| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nazisci przejmują władzę w Polsce?

Tak jak w temacie myślę, że w Polsce nadchodzi taki czas. Wnioski nasuwają się same po przeczytania tekstów z gazetki redagowanej kiedyś przez nowego viceprezesa TVP "Nasza swieta rzecz, Zydzi z Polski precz!"
Strona 9, tekst "Prawdziwe Oblicze Zyda": "Surowe represje w stosunku do Zydów sa rzecza konieczna, jesli naród chce samodzielnie i zdrowo sie rozwijac. Pora (...) pozbyc sie calkowicie zydostwa, które musi byc wypedzone z calej Europy. Nie wolno nam powiedziec: Ten porzadny Zyd, a tamten nikomu nie zaszkodzi. Bez litosci i falszywego sentymentu. Polacy zas przekupieni mamona zydowska, sprzedajacy Zydom, zasluguja nie tylko na nasza pogarde, ale i dotkliwa kare. (...) Nasza swieta rzecz, Zydzi z Polski precz!".
Czy to aby nie przedruk ze "Stürmera" stworzonego przez Juliusa Streichera? Jak wogóle doszło to tego, że ta gazeta istniała? Przecież konstytucja! Facet nawet dziś powinien iść do więzienia a nie na stołek w TVP. Ale piękne mamy czasy.

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Wto 20 Cze, 2006 10:53

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kudi, jak Ty panikujesz, gorzej niz Wybiórcza Twisted Evil Koleś jest niedorozwiniety, jeżeli tak pisał i powinien polecieć ze stołka natychmiast. Ale mówienie zaraz o tym, ze nazisci przejmuja władzę to delikatnie mówiac niepoważne Laughing Jest jeszcze jakiś inny przykład nazisty? Czy wg. Ciebie wiceprezes TVP to główna władza w Polsce?
Jeżeli konstytucja nie śćiga debili noszacych koszulki z sierpem i młotem czy Che, to takich kolesi niech też zostawi w spokoju. Albo wszyscy równi wobec prawa, albo nikt.
Pozdrawiam!

Wto 20 Cze, 2006 11:28

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Lepper Heil!! Romanjugend; Leibstandarte Jarosław Kaczyński ; Narodowo Socjalistyczna Partia Sprawiedliwości i Samoobrony Polskich Rodzin. Nie to nam nie grozi.
Ale w ogóle wiele osób odnosi takie wrażenie, że zaczyna się nazistowski rozdział w historii Polski. Nawet jakby doszło takie **cóś*** do władzy to ONZ nas wybawi w parę dni. Słyszeliście, że Polskę uznano za kraj w którym szerzy się homofobia i antysemityzm?? Ja mam nadzieję, że w następnej kadencji wybierzemy w końcu mądrze, a nie po reklamie naszą partię i zarazem grupe trzymającą władzę.
Piwo Piwo

Wto 20 Cze, 2006 12:09

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wiele osób odnosi takie wrażenie, że zaczyna się nazistowski rozdział w historii Polski.


Świadczy to tylko o skrajnej głupocie tak myślacych i nieznajomości znaczenia terminu "nazizm" oraz historii. Proszę o podanie JEDNEGo przykładu swiadczącego o rzekomym "naziźmie" rządzacych.
Cytat:
Słyszeliście, że Polskę uznano za kraj w którym szerzy się homofobia i antysemityzm??

Kto uznał? Grupa lewaków z PE? To nie u nas płoną szkoły i samochody podpalane przez islamistów i nie u nas strzela się w parkach to Murzynów czy morduje niewygodnych rezyserów jak w Holandii. A pederaści juz przeginają. Dzisiaj homofobią nazywa się wszelki sprzeciw wobec pederastów i ich rządań. A fobia to przecież niczym nie uzasadniony lęk. Mój sprzeciw jest uzasadniony: nie chcę tego co jest w Hiszpanii czy Kanadzie, gdzie geje moga zakładac rodziny i adoptowac dzieci. Nie chcę gejowskiej propagandy w przedszkolach i szkołach, co ma juz u nas miejsce. W koncu w perspektywie czasu nie zgadzam się na legalizację pedofilii, co na świecie zaczyna być podnoszone. Niech geje sobie żyją i się kochają, mi to nie robi. Ale niech nie domagaja się przywilejów tylko dlatego, ze są dewiantami. I niech ze swojej dewiacji nie robia cnoty, a tym bardziej niech nie próbuja zmieniać pojecia rodziny. Bo rodzina to kobieta i mężczyzna, nic innego.
Pozdrawiam!

Wto 20 Cze, 2006 12:51

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1342518,11,item.html
Tutaj jest wytłumaczenie owego pana. Jezeli informacje podała Wybiórcza, to na 60% jest to ściema albo manipulacja.
Co ciekawe nikomu wczesniej nie przeszkadzała przynależność polityków do PZPR, która w prostej linii wywodzi się od takich szumowińskich partii jak SDKPiL, KPRP, KPP czy potem PPR.

ogłupiona młodzież protestuje przeciwko Giertychowi, bo jest "ideologiczny", ale jakoś ta sama lewacka młodziez nie protestowała, gdy ministrem oswiaty był znany komunista i ideolog PZPR Wiatr. Nie bronie Giertycha bo nie lubie tego bufona, ale jakiś umiar i sprawiedliwośc musi być.

Wto 20 Cze, 2006 13:05

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Widzę Piotrek, że ostro podeszłeś do tematu. Ja nie jestem gejem ani innym zwyrodnieniem współczesnej cywilizacji. Uważam, że tacy ludzie są jednym słowem nędzni.
Cytat:
strzela się w parkach to Murzynów czy morduje niewygodnych rezyserów jak w Holandii
Tak, ale to jest nieważne dla nich tylko u nas dopatrują sie dziury w Unii.
Cytat:
Świadczy to tylko o skrajnej głupocie tak myślacych i nieznajomości znaczenia terminu "nazizm" oraz historii. Proszę o podanie JEDNEGo przykładu swiadczącego o rzekomym "naziźmie" rządzacych.
Ja osobiście nie uważam, że mamy teraz u nas nazizm, jesteśmy jednak w dość ciekawej sytuacji. Gdzie wspólnie przeciwko "pedałom" walczy LPR wspólnie z Młodzieżą Wszechpolską(w.w Romanjugend) oraz wytatuowane bezmózgi z B&H. Uważam, że Polska popełniła błąd nie wybierając Tuska i jego partii dzięki której w Polsce pod wieloma względami byłoby normalnie. Nasz Fuehrer Kaczka nie ma takiej władzy jak wujek Adolf, ale bezwątpienia chętnie by taką chciał. RM jest istną polityczną siedzibą Goebbelsa.Wydaje mi się, że mimo to póki media wyśmiewają się z Kaczorów mamy luzzz, jednak gdyby kaczka byłaby powszechnie lubiana nie wiem czy nie zaczęły by się inwestycje w przemysł ciężki i wywieszanie plakatów Rolling Eyes

Wto 20 Cze, 2006 15:05

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ogłupiona młodzież protestuje przeciwko Giertychowi, bo jest "ideologiczny",

Giertych jest fanatykiem CZęŚć programu jest dobra ale droga do jej dążenia i reszta już nie po prostu Giertych jest zaślepiony

Cytat:
Ale mówienie zaraz o tym, ze nazisci przejmuja władzę to delikatnie mówiac niepoważne Jest jeszcze jakiś inny przykład nazisty

Nie przejmują władzy ale co najmniej niepokojący jest wzrost popularności takich ideologii i brak zdecydowanych działań a liczba nazistów w Polsce i na świecie rośnie ale nie jest to przejmowanie władzy co nie wyklucza potrzeby walki z nimi i uświadomienie młodzieży bo jak widzę w moim L.O nalepkę z napisem "Czystość rasy aryjskiej sprawą Polską" to mnie trafi oni albo nie czytali "Mein Kampf" albo nie rozumieją słów : Niewolnik , eksterminacja lub Słowianie

Wto 20 Cze, 2006 16:08

Powrót do góry
Belizariusz
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 148
Skąd: Thorn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lepper Heil!! Romanjugend; Leibstandarte Jarosław Kaczyński ; Narodowo Socjalistyczna Partia Sprawiedliwości i Samoobrony Polskich Rodzin. Nie to nam nie grozi.

Bez przesady. I dlaczego "przyjaciele" niemieccy tak krzyczą, skoro przed ponad 60 latami wiwatowali Hitlerowi, kiedy przejeżdżał ulicami Berlina, a teraz w tym Parlamencie Europejskim uważają się za siewców demokracji i pokoju.
Często tak "homosie" krzyczą, że Giertych i jego "bojówki" atakują ich i prześladują. Ale tylko spojrzeć na bojówki gejowskie i anarchistyczne. Czy oni nie są zagrożeniem dla demokracji w Europie zakładając dziwne organizacje gejowskie,a nawet partie polityczne. To jest cena jaką zapłaciliśmy za wstąpienie do UE.

_________________
"Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem."

Wto 20 Cze, 2006 16:24

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a gdzie są te bojówki gejowskie? "A masz , a masz ty brutalu jeden ty" Bardzo szczęśliwy Nie słuchaj polityków koalicji bo to odmóżdża jak marihuana Bardzo szczęśliwy
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Wto 20 Cze, 2006 17:00

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To jest cena jaką zapłaciliśmy za wstąpienie do UE.


Jasne trzeba było nie wstępować...

Wto 20 Cze, 2006 17:09

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jasne trzeba było nie wstępować...

UE jest złe ale na razie niema dla Polski lepszej alternatywy

Wto 20 Cze, 2006 17:12

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jones napisał:
Cytat:
Jasne trzeba było nie wstępować...

UE jest złe ale na razie niema dla Polski lepszej alternatywy


Głęboka myśl! A dlaczego jest złe? Bo nie ma innej alternatywy?

Pozdrawiam

Wto 20 Cze, 2006 17:14

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Głęboka myśl! A dlaczego jest złe? Bo nie ma innej alternatywy?

W temacie Panslawizm http://www.obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=2497 prowadziłem bardzo burzliwą dyskusje na ten temat z MUM-em


Ostatnio zmieniony przez Jones dnia Wto 20 Cze, 2006 18:15, w całości zmieniany 1 raz

Wto 20 Cze, 2006 17:23

Powrót do góry
Piotrk1
Kapitan

Kapitan




Posty: 1328
Pochwał: 2
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nazisci przejmują władzę w Polsce?

Tak jak w temacie myślę, że w Polsce nadchodzi taki czas. Wnioski nasuwają się same po przeczytania tekstów z gazetki redagowanej kiedyś przez nowego viceprezesa TVP "Nasza swieta rzecz, Zydzi z Polski precz!"

Dzisiaj na konferencji prasowej wiceprezes TVP tłumaczył się przed dziennikarzami. Podał, że mając 16 lat zrobił głupstwo pisząc jeden artykuł a do trzech innych użyczył swego nazwiska. Zapewniał, że nie jest nazistą. Chyba można mu uwierzyć.
Nie obawiam się przejęcia władzy przez nazistów. Młodzież Wszechpolska, to nie tylko naziści. Wielu tam błądzących katolików, którzy zmienią zdanie gdy dochrapią się "stołków". Tak jak wiceprezesiunio zmienił sie po kilku latach.

Wto 20 Cze, 2006 17:45

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jones napisał:
Cytat:
Głęboka myśl! A dlaczego jest złe? Bo nie ma innej alternatywy?

W temacie Panslawizm http://www.obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=2497 prowadziłem bardzo bużliwą dyskusje na ten temat z MUM-em


I cóż z tej dyskusji ma wynikać? Jakieś konkluzje oparte na "konkretnych" przesłankach?

P. S. Myślałem, że z szacunku dla panslawizmu pisze się "burzliwa" nie bużliwa, ale mogę się mylić Zniesmaczony

Wto 20 Cze, 2006 18:05

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I cóż z tej dyskusji ma wynikać? Jakieś konkluzje oparte na "konkretnych" przesłankach?

Która przesłanka jest dla ciebie "niekonkretna"

Wto 20 Cze, 2006 18:37

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jones napisał:
Cytat:
I cóż z tej dyskusji ma wynikać? Jakieś konkluzje oparte na "konkretnych" przesłankach?

Która przesłanka jest dla ciebie "niekonkretna"


Pogadamy może o tych trzech związanych z "koniecznością" rozpadu Unii?
Czekam na tezy...

Wto 20 Cze, 2006 18:50

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Założe odpowiedni temat , żeby admini się nie denerwowali

Wto 20 Cze, 2006 18:54

Powrót do góry
Piotr Renztuk
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 208
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tzn. jaki? Co to jest przesłanka i jaki ma wpływ na wniosek?

Wto 20 Cze, 2006 18:56

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Belizariusz napisał:
Cytat:
Lepper Heil!! Romanjugend; Leibstandarte Jarosław Kaczyński ; Narodowo Socjalistyczna Partia Sprawiedliwości i Samoobrony Polskich Rodzin. Nie to nam nie grozi.

Bez przesady...
Napisałem, że to nam nie grozi Uśmiech
Bojówki gejowskie kawał roku 8) Chyba po to uciekaliśmy ze wschodu aby dostać się na zachód nie??

Wto 20 Cze, 2006 19:14

Powrót do góry
1234
Porucznik

Porucznik




Posty: 699
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A kto podkładał bomby w Warszawie przed wyborami?
Mocny Pedał (tak się chyba podpisali) Mr. Green

_________________
Nasza droga nie wiodła przez stepy
I pustynie ogromne piaszczyste
Dla nas twierdzą była leśna głusza
Wiejskie chaty i pola ojczyste

Wto 20 Cze, 2006 21:28

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To może od roweru był ?? "Cudowne dziecko dwóch pedałów" Twisted Evil - o kolarzu jakimś kiedyś. Piwo

Wto 20 Cze, 2006 21:40

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

O Szurkowskim, gwoli przypomnienia dla młodszych forumowiczów. Bardzo szczęśliwy
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sro 21 Cze, 2006 1:42

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A wracając do wiceprezesa Farfała (takie rdzennie polskie nazwisko Laughing ), to on jak podnosił rękę to wcale nie krzyczał "Sieg Heil", tylko pokazywał kolegom ptaki. Dużo tych ptaków latało i wszyscy pokazywali. Chyba se nawet kółko ornitologiczne założyli, bo on na kilku zdjęciach pokazuje te ptaki...
_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Sro 21 Cze, 2006 21:54

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie chcę gejowskiej propagandy w przedszkolach i szkołach, co ma juz u nas miejsce.

Co prawda już nie uczęszczam ale w jednym pracuje p.o. teściowej a w drugim matka i p.o. żony. Jakoś indoktrynacją się nie skarżą (chwalą?).

Cytat:
W koncu w perspektywie czasu nie zgadzam się na legalizację pedofilii, co na świecie zaczyna być podnoszone.

Pierwsze słyszę. To raz. Dwa: jaki jest związek między pedofilią a honoseksualizmem? To są różne zachowania seksualne, owszem mogą się pokrywać ale nie muszą.

Cytat:
Niech geje sobie żyją i się kochają, mi to nie robi. Ale niech nie domagaja się przywilejów tylko dlatego, ze są dewiantami.

nie rozumiem. Chcą tak samo żyć jak reszta ludzkości.

Cytat:
Bo rodzina to kobieta i mężczyzna, nic innego.

To jest akurat Twój punkt widzenia i masz takie samo prawo narzucać go "dewiantom" jak oni mają prawo narzucać Tobie - swój.
Zresztą "rodzina" - chodzi ci o pojęcie -bo słyszałem głosy że można pozwolić IM żyć ale żeby nei nazyważ tego rodziną. Czy chodzi ci o to żeby "dewianci" nie mogli się razem rozliczyć przed fiskusem, dziedziczyć jak mąż i żona itp itd ?

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Czw 22 Cze, 2006 0:04

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.