| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No, Panowie, ja wszystko rozumiem, tylko ciągle czekam na tego mitycznego Jacka 2003, o którym pisał Jaca 2003, że namieszał. Chyba, że Jacy2003 vel Niezorientowanemu ktoś się włamał na konto i napisał za niego, to co jest jego postem.

Nie 03 Sie, 2008 12:11

Powrót do góry
Yoony
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 402
Skąd: Łódź
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj to dokładnie
Jacek CYTUJE mail od Poldka co wyraźnie zaznaczył

Cytat:

To jest mail od Poldka wysłany do Warsa gdzie kolega Poldek nawet nie zadaje sobie tródu aby poprawnie napisac mój nick


Zatem to Poldek sie pomylił.

czy tobie nie zaczynają sie mylić osoby ?
Cytat:


Dzięki Yoony'emu i Jackowi 2003. To był jakiś Jacek 2003 i Jaca 2003 i to były inne osoby??

Nie 03 Sie, 2008 12:37

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No to ładnie, jeszcze zaczynają prywatne maile wlepiać na forum i to (jak znam życie) bez zgody zainteresowanych osób.

Cudownie.

Teraz Wam opowiem anegdotę. Probówałem zdobyć plany tej przekładni ZF. W jednym miejscu było wszystko super i cudownie, aż się okazało, że owszem- bezpłatnie, tylko za 2500 dolarów Laughing W drugim okazało się, że jak dla "tych od Stuga z Polski" to mogę sobie iść na drzewo poprostować banany Laughing Bo już nawet w USA ludzie nie chcą mieć z "tymi od Stuga z Polski"- nie wnikając kogo dokładnie mają na myśli, kompletnie dość.

Nie 03 Sie, 2008 13:39

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Human a co to prywatny mail?Czy obrabianie dupy komuś za plecami jest dowodem dorosłości?Ja jak kogoś nie lubię to mam odwage o tym napisac.Jeśli zmieniam zdanie to tez o tym informuję.i nie robę tak ze X powiem że Y to Ch.. na kaczych łapach a potem z Y bede się na wódkę umawiał.
Kilka dni temu poprosiłem mailem Poldka aby mi wyjaśnił tresc swojego wpisu.I co?Ano brak odwagi albo musi sie skonsultowac.Czyzby nie miał swojego zdania?
Nie wierzę w to.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Nie 03 Sie, 2008 13:56

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Human a co to prywatny mail?


To samo, co każda inna prywatna korespondencja, która powinna być ujawniana tylko przy zgodzie obu stron.

Nie 03 Sie, 2008 14:54

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Już też słyszałem że na Niemieckich forach jest szum że powinniśmy im oddać Stuga . A to że nie chcą udostępnić planów normalka ale że w USA ,dziwne kogo oni nie lubią ? Może lubią Braci sprzedali im ostatnio Panterkę z Nidy a Stuga nie będzie pozostanie w kraju. Forma zemsty albo zazdrości mało wychodzi calaków w takim stanie jak ten po ponad 60 latach. Może będzie trudno uzyskać plany Stuga IV, ale jakoś może się uda je uzyskać.
Pozdrawiam

Nie 03 Sie, 2008 15:26

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kogo nie lubią, ale nie lubią. Osobiście próbuje jeszcze w Czechach i GB, bo tam mam też jeszcze paru znajomych. Zobaczymy.

Nie 03 Sie, 2008 15:49

Powrót do góry
Heruss
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Gdynia/Rumia
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam
Co prawda nie miałem się logować i „wkręcać” w idiotyczne gadki ale czasem trzeba. Zacznę od Jacy tudzież „niezorientowanego” :
Każdy miał wyznaczone miejsce przez Tomka Ogrodniczuka, mieliśmy pilnować żeby nikt nie właził od strony WZT’y i tak było co pokazuje Twoje zdjęcie hehe. Obiady (to że zupa była za słona czy nie pasowało menu to już nie mój problem, ale jak komuś nie pasi schabowy, pieczeń, czy kurczak pieczony...co dzień co innego to już kurna wersal....teksty żeby kupić pizze też mnie rozwaliły...dobrze że MacDonalds nie było blisko bo pewnie HappyMeal byście sobie zażyczyli) obiady były dowożone nie kiedy my chcieliśmy ale kiedy chciał Tomek, widać żeś „niezorientowany”, co do kasy też bo po co Tobie taka wiedza, kto kasę trzyma i na co.
Jaca masz pretensje do pierwszej akcji ...że niby sprzęt nie załatwiony był itd...wiesz jedna osoba jest za to odpowiedzialna, kiedyś stałem za nią murem (zresztą nie tylko ja ) ale teraz to już dość tego i nie ma co kryć kolesia bo nie jest tego wart. Pompy były załatwione(4 szt przez Oksa)....wystarczyło zadzwonić i potwierdzić, ale Pan Piotr L. , który się tego podjął nie zrobił tego...nie wiem czy zapomniał czy olał ale jak dojechaliśmy to niestety zataił i powiedział Oksowi na miejscu że dał „d...py” bojąc się żeby akcja nie skończyła się przed jej rozpoczęciem...sam wiesz ile kosztowało skołowanie „zastępczych” pomp żeby ruszyć z akcją. Kryliśmy go bo niby swój.
Druga akcja ...robiliśmy to co mieliśmy robić, nie zaprzeczysz.
Co do Twoich tekstów że mnie nie było od początku akcji...hehe mylisz się i to bardzo. Byłem za każdym razem od pierwszego dnia, a z pierwszej akcji do której to masz takie pretensje że to niby nie piłeś i byłeś i cały czas walczyłeś pod mostem(powiedz że nie łoiłeś to cię śmiechem zabiję hehe).... sorry Winetou ale ja nie piłem i przez 48 h byłem na nogach. Być może nie rzucam się w oczy i nie włażę przed wszystkie obiektywy jak Ty . Nie pamiętam Ciebie w nocy jak stawialiśmy tamę wyżej na rzece...Tomek tam był ...i raczej żadnego z Was nie było.
Jeszcze jedno nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz najmniejszego pojęcia jak na przykład o rozmowie w Darłowie, równie dobrze możesz kitować znajomym i przyjaciołom „Króliczka” że Elvis Żyje pewnie jak długo będziesz powtarzał to uwierzą Wink
Następna sprawa papiery (ufff powstrzymałem się żeby nie nazwać Cię po „imieniu”) papiery miał Wars na głowie... i jak by na to nie patrzeć spartolił sprawę i znowu się nie przyznał, a co do PKP to (znowu chciałem zniżyć się do Twojego poziomu i nazwać Cię po „imieniu”) to nie tydzień ich nie odczytał Okson tylko dokładnie 2 dni...w piątek przyszły , sobota – niedziela(TPS nie szpital nie pracuje) i w poniedziałek je odebrał (chyba wycięło Ci kilka dni... Wink)) Cóż miał mówić skoro Warsik zapewniał że wszystko jest OKI (ciekawe czy pokazał Wam jakie pismo do kolei wysłał Wink))) Ale spoko nie ważne...sprawę z WZT’ami też zje.... popsuł od samego początku chcąc być szybszy od własnych sznurówek...i co ? i na nas zrzucił winę...Jedna rzecz mnie ciekawi i to bardzo, mianowicie skąd ma pismo o WZT’ach? Znowu podał się za kogoś innego niż jest? Sprawdzaliśmy w TPS’ie czy takie pismo doszło w ogóle do TPS’u i co? Hehe nie ma takiego czegoś w książce podawczej...nigdy takie pismo nie zostało odebrane w TPS’ie .... ciekawe skąd je ma MR. WARS ????!!!!! I ciekawe że znał jego treść przez 2 miechy i nikomu nic nie powiedział....de’javu....z pierwszej akcji...strach przed kompromitacją najbardziej TheBeściarskiego EksPloratora w PoLsce??? Czy po prostu dziecinada?
Jaca jeszcze jedna rzecz...nie wiem czy przypominasz sobie jak rok temu Twój Warszawski Orędownik próbował zachachmęcić Stug’a (Swojego StuG’a) do Rogowa? Ja pamiętam...Ale cóż jak to powiedziałeś w Grzegorzewie „często zmieniasz zdanie” jak chorągiewka a ja taki nie jestem.
Jaca pokaż mi choć jeden wywiad jakiegokolwiek człowieka z TPS???? No dawaj!!! A ja Ci pokażę za każdy wywiad 3 pewnej innej osoby hehe „sam wiesz kogo” (a przy okazji Zbyszek weź nie pisz kretynizmów że uprawiamy „lansik” na Onecie przeczytaj ze zrozumieniem ten wywiad i ładnie przeproś, lub pogratuluj swojemu przyjacielowi z Wawki, ciekawe też gdzie pisaliśmy że to „nasz” StuG hehe pewnie nastąpiła u Ciebie mała pomyłka z Warsem...przypominam on nie jest z TPSu a co do mój stug to zobacz tu ?http://www.fotka.pl/profil/wars98/O_mnie.html ciekawe rzeczy tam można wyczytać np. pod fotkami Wink)) )
Co do banów wiesz co i kto i za co dostał. I nie ma to nic wspólnego z jakimkolwiek wydobyciem tylko z Twoim chamstwem przedtem też dostałeś bana za niewyparzoną m... buźkę Wink) (nie zniżę się hehe ja Dekiel Wink))).
Jedna rada trzymaj się Wars’a Jacku a na pewno na tym „dobrze” wyjdziesz....ale trzymaj też zwarte pośladki....co by cię nie wy...... (wpisz co uważasz za stosowne)
Pozdrawiam (no raczej ozięble)
Heruss
PS. Jeszcze jedno na koniec ..... Jaca wiesz kto podjął się szukania sponsorów przez 2 lata od poprzednich akcji? Zgadnij kto? Ciężko? Ten sam osobnik co tak głośno krzyczy że nikt z TPS’u nie szukał sponsorów....ten co żadnego nie znalazł...”Sam wiesz kto” Wink))) Ale co ja Ci będę klarował przez „makaron nawinięty na uszy” ciężko cokolwiek usłyszeć przyjdzie czas a mam nadzieję oczki Ci się przetrą.....oby (życzę tego z całego serca)
Bardzo szczęśliwy

Sob 09 Sie, 2008 0:38

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie już spokój !!! Ci co chcieli osiągnąć swój cel osiągnęli go .TPS się wycofał i mają otwarta drogę do samodzielnych akcji pod innym patronatem i inna fundacją /stowarzyszeniem.
Osiągnęli swój cel i teraz to pewnie opijają .
Dla mnie jest to nauczka by się pytać z kim kto i co robi Zniesmaczony
Teraz gdy was nie ma mogą spokojnie się wykazać.
Czyż nie oto chodziło ???
Pozdrawiam.
Poldek

Sob 09 Sie, 2008 13:12

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Marcinie Tomaszewski/Herussie!
Wszyscy zainteresowani wiedzą, że podział ról był następujący:
- ja załatwiam pozwolenia dla TPS na poszukiwania i wydobycie (co zostało wykonane!),
- Marcin Pietrzak wskazuje lokalizację wraku (co zostało wykonane!),
- Muzeum Broni Pancernej przyjmuje wrak (co zostało wykonane!),
- TPS organizuje sprzęt (co nie zostało wykonane!).
To czego nie tknął się TPS zostało zrobione.
WZT-y do pierwszego i drugie podejścia załatwiałem ja (pisma do Dowództwa Wojsk Lądowych). Termin ich przyjazdu uzgadniał telefonicznie Oksiu.
Koparkę, a później także i koparko-ładowarkę dawał Marcin Pietrzak.
TPS poza szyldem, pęczkiem łopat i w tym roku środkami na wyżywienie nie dał nic!
Kiedy przyjechaliśmy do pierwszego podejścia to pomimo wcześniejszych zapewnień ze strony Oksia, nagle okazało się, że TPS przyjechał autokarem z... pęczkiem łopat!
Nie było żadnego sprzętu.
Jeśli TPS twierdzi teraz, że ja lub ktoś inny zawalił to proszę o przedstawienie dowodów.
To my (Marcin Pietrzak, Jaca i ja) na miejscu (w Grzegorzewie) załatwialiśmy za TPS sprzęt i pompy. TPS nie załatwił nawet paliwa! I kiedy pojawiły się już pierwsze pompy to zwyczajnie nie było co w nie wlać.
Pierwsze podejście to był przejaw skrajnej indolencji TPS. I dlatego pozostałe akcje organizowaliśmy już bez TPS, a kierownictwo od nieudolnego Oksia przejął kpt. Ogrodniczuk.
Wtedy pokonała nas nie tylko fatalna pogoda i opóźnione wystawienie pozwoleń przez urzędy, ale także, a może przede wszystkim niezorganizowanie przez TPS sprzętu.
Jeśli piszesz, że miały być lub były załatwione 4 pompy i że ja rzekomo miałem się podjąć tego zadania, to proszę byś poparł swoje słowa dowodami.
Ponadto oczekuję, że wskażesz skąd miały pochodzić te pompy, tak by można było to zweryfikować.
Jeśli idzie o kwestię pozwoleń od Zakładu Linii Kolejowych S.A. Pismo do ZLK S.A. było takie samo jak w 2006 i 2007 r. o pozwolenie na czasowe i nieodpłatne zajęcie terenu na czas akcji.
W mailu z 5 maja 2008 Oksiu pisał do mnie z pytaniem co z koleją i czy mógłbym ponaglić w sprawie odpowiedzi. I to zostało zrobione. Odpowiedź przyszła.
Ale w TPS nie było komu się pofatygować do Dworku i sprawdzić co jest w piśmie. Kiedy to już nastąpiło, to dowiedziałem się od Oksia, że "chcą od nas jakiś uzgodnień".
Tak nieprecyzyjna odpowiedź nie zadowoliła mnie. Poprosiłem go o skan pisma. Usłyszałem wówczas, że wkrótce wybiera się do Poznania i po powrocie mi go prześle. Na kopię czekano także w Poznaniu. Niestety, Oksiu nie raczył jej wykonać i zabrać ze sobą do Wielkopolski.
Dopiero kiedy tam zwrócono mu uwagę na niestosowność takiego zachowania raczył przesłać mi skan (ale już nie do Poznania).
A w pismie od ZLK było:
- że pozwolenie owszem wydadzą, ale odpłatnie,
- że za nadzór nad pracami to należy się tyle a tyle + 22% VAT,
- że za zebranie się wysokiej komisji to należy się tyle a tyle + 22% VAT,
i jeszcze, że za minutę postoju pociągu wywołanego przeze TPS to należy się 8 zł + 22% VAT!
I to były te "drobne uzgodnienia" Oksa.
Wyprostowałem to. ZLK S.A. nie skasowało TPS jak za zboże. Nie wzięło od TPS ani złotówki!
Pismo w sprawie WZT. Zostało wysłane do Ministerstwa Obrony Narodowej. Z TPS skontaktowała się pani Jolanta Rasała z Departamentu Wychowania i Promocji Obronności MON, ale Oksiu jako jedyny pracujący na świecie nie był nawet wstanie udzielić kobiecie najprostszych, elementarnych informacji o „organizowanej przez TPS” akcji, więc mnie poprosił o tę przysługę. Wyjaśniwszy z p. Rasałą wątpliwości co do procedowania w tak nietypowej sprawie jak wydobycie wraku, MON przekazał wniosek TPS o WZT-y do Sztabu Generalnego WP, a Oksia poinformowałem, zgodnie z informacjami otrzymanymi od MON, że wkrótce ma spodziewać się odpowiedzi. Dwa miesiące później, kiedy już dopinamy akcję rodzi się pytanie co z WZT-ami. Wyjaśniłem kpt. Ogrodniczukowi, że takie pismo zostało już dawno wysłane do MON. Na jego prośbę zadzwoniłem do MON z prośbą o udzielenie mi informacji co z wnioskiem TPS. I tu nasze, jakże ogromne zdziwienie, kiedy usłyszeliśmy, że… TPS już 2 miesiące wcześniej otrzymał odpowiedź faksem! Zatkało nas.
Skontaktowaliśmy się z Oksiem, który stwierdził, że takiego faksu TPS nigdy nie otrzymał.
W związku z powstałymi rozbieżnościami jeszcze raz przedzwoniłem do MON z prośbą o przesłanie mi tego faksu. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że TPS nie tylko nie sprawdza w Dworku poczty, ale też nie wie jak działa faks! A w przypadku jeśli faks nie dociera do adresata, to nadawca dostaje zwrotkę z informacją, że nic z tego. A MON takiej zwrotki nie dostał…
Kolejna sprawa. Piszesz, że próbowałem „zachachmęcić Stug’a” do Rogowa. Proszę byś i tu przedstawił dowody na poparcie swych zgoła fantastycznych twierdzeń. Ponieważ w tym miejscu pomawiasz nie tylko moją osobę, ale i fundację „Fort-Rogowo”, w którego władzach statutowych zasiadam, dlatego też oczekuję, że w przypadku jeśli nie znajdziesz takowych, to publicznie przeprosisz także i fundację.
Oświadczam, że Fundacja "Fort-Rogowo" nigdy nie występowała do konserwatora (ani jakiegokolwiek innego urzędu) z żadnym pismem odnośnie przekazania jej StuG-a.
Reasumując. Nie podałeś żadnych dowodów dla poparcia swoich twierdzeń, które noszą znamiona pomówień. Jako człowiek dorosły powinieneś sobie świetnie zdawać sprawę ze szkodliwości takiego działania. Na razie jestem zmuszony publicznie zarzucić Tobie oszczerstwo i oczekuję publicznych przeprosin.

P.L.

P.S. Co do zdjęć i profili na różnych forach - to proszę, pochwal się tymi jakie masz ze StuG-iem na Naszej-Klasie? Laughing Twisted Evil Laughing
P.S. Nie jest prawdą, że TPS przyjechał do pilnowania WZT-ki! TPS miał naprawiać pewien rów, o którym zapomniał, bo tak spieszył się by powrzucać na fora zdjęcia. Wink

Sob 09 Sie, 2008 20:54

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
TPS poza szyldem, pęczkiem łopat i w tym roku środkami na wyżywienie nie dał nic!

Ty nawet juz nie jestes bezczelny. Po prostu kłamiesz w żywe oczy. Zapomniałeś dodać, że te łopaty to były praktycznie JEDYNE łopaty,z których potem korzystali wszyscy. TOPS nie dał nic?? A te godziny i hektolitry potu wylane w błocie, kiedy ty w białym kasku, z mamusia pod reka udzielałes wywiadów i oprowadzałes "VIPów" po miejscu "twojej akcji"? Przeginasz i to ostro.
Cytat:
TPS nie załatwił nawet paliwa! I kiedy pojawiły się już pierwsze pompy to zwyczajnie nie było co w nie wlać.

Kolejne kłamstwo. Osobiście jechałem z Herussem i Balladem po paliwo, jak i załatwiać pompy do Straży Pożarnej, bo ty zawaliłes sprawe i sam sie do tego przyznałes!!
Mam pytanie do obecnych na 3 akcji? Czy Piotr Lewandowski zdjal bialy kask i ubrudzil swoje snieznobiale łapki blotem? Bo na jednym forum przeczytalem taka jego wypowiedz: Wars98:
Cytat:
Rysa. Jak mogło by mnie nie być na akcji na którą załatwiłem pozwolenia?
W błocku taplałem się także i ja. W końcu nie było tam nas za wiele.

Sob 09 Sie, 2008 21:02

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Po przeczytaniu tego wątku macie z głowy jakąkolwiek młodą konkurencję. Nikt normalny nie zajmie się takim "hobby" gdzie ludzie kłócą się o łopaty, inni chcą na nich zrobić karierę, a jeszcze kolejni zarzucają reszcie, że było ich za mało. To przechodzi wszystko co można sobie złego wyobrazić o błocie... ale ludzkich charakterów.
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sob 09 Sie, 2008 21:31

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

[2008-08-07 23:21:42] heruss napisał(a): hehe Pedalska mać nie Cygi dostał bana tylko ty ćwoku zajebany z mordą nie wyparzoną. Jesteś pierdolonym prostakiem i nikogo nie szanujesz a kłamać to pewnie nauczyłeś się od papli z wawki. Uśmiech dając bana na twoje ip rozmawiałem na żywo z Cygim i on może się logować kmiocie a ty kradnąc jego hasło i próbując podszywać sie pod niego jesteś poprostu zwykłym chamidłem. Nie wkręcaj nikomu że legowałsię cygi z twojego kompa bo chyba musiałby być harry poterem żeby w ciagu 5 min teleportować się do Starogardu hehe.... ciekawe czy patrząc w lustro też kłamiesz mówiąc do siebie "jestem piękny i wspaniały " (n)
........Żegnam ozięb

OT i życzenia ze strony imć Herussa.
Pozostawiam do Oceny.

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 09 Sie, 2008 21:37

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ooo... Odezwał się ten co miał być na akcji! Laughing
TPS dał łopaty i nic poza tym.
Ściepa na paliwo objęła wszystkich. Jacę, Herrusa, Ballada, Zibiego, mnie i jeszcze parę osób. Był to efekt złego przygotowania akcji przez TPS.
Ja coś zawaliłem? I wielki TPS nagle po dwóch latach sobie o tym przypomina? Ciekawa teoria. Jakieś fakty na jej poparcie? Czy znowu słowne fantasmagorie TPS?

Sob 09 Sie, 2008 21:45

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panie Wars przez kilka ostatnich lat wyrobiliśmy sobie o panu zdanie że jeśli ktoś nie jest po pana stronie to jest najgorszy.
Wielokrotnie był pan złapany na delikatnie mówiąc mijaniu się z prawdą.
Te wszystkie pański zawiadomienia i oskarżenia o wywoź sprzętu z Polski to jedna wielka bzdura .Niech pan choć raz udowodni że złamano prawo czy przedstawi nielegalną wywózki.
Ja osobiście wole wieżyc ludziom z TPS-u bo po pana lansowaniu się na wszystkich forach można dojść do przekonania że jest pan w tej materii ekspertem.
Znajdź pan coś .
Poldek.
A z WZT-ami to wtajemniczeni wiedzą jak było ? i kto z kim rozmawiał!!!
Może jakiś wywiadzik do kamery czy prasy Bardzo szczęśliwy

Sob 09 Sie, 2008 21:49

Powrót do góry
michalc13
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 483
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dżizas, nawet fotka.pl i nasza klasa umoczone są w wydobycie stuga. Laughing Stug pandory... Laughing Jak to mówi dzisiejsza młodzież: żal.pl. Dyskusja na poziomie brazylijskiego serialu Embarassed

Sob 09 Sie, 2008 21:51

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kończę dyskusje z debilami z TPS.Wybraliscie prezesa?Jakiś nowy?Szkoda.Po Okuniewskim wiadomo było czego sie spodziewac.
TPS chciałbym z tego miejsca Was przeprosic w mojej chwilowej pewnie spowodowane nadmiarem alkocholu zwątpienieiu w Waszą sprawna akcje.Dzięki Wam wiem wreszczie jak wyglada podwozie od Sztuga.Dzięki za foptki.Kol Andrew.Ile kaski Ruda dała za zdjecia?Kol Heruss czy poza trzymaniem Ciebi za rączke w Grzegorzewie też było coś inne??
Jednocześnie poproszę Moderatotorów o wycięcie wszystkich gorzkich żalów i wywalenie tepaksów(takich jak ja) którzy NAPRAWDę o sztugu nie mają nic do powiedzenia.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 09 Sie, 2008 22:09

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Acha jakby ktoś miał coś do mnie to w razie wojny poproszę o kontakt:
Jacek Dąbrowski
ul.Bitwy pod Lenino 2/2
80-809 Gdańsk
tel 691 640 877\
mail [email protected]
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 09 Sie, 2008 22:11

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ooo... Odezwał się ten co obiecywał milczeć! Bardzo szczęśliwy
Poldek to jednak słowny facet. Mr. Green

Jak to dobrze, że są wtajemniczeni co wszystko wiedzą! Pewnie tak jak z pieniędzmi na wyżywienie, co? Wink

Moje zawiadomienia? Kolejny nawiedzony fantasta. Może ktoś wreszcie wskaże jakieś moje zawiadomienie? Od 2 lat o tym słyszę, ale jakoś nikt nie jest w stanie czegoś takiego pokazać. Laughing

A wierz Pan sobie w co i w kogo tylko zechcesz, racz tylko przestać głupoty pisać.

Sob 09 Sie, 2008 22:15

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To tu pana boli że ktoś potrafił pojechać i porozmawiać jak człowiek z człowiekiem i zakończyć te głupie wojenki ze miłośnikami broni pancernej..
Jeśli chcecie kogoś oskarżać to czas na dowody kto gdzie i co wywiózł .
Pan panie Jacek jest jak chorągiewka na wietrze jak przypomnę sobie te słodkie słowa o pani redaktor miodzo. A miedzy Panem a panem Okuniewskim to raczej jest wielka przepaść kulturowa by nie powiedzieć cywilizacyjna .Czepiasz się go pan jak cholera tylko dlatego że nie odpowie panu bo dał słowo Kapitanowi.

Sob 09 Sie, 2008 22:16

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Twoje słowa Panie Wars czyż nie tak.
Zgłoszenie nielegalnych działań przy wraku Forda GPA.
Zgłoszenie nielegalnych działań przy wrakach pod Mławą.
Zgłoszenie nieprawidłowości przy wraku SdKfz 251/7 (Wyśmierzyce).
Zgłoszenie nieprawidłowości przy wraku StuG III (Niedźwiedno).
Zgłoszenie nieprawidłowości przy wraku StuG III (Gutarzewo)
powino być jagpanzerIV
Jaki finał ?????

Sob 09 Sie, 2008 22:24

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Poldek. Mnie tam nic nie boli. Sam Pan obiecywał, że nie będzie się udzielał na forach. I co? Wpisy na Odkrywcy. Wpisy na IOH. A przecież można było tak jak radziłem. Prosto i bezboleśnie. Dałbym namiary na kpt. Ogrodniczuka, czy Marcina Pietrzaka. Dowiedziałby się Pan od nich jak wiele wniósł TPS do akcji w Grzegorzewie. Ale po co? Przecież lepiej bić pianę po forach. Prawda, że lepiej?
O dowody to się Pan nie martw. Będą potrzebne to się znajdą. Wink

A o dawaniu słowa to proszę nie pisać, bo to ile razy kto go dawał i nie dotrzymał to opasłą książkę można by napisać.

Sob 09 Sie, 2008 22:24

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Mława. A mnie się wydawało, że to konserwator zawiadomił prokuraturę, ale cóż... może się mylę.
SdKfz 251/7 (Wyśmierzyce) zgłoszenie nieprawidłowości? Z tego co wiem to Ośrodek Ochrony Zbiorów Publicznych zwrócił uwagę Mazowieckiemu WKZ na nie, ale cóż... może się mylę.
Ford GPA. Czy mail z pytaniem do WKZ o legalność akcji wydobycia jest zawiadomieniem?
Zapytanie o akcję wydobycia szczątków StuG III z jez. Niedźwiedno jest zgłoszeniem? Ciekawe...
Zapytanie o akcję wydobycia szczątków StuG III lub JP IV z Wkry jest zgłoszeniem? Interesujące...
Finał? Czego finał?

Sob 09 Sie, 2008 22:32

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

O dowody to się Pan nie martw. Będą potrzebne to się znajdą. Bardzo szczęśliwy
Oj nie możemy się doczekać .
A pan se twarzy Kapitanem nie wycieraj ma mojego meila może napisać jak to ktoś tu wcześniej powiedział.

Sob 09 Sie, 2008 22:33

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jak na razie to Pan i TPS zasłaniacie się kpt. Ogrodniczukiem. Budujecie swój monopol na współpracę z Muzeum, choć nie zostaliście do tego upoważnieni. Exclamation

Sob 09 Sie, 2008 22:40

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.