| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Desert Eagle
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W-3P

Witam.
Jestem nowym użytkownikiem ale mam zamiar pobawić się troszkę z wykrywaczem metali. Mieszkam w ciekawej okolicy i mam szanse znaleść kilka ciekawych znalezisk. Chcę kupić sprzęcik i wiem że zamiast pytać jak każdy nowy użytkownik powinienem poczytać co jest na forum. Forum troszkę czytałem. Planuję zakup Garreta- jaki model to zobaczę jakie będą fundusze. Mam pytanie odnośnie wojskowego wykrywacza min. Można taki kupić za niewielkie pieniądze. czy ktoś ma taki i czy jest godny uwagi?
Pozdrawiam.

Czw 20 Lip, 2006 13:53

Powrót do góry
tara
Kapral

Kapral





Posty: 47
Skąd: Czeladź
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Trafiłem taką aukcję na allegro
http://www.allegro.pl/item115109922_wykrywacz_garrett_gta500.html
Właściciel jest na wakacjach ale może jak wróci wystawi tą aukcję raz jeszcze(można napisać na jego maila). Sam się czaiłem na tego Garrecika ale fundusze nie pozwoiły i zakupiłem Rutusa First+ za 500 zł. Jeśli masz taką kwotę to polecam tego Garretta. Swoją drogą gdyby był wystawiony w dziale "Wykrywacze Metali" to już dawno sprzedał by się na pniu.

Wojskowy wykrywacz min sobie odpuść, to już chyba lepiej kupić za te same pieniądze wykrywacz do samodzielnego montażu i dać komuś kto się zna trochę na lutowaniu i Ci to złoży.

pozdrawiam

_________________
Kto szuka ten zgubił...

Pią 21 Lip, 2006 8:25

Powrót do góry
Desert Eagle
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chyba masz rację. Dzięki za radę Uśmiech

Pią 21 Lip, 2006 8:50

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.