| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Parrotman
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

niezdecydowanie towarzyszace poczatkom

hej

jak w temacie nie moge sie zdecydowac a nie sledze za bardzo tej czesci rynku...wiec znalzlem pare wykrywek i teraz pytanie, z waszego doswiadczenia co polecacie:

1.ACE 250
2.Prospector ev Penetrator
3.Rufus Ultra(nie wiem czy na Solarisa sie wyrobie...no chyba ze powiecie ze zajebisty to wtedy sie spreze i go wezme) ....o rufusach najwiecej slyszalem i dlatego o nim myslalem lub prospector/penetrator(ladnie brzmi:P)
4 Dukat jakis...nic nie slyszalem wczesniej o tym

dziex
pozdrawiam

Nie 04 Gru, 2005 20:00

Powrót do góry
Jaro5
Porucznik

Porucznik





Posty: 775
Pochwał: 10
Skąd: Shangri-La
Archiwum: A co to ??
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wybór modelu zależy chyba przede wszystkim od tego czego chcesz szukać np.drobnica kolorowa typu monetki czy szeroko rozumiane militaria.

No i (oczywiście tylko tak w kwesti formalnej i bez złośliwości) - Rutusa nie Rufusa Uśmiech

Pozdrawiam

Nie 04 Gru, 2005 20:13

Powrót do góry
Parrotman
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

czego to ciezko powiedziec bo w mojej okolicy jest niestety bardzo malo tego typu tajemnic w ziemi...
cos uniwersalnego...nie mam ukierunkowania na czolgi i wolalbym takowego nie znalesc bo nie mial bym co z nim zrobic Bardzo szczęśliwy a to dopiero jest nieszczescie Razz
troche drobnego, meteoryty, chetnie sprawdze go na zlocie takze Bardzo szczęśliwy

Nie 04 Gru, 2005 20:19

Powrót do góry
plomber
Sous-lieutenant

Sous-lieutenant




Posty: 216
Pochwał: 1
Skąd: Kołobrzeg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wybrał bym z tej listy Rutusa ostatecznie ACE 250 te inne ładnie brzmiace nazwy się nie nadają.

Pon 05 Gru, 2005 4:06

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak...Z ladnie brzmiacych nazw to najbardziej podoba mi sie Excalibur /Minelaba/ zreszta estetyka to w/g mnie tez naj..ladniejszy

Zastanow sie co chcesz kopac i ile wydac.
Z tanszych polecam na monetki Garretta ACE 250 a uniwersalnie Rutusy.

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Pon 05 Gru, 2005 18:49

Powrót do góry
Parrotman
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ultra wystarczy czy mam sie na solarisa spiac ?

i dlaczego nie np armanda?
czy taki ultra nie ma za malej cewki ?

Sro 07 Gru, 2005 20:47

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rutusy maja srednia cewke-nie za duza i nie za mala-i wlasnie to jest m.innymi cecha ich uniwersalnosci.
Mniejsze cewki przeczesuja dokladniej a wieksze glebiej-za to traca na drobnicy.
Ultra czy Solaris? no to juz zalezy czego chcesz szukac /i zasobnosci portfela/bo jesli nastawiasz sie na monety i kolorowa drobnice,to jest jeszcze kilka przydatnych funkcji w Solarisie,jesli militarka /zelastwo/ to juz nie sa one konieczne-wystarczy Ultra,zreszta i Ultra szuka sie moniakow z powodzeniem.
Co do Armanda czy innych polskich wyrobow-pozwol ze nie odpowiem dlaczego je neguje,gdyz ich producentow zaliczam do znajomych, ktorych nie chce stracic:) zreszta bywaja tu-moga sie sami wypowiedziec

A jednak Rutus jest jednak najbardziej topowym polskim detektorem.


Radze poczytac forum www.poszukiwanieskarbow.com i tam dzial detektory-sadze ze opinie uzytkownikow sprzetu beda bardziej wiarygodne od naszych-czyli dealerow detektorow.

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Czw 08 Gru, 2005 16:10

Powrót do góry
Parrotman
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

czolgu nie zamierzam szukac a teraz przeczytalem sobie jakas recenzje jak ktos objezdzal penetratora....i ja bym wlasnie chyba glownie drobnicy szukal...monety jakies drobiazgi...
czyli ultra sie do tego nadaje i nie bedzie jak ten gosc opowiadal o penetratorze ze wukrywacz nic nie lapie?

ma ktos tutaj rutusa ultra?jak sie sprawuje?jakies problemy
gdzie mozna go kupic w wawie?

Czw 08 Gru, 2005 18:25

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zona chodzila z Ultra 1 -w sumie niewielka roznica do Ultry 2-teraz przesadla sie na Solarisa
Farciara to ona jest-zawsze cos ciekawego wytarga-i to niezaleznie od sprzetu,ale chwali sobie.
Problemow narazie zadnych.
Co do dealera-zerknij na strone Rutusa znajdziesz tam ich liste.

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Czw 08 Gru, 2005 19:45

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.