| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rubid
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 15
Skąd: Rabka-Zdrój
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

"Podziękowania"

Wklejam tu post kolegi z innego forum. Myślę, że nowym adeptom eksploracji przemówi do wyobraźni.

Cytat:
Witam wszystkich kopiących w okolicach Gniezna!!!
Chciałbym podziękować peda.. ech przepraszam, osobie która kopała w Krzyszczewie i okolicach Gniezna za pozostawienie burdelu w postaci śmieci o okopach na polach obsianych nie wspominam.
Jeżeli to czytasz to wiedz że dziś byłem w Krzyszczewie i tylko ze względu że rolnik zna mnie osobiście mam wszystkie zęby, jednak to co mi pokazał na fotkach zasługuje na wyrwanie rąk przy d.. tyłku.
Niestety zrujnowałeś miejsce gdzie po każdej orce wyskakiwało wiele tylko przez swoje lenistwo, ponieważ koleś który wpuścił każdego i jeszcze na pole kawę Ci przyniósł w tej chwili wybija zęby i dzwoni po policję.
Chodzi o gospodarstwo gdzie kiedyś stał młyn, ludzie z okolic będą wiedzieli gdzie to jest.
Zezwalam na kopiowanie tego tekstu na wszystkie fora gdyż piszę tylko tu.

Pią 23 Maj, 2014 21:53

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.