| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No właśnie co jest wazniejsze?Ja robie swoje i mam z tego satysfakcje.Wars czyni podobnie.Nawet Akagi(mój wróg na własnej krwi wychodowany) czyni co moze.A kolega Poldek?Wysyła po ludziach dziwne maile na mój temat.
Pytam się po co?
Jakoś o koryto stawiane przez TPS potrafił sie zapytac.Udzieliłem Jemu odpowiedzi nie takiej na jaką oczekiwał?Zgwałciłem mu psa i rybki?
Przejał po Warsie fynkcje prawnika TPS?
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Czw 31 Lip, 2008 21:22

Powrót do góry
akagi
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 38
Skąd: Sochaczew
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie, może starczy.
Jak widać w zacietrzewieniu łatwo dać d.... , co można sprwdzić powyżej.

Warsa przepraszam - ja się pomyliłem, celowniki były identyczne, miałem na myśli zupełnie inny element optyki, a dopiero interwencja Patrona przywróciła mi światłość umysłu.
Żaden dyshonor przyznać się do błędu.

Jaca, ale z tym wrogiem na własnej piersi....zraniłeś mnie wprost na wskroś.

_________________
Jacek "akagi" Haber
Fundacja Wojskowości Polskiej

Czw 31 Lip, 2008 23:30

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Akagi o tym wrogu to cytat z Karguli he he he.I wez tu o kimś człowieku napisz dobrze(bo w końcu wróg swój , własny , i po co mi obcego wroga szukac).
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Pią 01 Sie, 2008 6:35

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Na prośbę ludzi ZWI?ZANYCH z remontem Stuga i całego projektu kończę dyskusje z Panani która nie wnosi nic dobrego.
Żadna z osób które tu się wypowiadają nie maja żadnego prawa do wypowiedzi w tej materii.
Bo nie reprezentują żadnej ze stron.
Panu Kapitanowi i jego kolegom z TPS-u życzę powodzenia przy projekcie i zapewniam o pomocy jak i finansowej i w sprzęcie.
Pozdrawiam pana Akagiego a Moderatorowi dziękuje za cierpliwość.
Poldek
ps.Poprawiłem liczbe mnogą na pojedynczą Uśmiech
Fakt Waść spory ale w pancerce sie mieścisz Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Poldek dnia Pią 01 Sie, 2008 11:53, w całości zmieniany 1 raz

Pią 01 Sie, 2008 11:10

Powrót do góry
akagi
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 38
Skąd: Sochaczew
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Poldek napisał:
Pozdrawiam panów Akagiego
Poldek


Hmmm, wiedziałem że jestem "duży" , ale żebym występował w liczbie mnogiej ???? Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

_________________
Jacek "akagi" Haber
Fundacja Wojskowości Polskiej

Pią 01 Sie, 2008 11:45

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Poldek w Rozmowach kontrolowanych trener Jarząbek (zresztą tylko drugiej? klasy)Prezesowi Ochuckiemu też zabronił prawa do noszenia znaczka.
To tak na marginesie.
Po drugie zrozum wreszcie człowieku ze poza tym że papiery były na TPS i poza tym że TPS dostarczył obiady w Grzegorzewie nic wiecej nie zrobił dla wydobycia Sztuga.A jak mógł zaszkodzic to zaszkodził(a chocby przetrzymując papiery z Kolei przez tydzień).
Więc proszę przestań tu trąbic o jakichś prawach kogokolwiek do czegokolwiek.Jak ktoś chce pomóc to pomoże a jak nie chce niech sie zapisze do TPS .
I tyle.
Ja w każdym bądż razie będę dalej robił to co robię bez pytania o zgodę kogokolwiek z TPS.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Pią 01 Sie, 2008 15:42

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Widze że TPS znalazł nowego prawniczka Laughing po wypowiedziach mogę przypuszczac że posiadasz juz, albo może dostaniesz legitymację TPS-u.
W kwesti Stuga ty masz najmniej do powiedzenia . Macie manie parcia na media jeszce podczas wydobycia na Onecie.Sprawa jedzenia ,byliśmy przygotowani na ewentualność że TPS znowu zawali spawe.
Stwierdzenia typu
Cytat:
Żadna z osób które tu się wypowiadają nie maja żadnego prawa do wypowiedzi w tej materii.
Bo nie reprezentują żadnej ze stron.
a najmniej ty kolego.
Kto mi zabroni wypowiedzi na ten temat ? niech Kpt Ogrodniczuk powie nam to sam że nie mamy nic do poiwiedzenia zna nas i ma też nr tel a nie jacyś pośrednicy. to TPS i powiązani z nimi ciągle wstrznaja burdę w tym temacie.

Pią 01 Sie, 2008 17:36

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Gdzie jest napisane że jestem powiązany z TPS-em. Tylko Pan Kapitan jest z nimi powiązany. A może TPS wykonywał tylko rozkazy Kapitana? Wam tak naprawdę nie zależy na remoncie Stuga tylko na własnych chorych ambicjach Jak mi wiadomo na prośbę Kapitana Ogrodniczuka TPS nie będzie brał udziału w DEBILNYCH sporach o jedzeniu i kwitach
.Żegnam
ps. na onecie był pan WARS Uśmiech ile płacą za info ?

Pią 01 Sie, 2008 23:47

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno pytanie dlaczego robiliście to na kwitach TPS-u jak tak kilku z was na nich wieszało psy w rozmowie z panią Redaktor?
Po drugiej akcji.
Żegnam.

Pią 01 Sie, 2008 23:51

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie jak każde inne TPS nie będzie brał udziału w sporach więc ty to teraz robisz takimi wpisami cytat:
Cytat:
Smuga do Poznania miały trafić jeszcze dwa pojazdy ale na dzień dzisiejszy sprawy są jeszcze w powijakach . A negocjatorzy mają wątpliwości.Że biały kask to będzie firmował Uśmiech

Co ma piernik do wiatraka ?
Chory odkrywca (dobre) gdyby nie on nie byłoby tego wydobycia , masz słabe informacje albo nie pełne.
Całą akcja kierował CSWL a nie TPS a wpisy typu MY Wydobyliśmy Stuga albo nasz Stug wasz to może jest w skali 1/35 .
A czy TPS poinformował Ciebie, że ma teraz nowe znajomości z Braćmi Braćmi.
Na akcję nie chciałem jechać przez TPS ale pojechałem na prośbę innych ,nie będę brał udziału w eksploracjach które jest powiązany TPS .
Miałem pilotować sprowadzenie pojazdu pancernego USA z Dani LEGALNIE do Muzeum CSWL ale widzę że
Szkoda zachodu przez takich ludzi, odechciewa się wszystkiego.
Współpraca z TPS to jedna wielka porażka.
Powodzenia z Braćmi i współpracą z Nimi.
Jestem zdrowy, moja ambicja ma się dobrze.
Pozdrawiam

Sob 02 Sie, 2008 8:00

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Poldek zacznijmy od tego ze jezeli powołujesz sie na Pana Kapitana to najpierw wypadałoby z nim uzgodnic czy mozesz.Oczywiście znasz Tomka prawda?
Co do Pani Redaktor to do niedawna najdelikatniejsze okreslenie na Nią na forum TPS to było ruda pinda.A teraz nagle wielka przyjażń?A skąd wiesz co mi Pani Redaktor mówiła na TPS?I czy Pani Redaktor mozna wierzyc?Bo po jej artykułach na Odkrywcy stwierdzam ze nie jest wiarygodna.
TPS nie bedzie brał udziału w dyskusjach.I bardzo dobrze.
I to wcale nie ze wzgledu na czyjąś prośbe ale pewnie dlatego ze nie mają wiedzy w temacie.Zapytaj proszę szeregowych TPS-iaków(a jest wsród nich kilku wartosciowych ludzi) kiedy Oks raczył ich poinformowac o terminie?
I tak właśnie to sie wszystko przedstawia.
TPS gdy moze pomóc nie pomoże.Gdy może zaszkodzic zaszkodzi.I tyle ich działań było przy wydobyciu.Nawet nie pomogli przy kuchni.A obiady wozili wtedy gdy im było wygodniej (w przerwie w robieniu zdjec) a nie wtedy gdy ludzie tego chcieli.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 02 Sie, 2008 16:22

Powrót do góry
Yoony
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 402
Skąd: Łódź
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

widzę Jacku że się powstrzymywałeś Bardzo szczęśliwy

Sob 02 Sie, 2008 18:45

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Yoony z całym szacunkiem.Ile mozna słuchac ze TPS ze sztug ze Heinkel.Albo że : To jest mail od Poldka wysłany do Warsa gdzie kolega Poldek nawet nie zadaje sobie tródu aby poprawnie napisac mój nick


Widzę że musze Ci napisać wprost.
Ty i twoi kolesie (zapewne jak to pisał był piany ) Żądają w niewybredny sposób części od Stuga od osób które rozmawiają tylko z ludźmi z TPS-u .A wiesz czemu bo nikt nie chce się chwalić na prawo i lewo. To Samo robi MOB czy Pan Chaber. Ludzie maja dosyć takiego załatwiania spraw i lansowania się na forach ,co to nie ja . To dzięki TOBIE i Jackowi 2003 stracono wielu darczyńców bo zamiast robić swoje pieprzycie na prawo i lewo.

Jeden dekiel z TPS wymyslił mnie pijanego inny dekiel z TPS powielił informacje i naród chwycł.
Teraz jak juz nic więcej nie mogą to wymyślają jakes nielegalne wydobycie w Krzewacie(zreszta podszyldem TPS)
Moze za niedługo wymyślą nielegalne wydobycie w Grzegorzewie?
Byłes przy pierwszej próbie którą robił TPS.I co?Ano silna grupa pod wezwaniem przyjechała autokarem z klimą i wideo z pęczkiem łopat.I co?Ano tym sprzętem chcieli grzebac w rzece.Jakimś cudem wytargane było kółko.I całe szczęście ze patrzyłem co Pawłowi z łyżki spada bo DZIAŁACZE byli zajeci udzielaniem wywiadów.Na szczęście reszte wydobyc firmował Tomasz.Co mamy to mamy.W jakim stanie - każdy widzi.Ale jest jasnośc , każda odkrecona śróbka jest udokumentowana.Chwała Jackowi ze mu sie chce w tym faszystowskim ścierwie grzebac i robic fotki i jeszcze je udostepniac.A wydobywaczyki co?Był gaznik do wzięcia na aledrogo.Kupili?Ano nie bo jeszcze Ludzie dobrej woli nie wpłacili im na to kasy.Albo po prostu na to nie wpadli ze by sie taki gażnik przydał.poldek kiedys zadał mi pytanie co z kasą na koryto w Grzegorzewie.A skąd ja mam to wiedziec?Nikt tej kasy nie widział.Ta kasą ządzili "Fotografiści"
A zanim diabeł wyszedł na powierzchnie dowiaduje się telefonicznie ze TPS wydobywa pojazd.No fakt Tomek podobno ma legitkę TPS.Ale jest z CSWL i On załatwił cały sprzęt(koparki co prawda załatwił Marcin ale tylko i wyłącznie dla Tomka) Marian "zmusił krzykiem i grożbą"Diabły Błotne do rzetelnej nikomu niepotrzebnej pracy inni wariaci tez dotarli nawet Nurkowie przyjechali.I mamy podwozie na wierzchu.A tu Jeden z drugim z TPS nagle naskakuje na Warsa na mnie na Innych.Bo mu w kadr weszlismy.
To jest niepoważne(najłagodniej okreslając sytuacje).Ale niech im bedzie.To w końcu ICH sztug.
A tekst o zabronieniu pisania o sztugu to już porazka.
Wybacz Yoony ale nie zdzierze dłuzej.Podjadę do Dworku i9 pojade z Wydobywaczykami.

Uff ale mi ulżyło.
Pozdrawiam i przepraszam potencjalnie urażonych(oprócz dekli z TPS)

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 02 Sie, 2008 19:59

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ale to jest fajne. Jaca2003 już nawet nie pamięta jaki miał login, nebo ma problemy z rozdwojeniem jaźni.

Na "O" Was pobanowali, musicie przenosić chryję tutaj??

Sob 02 Sie, 2008 21:08

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human Ja Ciebie proszę przeczytaj moje wypociny ze zrozumieniem.Co do pobanowania.No cóż nie każdy jest gotów przeczytac o sobie prawdę.Jak napisałem ze Wars dał dupy to bili brawo.Jak napisałem ze Iza dała dupy to wyleciałem(do sprawdzenia w wątku Sztug z Krzewatej na szmatławcu tam wpis o daniu dupy przez Warsa jeszcze figuruje).
Pozdrawiam
P.S.
Chryja?A co to jest?Czy napisanie prawdy jest chryją?

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 02 Sie, 2008 22:20

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jaca, ależ ja czytam. Dzięki Yoony'emu i Jackowi 2003. To był jakiś Jacek 2003 i Jaca 2003 i to były inne osoby??

Jak uparci twierdzicie, że TPS nie ma nic wspólnego z wydobyciem. Jeśli kpt. Ogrodniczuk jest w TPS, to jednak ma, czyż nie??

Nie 03 Sie, 2008 1:25

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panie Jaca jedz pan do dworku wszystkim ulży .Gdzie podesłać kwiatki na pierwszego Uśmiech
ps.Czy jest tu ktoś z TPS-u ? kto naskakuje na Pana JACE,WARSA,ZBYSZKA !

Nie 03 Sie, 2008 1:47

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human jak uparcie twierdzimy TPS nie wydobył pojazdu.Ba nie zrobił NIC aby to wydobycie doszło do skutku.To że Tomek posiada legitke TPS nie jest jednoznaczne z wydobyciem pojazdu przez TPS.Na miejscu byli też ludzie z innych stoważyszeń.Czy to znaczy ze ten sam pojazd poza TPS-em wydobyło np TPW albo Moto-Bazar?Albo i inna organizacja?
Pojazd wyszedł na światło dzienne dzieki uporowi kilku ludzi.Ale wsród nich jakoś nie było ani Oksia ani Herrusa ani np Piotrka który tak tu ładnie relacjonował przebieg.I dzięki temu ze ,Wars coby o nim nie mówic,
Do samego lońca trzymał rekę n pulsie i papiery zgromadził.Jak pisałem wcześniej w Dworku czyli siedzibie TPS-u przez tydzień lezło pismo z kolei .A w pismie było napisane ze sorry winetuu ale kolej nie wie komu ma wydac pozwolenie bo i Redaktor4 Kwiecińska tez ma chrapkę na wydobycie.Co zrobił Oks?Ano 31 maja w Poznaniu stwierdził że pisma z kolei nie przywiuzł ale lezy ono w dworku bo on nie miał czasu aby je odebrac ale jutro (czyli 1 czerwca) je Tomkowi prześle.Ale ze jest wszystko OK i mozemy akcje zaczynac.Oczywiscie Oks nie znał treści pisma bo skad?I co Oks zrobił w końcu jak się z pismem zapoznał?Ano olaboga Warsie ratuj.I Wars temat kolei wyprostował.Tak ze akcje można było zaczac w USTALONYM terminie.Można takich przykładów szkodzenia przez TPS podac jeszcze kilka.
Jacka 2003 nie było był tylko Jaca2003.Ale to dla niektórych jest zbyt tródne aby zapamietac.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Nie 03 Sie, 2008 8:55

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Aha. Twierdzicie, że TPS nie wydobył pojazdu, bo Kapitan Ogrodniczuk jest w TPS, ale to przecież nie ma znaczenia. Cudownie.

Druga sprawa- Jaca2003 to było Twoje konto, więc przez Ciebie były te problemy?? Sam napisałeś, że wiele przedmiotów przepadło przez Jacka 2003, masz chyba jakiś problem, albo mylisz Jacę2003 z Jackiem 1234.

Zdecyduj się!!

Nie 03 Sie, 2008 10:11

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Hm Human ja gdzieś napisałem że wiele przedmiotów stracono przez Jacka 2003?Czytaj ze zrozumieniem.To treśc maila wysłanego przez Poldka do Warsa.
Tomek jest też żołnierzem zawodowym czyli co wydobywało wojsko?Jest w CSWL czyli co wydobywało CSWL?
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Nie 03 Sie, 2008 10:15

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jaca2003 vel Niezorientowany napisał:
To dzięki TOBIE i Jackowi 2003 stracono wielu darczyńców bo zamiast robić swoje pieprzycie na prawo i lewo.


To o jakiego Jacka chodzi? Bo na razie ktoś ma problem z pisaniem ze zrozumieniem, natomiast z czytaniem ze zrozumieniem ja nie mam problemu.

I co ma wojsko do cywilnych zainteresowań żołnierzy. Jeśli żołnierz nie w godzinach pracy lubi grać w snookera (dla przykładu) to znaczy, że w snookera gra wojsko??

Nie 03 Sie, 2008 10:23

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human i tak właśnie powstają bajki powielane jako prawdziwa prawda.Np Heruss twierdzi ze widział mnie na pierwszej akcji jak nap..... spałem pod mostem.Ba tak twierdzi wiekszośc TPS.Bo skoro tak twierdzi Heruuss to oni tez.Tylko ze Heruss nie był od początku.Był tylko przez jedna noc i chyba wtedy musiałem spac.Zasiegnąłem języka u innyc uczestników tej akcji.I co?Ano nikt nie pamięta takiego czegoś.Czyli wniosek jest prosty.Skoro nie pamiętam że spałem to byłem naj...Skoro inni też nie pamietają to znaczy ze też byli naj...Wyrocznią jest Heruss.Tylko kto wtedy próbował walczyc z rzeka?Bo TPS o godz powiedzmy 20 karnie udawał się na nocleg i wracał powiedzmy o 8 rano.A na noc zostawalismy my.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Nie 03 Sie, 2008 10:39

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno.Tak wydobywał pojazd TPS.
Pozdrawiam
P.S.
Zdjęcie nalezy do jednego z Diabłów ale mam nadzieję ze On mi sprawy karnej nie wytoczy



Opis załącznika:

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Nie 03 Sie, 2008 10:45

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human. Zrozum wreszcie, że wydobycie było przeprowadzone przez:
- ekipę nurków z PBG S.A.,
- ekipę pod kierunkiem Mariana Balińskiego,
- osoby prywatne (takie jak np. Marcin Pietrzak, Jacek, Zbyszek, czy ja),
a wszystko to było skupione wokół osoby kpt. Tomasza Ogrodniczuka.


Wszystko to było robione w oparciu o wydane na TPS pozwolenia. I to wszystko. Tu należą się Towarzystwu podziękowania za udzielenie "szyldu" dla tej pięknej akcji.

Ludzie jednak mają już zwyczajnie dosyć "parcia na szkło" ze strony TPS-u. Wejdź sobie, czy to na forum TPS, czy PS, czy inne fora i poczytaj wpisy typu: "nasza ekipa", "wydobywamy".
Nasza, my? To znaczy kto?

W tym roku nikt z TPS-u nie brał udziału w wydobyciu! Przyjechali robić zdjęcia. A skoro tak, to niech nie przypisują sobie nie swoich zasług.
O to się rozchodzi. Ludzie są rozgoryczeni. I ja im się nie dziwię.

Dodaj sobie do tego jeszcze zarzuty ze strony osób niezorientowanych w temacie, jak np. Poldek, że może ktoś z nas sobie kasę na wyżywienie przywłaszczył, czy że poszukiwania może były nielegalne lub inne bzdury.

Jeśli TPS chce pomóc to niech to robi. Ale z głową i bez zbędnego szumu.
Pytanie dlaczego zbiórkę pieniędzy robią dopiero teraz? Przecież to trzeba było zacząć robić już przed podejściem do tematu albo od momentu, kiedy było już wiadomo, że jest tam StuG IV (czyli po wydobyciu koła)!
Przez 2 lata trochę by się grosza uzbierało.

Pytanie dlaczego TPS rozpoczął zbiórkę pod hasłem "zbiórka publiczna"? Nagła zmiana wpisów na forach z prośbą o dopisywanie, że to darowizna, a nie zbiórka publiczna, skłania tylko do wniosku, że TPS nie wie nawet, co OPP (organizacja pożytku publicznego) może a czego nie może.
Czy TPS ma pozwolenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na zbiórkę publiczną? W ogóle wystąpiło o nią?
Bo, że może gromadzić darowizny to wystarczy sprawdzić w przepisach i statucie.

TPS nie ma monopolu, ani na reprezentowanie CSWL, ani na zbiórkę rzeczy potrzebnych do remontu StuG-a. Jest tylko jedną z wielu istniejących w Polsce organizacji pozarządowych.

Każdy kto na prawdę chce pomóc przy remoncie StuG-a, czy to finansowo, czy rzeczowo, powinien kontaktować się z kpt. Tomaszem Ogrodniczukiem z CSWL. Tak będzie najlepiej dla sprawy.

Nie 03 Sie, 2008 10:59

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human po prostu jest mała nagonka na Nas, czyli na tych, co brali udział w wydobyciu pojazdu, aby nas oczernić.Nie wiem, w jakim celu?.
Jak do tej pory nikt nie zgłosił się do pomocy w do Kpt aby pomóc przy Stugu.
Sama krytyka nie dadzą spokojnie pracować nad rekonstrukcją pojazdu.
Jacek 1234 dwoi się i troi przy nim i chwała mu za to przynajmniej stara się.
Ja osobiście już miałem nie przyjemności związane z wydobyciem (wizyta o 6 rano pewnych Panów), bo jakiś debil inaczej nazwać go nie mogę, posądził mnie o przywłaszczenie jakiś przedmiotów z pojazdu (niczego nie znaleziono)- żenada .Mogę tylko domyślać, kto mnie o to posądził.
Widzę, że będę musiał z kolegami zostawić pracę na parę dni, aby pomóc Kpt przy pojeździe, bo ani wielki TPS, co szczyci się wydobyciem ani Nikt inny nie pomorze jemu.
Tak więc widzisz My jesteśmy Be a inni Ok.
Piszemy prawdę jaka była i nie szukamy zwady na forach.
Pozdrawiam.

Nie 03 Sie, 2008 11:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.