| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MEGAS-AWZ
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rennes le Chateau

Wszystkich zainteresowanych tajemnicami Rennes le Chateau zapraszamy na naszą stronę www.megas-awz.com , na której prezentujemy fragmenty przygotowywanej książki pt. "Testament ukryty w skale". Autorzy publikują sensacyjne odkrycia dotyczące daty przyjścia i tożsamości Mesjasza oraz jego rodziny. Te informacje odkryte zostały przez nich w Rennes la Chateau, w Langwedocji, na południu Francji, w pozostawionym przez Wizygotów testamencie w postaci kamiennych rzeźb.

Sro 23 Lis, 2005 13:55

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Może przybliżysz sprawę tu na forum, po przejrzeniu strony dochodzę do wniosku że to lekko nawiedzona sprawa, ale może się mylę.

pozdr

Sro 23 Lis, 2005 22:26

Powrót do góry
zbV
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 455
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

"odkryte zostały przez nich" ? - A to już nie Bérenger Sauniere ? Zszokowany
Może by tak IOH coś napisał ? Rennes le Château, Château de Gisors, Oak Island, Neuschwabenland, Shambala, Wewelsburg ...... Bardzo szczęśliwy

Czw 24 Lis, 2005 12:15

Powrót do góry
kot
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 11
Skąd: Gliwice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wizygoci wynalazcami mikroskopu i odkrywcami ludzkiego jajeczka ?
Bo jakże by inaczej, cytuję :
"Ta teza potwierdza się, przy ocenie trzech kulek znajdujących się w środku znaku, symbolizują one jajeczka kobiety, które ma on jeszcze zapłodnić. Dodatkowym potwierdzeniem, jest różna wielkość tych jaj eczek, mówiąca o kolejności zapładniania."
Te wszystkie "trójkątne nawy", "kamienne portrety" to jakieś jaja.
Erich von Däniken by się uśmiał.

Czw 24 Lis, 2005 15:28

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

MEGAS-AWZ jestes masonem czy jak?? Lub jakims pseudotemplariuszem???

Nie 27 Lis, 2005 22:35

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

rydz-smigly napisał:
MEGAS-AWZ jestes masonem czy jak?? Lub jakims pseudotemplariuszem???


Spisek odkryty, przed Rydzem nic się nie ukryje Laughing
Jego motto Silny, Zwarty, Gotowy do odkrywania spisków wszelakich Laughing

Pon 28 Lis, 2005 0:20

Powrót do góry
MEGAS-AWZ
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A czy Św. Jan z Patmos posiadał komputer by mógł zaszyfrować Apokalipsę?

Czw 01 Gru, 2005 12:38

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

odjechane teorie na maxa.
skoro na 1952 rok wyznaczono date przyjscia Mesjasza to dlaczego nikt tego przyjscia nie widzial? Uśmiech

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sro 07 Gru, 2005 20:46

Powrót do góry
kruku
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 314
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobaja mi sie produkty, a w szczegolnosci stolik. tylko chyba problem bylby z myciem tych wszystkich pokreconych elementow Wink. A strona sympatyczna i z tego co daje sie zauwazyc jest to witryna firmowa. innymi slowy ciekawy sposob zarabiania kasy;).


pozdrawiam i zycze sukcesow

_________________
kruku
---------------------
Wortal Poszukiwaczy Skarbów
www.poszukiwania.pl

Sro 07 Gru, 2005 22:22

Powrót do góry
MEGAS-AWZ
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kruku, stolik jest rzeczywiście piękny. A z myciem nie ma problemu, bo po prostu wystarczy zmyć go pod bieżącą wodą. Podstawa stolika zbudowana jest z prętów stalowych ale są one pasywowane więc woda im nie przeszkadza. Mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć na naszej stronie opis jak powstaje konstrukcja tego stolika, którą my nazywamy bryłą AMAZ.
Pozdrawiam

Pią 09 Gru, 2005 16:00

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

MEGAS-AWZ
opowiedz cos wiecej o tych poszukiwaniach ktore prowadziliscie. bo jakos ten artykul nie wyjasnil mi wszystkiego. podchodze z dystansem do tego calego mistycyzmu bo statystyka mowi ze najczesciej rozwiazania problemow sa proste a nie skomplikowane Uśmiech
no i czasami jak czlowiek czyta teorie w stylu Dan Brown to sie lapie za glowe.
swoja droga nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale czy przekaz jest taki ze na podstawie kilkusetletnich zabytkow (budowle, kapliczki, itp)zrekonstruowaliscie wydarzenia sprzed kilku tysiecy lat?

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sro 28 Gru, 2005 9:43

Powrót do góry
MEGAS-AWZ
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Szczegóły opowiadamy w książce, która jest w przygotowaniu a to co czytałeś to jej zwiastun. Jak tylko ksiązka będzie dostepna poinformujemy na tym forum.

Wto 03 Sty, 2006 13:49

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a kiedy sie spodziewasz ze ta ksiazka sie pojawi na rynku?
mam opory przed umistycznianiem historii, bo ta okazuje sie najczesciej prosta i logiczna. i zadziwia mnie fakt ze ludziom latwiej uwierzyc w niestworzone historie ze Jezus i Maria Magdalena mieli dzieci, niz w to co napisali jego uczniowie w zebranych pismach pod nazwa nowy testament. kto klamie. swiadkowie sprzed 2 tysiecy lat czy obecni badacze? dla mnie sprawa jest oczywista, ale zobaczymy co napiszecie w ksiazce...

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sob 07 Sty, 2006 11:20

Powrót do góry
zbV
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 455
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj o 19:30 na ARD
Terra X - Geheimakte Sakrileg
Bardzo szczęśliwy

Nie 15 Sty, 2006 13:07

Powrót do góry
kot
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 11
Skąd: Gliwice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wielce szanowny MEGAS-AWZ,
reklamie Twojej ksiażki na pewno przyda się wyjaśnienie sprawy jajeczek, tym bardziej tych w macicy.
Masz rację, że do szyfrowania nie potrzebne są komputery, potwierdza to historia łączności wojskowej i dyplomacji, poczynając już od starożytności.
Jednak nie masz racji, że jajeczko ludzkie można zobaczyć gołym okiem. Gwoli ścisłości pionierzy badań mikroskopowych wpierw odkryli plemniki, pewnie dlatego, że sperma była bardziej pod "ręką", (a może na ręce).
Pozostając w wielkim sceptycyźmie, by nie powiedzieć niewierze w Twoje rewelacje,
pozdrawiam i winszuję, co najmniej, powtórzenia sukcesu wydawniczego i finansowego EvD.
kot

Sro 18 Sty, 2006 11:34

Powrót do góry
John_Brown
Porucznik

Porucznik





Posty: 616
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A mi pozostaje się tylko zaśmiać.
_________________
"Kwintyliuszu Warusie, oddaj mi moje legiony!"

Wto 08 Sie, 2006 16:35

Powrót do góry
Enso
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rennes-le-Chateau

Witam wszystkich

Sprawami RlC interesuję się od bardzo dawna i w ostatnim czasie postanowiłem pozbierać trochę FAKTów na ten temat.

FAKTów, bo MITów jest zdaje się na ten temat znacznie więcej.
Korzystając z kilku "umiarkowanych" źródeł staram się dostarczyć jak najbardziej naukowych (co nie zawsze możliwe) informacji co do odkryć Sauniere'a w Rlc i ostatnich "rewelacji" autorstwa Bena Hammotta - angielskiego archeologa-amatora, który twierdzi, że

- rozkodował symbole w kościele MM
- odnalazł szereg butelek zawierających notatki Sauniere'a
- znalazł grobowiec MM (lub inny templariuszowski)

Wszystko potwierdzone materiałami VHS, datowaniem węglem i bardzo obszernym materiałem merytorycznym. Bez numerologii, bez astrologii i pustego teoretyzowania. Twierdzi, że znalazł.

O wszystkim opowiada film "Bloodline" amerykańskiego reżysera Bruce Burgessa.

Czy ktoś jest w temacie? Ja śledzę sprawę i fora od jakiegoś czasu. Hammott niedługo ma wydać 700 stronnicową książkę, w której podobno opisał jak krok po kroku rozwiązywał zagadki i dochodził do swoich odkryć.

Bardzo bardzo ciekawe, choć jak zwykle podchodzę sceptycznie.

Pozdrawiam
ps. Adresu do mojego bloga nie podaję, chyba że moderator pozwoli.
Gwoli informacji: na blogu nie ma reklam, bo blog jest altruistyczny i wypłynął z chęci podzielenia się z polskojęzycznym światem informacjami jak w temacie.

Pią 10 Paź, 2008 0:11

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak zauważasz każdy z użytkowników forum może dopisać sobie dowolną treść w stopce (o ile nie jest obraźliwa). Możesz wiec podać tam link do swojego bloga.
Jeśli chodzi o sprawę RLC to rewelacje i odkrycia, o których piszesz są moim zdaniem wątpliwe. Odkrycie butelek z zapisami księdza S.? A niby gdzie je znalazł? Jakie miejsce nie zostało jeszcze zbadane przez szaleńców, mitomanów, poszukiwaczy i pseudohistoryków? Znalazł też grób? Marii Magdaleny? No to chyba prowadził poszukiwania dość szeroko, bo osobiście jest dla mnie wątpliwe, by opuściła ona Izrael (nie ma na to dowodów).
No i metoda datowania węglem. Było tak wiele pomyłek jakie uzyskano korzystając z tej techniki, że trudno jej zaufać.
A groby "templariuszowskie" na terenie, który należał do zakonu chyba nie są czymś nadzwyczajnym.

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Pią 10 Paź, 2008 13:52

Powrót do góry
saddam44
Major

Major





Posty: 1700
Pochwał: 6
Skąd: Guantanamo Bay
Archiwum: Langley, Virginia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Podobno Niemcy w czasie okupacji też czesali tamten teren (teren wokoło kościoła) w poszukiwaniu czegoś(interesowała ich studnia). W odległych czasach sprowadzono tam górników z Niemiec i zatrudniono ich przy tajemniczych pracach o ile dobrze pamiętam. Niektóre krążące legendy mówią, że tam było miejsce spoczynku Marii Magdaleny (odnaleziono stare figurki przedstawiające matkę z dzieckiem o negroidalnych rysach twarzy do tych figurek modlili się mieszkańcy południowej Francji zanim dotarło tam chrześcijaństwo) lub Graala. Inne teorie mówią, że Graalem nie było naczynie lecz potomek Jezusa od którego pochodzili przedstawiciele niektórych rodów szlacheckich Europy.
(zgodnie z nazwą działu "legendy" piszę to o czym czytałem)
Szponiasty napisał:
Cytat:
Może przybliżysz sprawę tu na forum

Uważam, że teoria jest fakt "odjechana", lecz ciekawa i może poruszymy ten temat głębiej mam kilka książek o tej tematyce i poszukuję fanatyków do zgłębienia tematu na forum IOH jeśli chodzi o te legendy.
Pozdrawiam

_________________
Tatarska jazda, półksiężyc i gwiazda.

Czw 30 Paź, 2008 12:36

Powrót do góry
Bonadea
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Rennes-le-Chateau

Enso napisał:
Witam wszystkich

Sprawami RlC interesuję się od bardzo dawna i w ostatnim czasie postanowiłem pozbierać trochę FAKTów na ten temat.

FAKTów, bo MITów jest zdaje się na ten temat znacznie więcej.
Korzystając z kilku "umiarkowanych" źródeł staram się dostarczyć jak najbardziej naukowych (co nie zawsze możliwe) informacji co do odkryć Sauniere'a w Rlc i ostatnich "rewelacji" autorstwa Bena Hammotta - angielskiego archeologa-amatora, który twierdzi, że

- rozkodował symbole w kościele MM
- odnalazł szereg butelek zawierających notatki Sauniere'a
- znalazł grobowiec MM (lub inny templariuszowski)

Wszystko potwierdzone materiałami VHS, datowaniem węglem i bardzo obszernym materiałem merytorycznym. Bez numerologii, bez astrologii i pustego teoretyzowania. Twierdzi, że znalazł.

O wszystkim opowiada film "Bloodline" amerykańskiego reżysera Bruce Burgessa.

Czy ktoś jest w temacie? Ja śledzę sprawę i fora od jakiegoś czasu. Hammott niedługo ma wydać 700 stronnicową książkę, w której podobno opisał jak krok po kroku rozwiązywał zagadki i dochodził do swoich odkryć.

Bardzo bardzo ciekawe, choć jak zwykle podchodzę sceptycznie.

Pozdrawiam
ps. Adresu do mojego bloga nie podaję, chyba że moderator pozwoli.
Gwoli informacji: na blogu nie ma reklam, bo blog jest altruistyczny i wypłynął z chęci podzielenia się z polskojęzycznym światem informacjami jak w temacie.


Witam!
Podaj bloga, chętnie przeczytam. Szukam osób, ktore także interesują się RlC. Pozdrawiam!

Sro 18 Lut, 2009 9:49

Powrót do góry
cyphus80
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 25
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja tam uważam że faktycznie była/jest jakaś tajemnica RlC, jednak nie jest to związane z rodem Jezusa. W świątyni Salomona, która wiąże się z tajemnicą (templariusze) chyba nie było nic na ten temat? KAtarzy też by za to nie ginęli, skoro byli heretykami....
Salomon był wielkim magiem/kabalistą i jakieś informacje z tym związane były tą tajemnicą. Wystarczy wspomnieć rytuały templariuszy. Ciągle jest wiele wpływowych organizacji okultystycznych które są w stanie zapłacić majątek za takie informacje - loże masońskie, Skull & Bones, może nawet Opus Dei. W czasach Souniera również było ich mnóstwo, jeśli nie więcej. Sprawa z królewskim rodem to ewidentnie zasłona dymna.

Sob 21 Sie, 2010 0:09

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy zbadano też trop "polskiego wątku" calej sprawy czyli przewiezienia i ukrycia+ w ostatnich latach XV wieku na polskich dzisiejszych ziemiach (choć nie wtedy...) dość ważnych dokumentów na ten temat...

Pozdrawiam

Pon 23 Sie, 2010 11:29

Powrót do góry
saddam44
Major

Major





Posty: 1700
Pochwał: 6
Skąd: Guantanamo Bay
Archiwum: Langley, Virginia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z Rennes do Polski nic nie przywieziono Wink
_________________
Tatarska jazda, półksiężyc i gwiazda.

Pon 23 Sie, 2010 12:55

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że nie przywieziono stamtąd bo nie o to tu chodzi. Po prostu na ziemie polskie (podkreślam nikt niczego nie przywoził do PL) przywieniono bezpośrednio z Jerozolimy coś co jako swoisty ukryty "depozyt" związane jest ściśle pewnymi miejscami i obiektami powstałymi póxniej :wink:

Pozdrawiam

Wto 24 Sie, 2010 10:54

Powrót do góry
cyphus80
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 25
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A gdzie sobie można o tym poczytać?

Wto 24 Sie, 2010 20:26

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.