymaniu 5 pochwał.


Najniższa ranga nagród, to odznaki (mogą mieć formę medali i krzyży, ale i tak są to tylko odznaki).
Oto one w kolejności starszeństwa:

Odznaka 'za dwuletnią obecność' -- dotychczasowy medal nr 4.
Nadawana automatycznie użytkownikowi, który przebywa na forum od 24 miesięcy i ostatni raz logował się w ciągu 2 tygodni.

Odznaka 'za roczną obecność' -- dotychczasowy medal nr 3.
Nadawana automatycznie użytkownikowi, który przebywa na forum od 12 miesięcy i ostatni raz logował się w ciągu 2 tygodni.

Odznaka 'za wzorową frekwencję' -- dotychczasowy medal nr 5.
Nadawana automatycznie użytkownikowi, który jest zarejestrowany od 120 dni i odwiedza forum przynajmniej raz na 2 dni.

Odznaka Użytkownika Forum IOH -- dotychczasowy medal nr 6.
Nadawana automatycznie użytkownikowi, który jest zarejestrowany od 120 dni i odwiedza forum przynajmniej raz na tydzień.

-----------------------

pzdrwm Wyluzowany

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Wto 02 Gru, 2008 14:27

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mi się to podoba, nie wiem jak innym. Choć muszę przyznać, że trochę z tym się zamotałem. Wink
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Wto 02 Gru, 2008 22:55

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Następny Strona 7 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.