| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Awaria, a może rekord

Cytat:
Dzisiaj forum odwiedziło 3187 użytkowników :: 1082 Zarejestrowanych, 53 Ukrytych i 2052 Gości , 411 z nich w ciągu ostatniej godziny.

Jeżeli do tego dojdzie fakt, że na profil wiadomości otrzymałem 5 powiadomień o ukazaniu się nowego numeru myślę, że dzisiaj nie leci z nami pilot. Bardzo szczęśliwy

Sro 16 Lis, 2011 21:21

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hehe licznik na dole glownej dziala dobrze Wink

Sro 16 Lis, 2011 21:27

Powrót do góry
Robert05
Pułkownik

Pułkownik




Posty: 4537
Pochwał: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, a tak przy okazji, dobrze by było zmienić informację, o "największej ilość użytkowników". Rekord z 19 maja 2008r. był już wielokrotnie przekroczony. Wink Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Robert05 dnia Sro 16 Lis, 2011 23:03, w całości zmieniany 1 raz

Sro 16 Lis, 2011 23:00

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Właśnie... i można wstawić print-screena...

Mr. Green

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Sro 16 Lis, 2011 23:02

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeżeli do tego dojdzie fakt, że na profil wiadomości otrzymałem 5 powiadomień o ukazaniu się nowego numeru myślę, że dzisiaj nie leci z nami pilot.

I ja tez, Siwy Embarassed i ja też Zniesmaczony
POZDRAWIAM

Sro 16 Lis, 2011 23:34

Powrót do góry
Robert05
Pułkownik

Pułkownik




Posty: 4537
Pochwał: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, pewnie wszyscy dostali 5 informacji, ale świadczy to tylko o tym, że Admin się napracował. Piwo Pozdrawiam.

Czw 17 Lis, 2011 0:19

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To był błąd skryptów , zawiesił się i dobrze że skończył po 30 000 wiadomości, za zamieszanie serdecznie przepraszamy.

Pią 18 Lis, 2011 2:00

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Robert05 napisał:
Witam, a tak przy okazji, dobrze by było zmienić informację, o "największej ilość użytkowników". Rekord z 19 maja 2008r. był już wielokrotnie przekroczony. Wink Pozdrawiam.


Rekord o którym tam mowa dotyczy ilości użytkowników znajdujących się jednocześnie na forum i nie został on jeszcze pobity - gdyby tak było wartość by się automatycznie zmieniła sama Wink

Pią 18 Lis, 2011 16:21

Powrót do góry
włóczykij
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 261
Skąd: wodzisław śląski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

szponiasty napisał:
To był błąd skryptów , zawiesił się i dobrze że skończył po 30 000 wiadomości, za zamieszanie serdecznie przepraszamy.
Aż się zdziwiłem gdy sprawdzałem pocztę.5 razy to samo. Laughing

Pią 18 Lis, 2011 18:26

Powrót do góry
Robert05
Pułkownik

Pułkownik




Posty: 4537
Pochwał: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

[quote="Dawid159"]

Cytat:
Rekord o którym tam mowa dotyczy ilości użytkowników znajdujących się jednocześnie na forum i nie został on jeszcze pobity - gdyby tak było wartość by się automatycznie zmieniła sama Wink
Witam, myślałem że kiedyś widziałem większą liczbę, ale może mi się to tylko wydawało. Wink Wracając do tej klasyfikacji, może warto by było zmienić kryteria tego rekordu, bo na razie to jest on anty reklamą forum. Można by np: podawać największą liczbę odwiedzających w konkretnym dniu. Pozdrawiam.

Pią 18 Lis, 2011 22:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.