| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Taka czy inna funkcja dodana do systemu forum niewiele zmieni jeżeli nie wzrośnie poziom moderowania - drobny przykład prywatny; w sierpniu w ciągu 24h otrzymałem dwie kolejne nagany tzn kreski bo jak się okazało Szponiasty pomylił mnie z Sethem. Co najważniejsze obie kreski zatwierdziła grupa moderatorów- w tym dwaj obie - czyli wychodzi, że moderatorzy przyklepują kreski bez zapoznania się ze sprawą. Budujące...Moderator nie jest, jak to się niektórym wydaje, wszechmogący - to user jak każdy innym
_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Wto 05 Cze, 2012 17:33

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

red25;

Cytat:
w sierpniu w ciągu 24h otrzymałem dwie kolejne nagany tzn kreski bo jak się okazało Szponiasty pomylił mnie z Sethem.



Red25 nie bądź łoś Kciuk w dół Bo działacze z PPS-u zaczną wytykać Ciebie palcami. Opowiedz całą historię, a nie swoją wersję. Owszem dostałeś dwie krechy. Ale później na wniosek łosia dostałem i ja, a później za tą nieszczęsną pomyłkę dostał Szponiasty.
Wobec tego drugą krechę Tobie zdjęto. Zaszła pomyłka, którą Szponiasty przyjął na klatę.

Wto 05 Cze, 2012 17:45

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Drogi Seth-bądź łaskaw powstrzymać swoje zapędy; napisałem to co było istotne tzn Szponiasty się pomylił a 4 moderatorów przyklepało to bezmyślnie nie zapoznając się ze sprawą. O czym to świadczy?
_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Wto 05 Cze, 2012 18:44

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

red25;

Cytat:
Drogi Seth-bądź łaskaw powstrzymać swoje zapędy;



Wybacz drogi redzie25 mój zbyt ostry w formie post.

red25;

Cytat:
O czym to świadczy?



Że zaszła pomyłka którą odkręcono.

Sro 06 Cze, 2012 16:17

Powrót do góry
Zubek
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A ja mam taki wniosek- żeby Moderatorzy pilnowali szczególnie jednej sprawy - a mianowicie- jak ktoś stawia jakąś tezę, a potem na konkretne zapytanie milknie i zmienia temat, albo unika odpowiedzi, albo odpowiada byle co zamiast tezę swoją co najmniej uprawdopodobnić - zakaz pisania od razu i bez zastanawiania się.

A jak kto bezpodstawnie i gołosłownie kogoś innego pomawia - i nie potrafi swoich twierdzeń udowodnić- to won w czorty z forum - co zresztą zgodne byłoby z regulaminem Embarassed
Pozdrawiam

Nie 17 Cze, 2012 23:58

Powrót do góry
Zubek
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No i co ???

Sro 20 Cze, 2012 0:34

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze nic
_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Sro 20 Cze, 2012 12:06

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Spokojnie forum działa jak prawie wszystkie urzędy w naszym pięknym kraju, trzeba poczekać...

Pią 22 Cze, 2012 21:57

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Langsam, langsam - aber sicher! Wink
_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Pią 22 Cze, 2012 23:32

Powrót do góry
Zubek
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ja, natürlich – ja, Volkswagen Embarassed Smutny

Sob 23 Cze, 2012 2:20

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A może też warto zwrócić uwagę na zalew wypowiedzi w stylu powyższej u niektórych userów - jak zawsze głęboko opartych w temacie i bardzo wiele do niego wnoszących ? Uśmiech Ile też takich "Jawohl" czy innych "nie panimaju" można naliczyć... Setki na pewno - a może więcej? Uśmiech
W kwestii zaś tego kto i dlaczego ma, że zacytuję sobie "won" z forum chciałbym krótko wyjaśnić, że w stosunku do niektórych userów tak sobie umyśliłem zastosować prostą zasadę bodaj z Barei... "Tych Klientów nie obsługujemy..." Uśmiech Prawda , ze proste? - jak filozofia cepa ... I żaden trool na to nic nie poradzi... No chyba, że ktoś się nauczy kulturalnie zachowywać i grzecznie poprosi o wyjasnienie... Uśmiech a na takie rzeczy żaden regulamin nie pomaga niestety...
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sob 23 Cze, 2012 15:12

Powrót do góry
Zubek
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No chyba, że ktoś się nauczy kulturalnie zachowywać i grzecznie poprosi o wyjasnienie...

No właśnie - więc grzecznie proszę o wyjaśnienie:

1.
Zubek napisał:
Cytat:
długo by wymieniać ile osób odeszło włąsnie przez niego...

A tak z ciekawości czystej spytam - ile Zszokowany ? i kto Zdziwko ?
Bo nic nie wiem na ten temat Embarassed
Pozdrawiam

poproszę,

2.
Zubek napisał:
Ale, ale Panie Marku - a może tak ty byś rozwinął myśl, że bez sanacji, przewrotu majowego i rządów legionistów mogłoby być tylko lepiej?
Bo jakoś nie bardzo to widzę - w realiach polskich i międzynarodowych Rolling Eyes
Pozdrawiam

też poproszę,

3.
Zubek napisał:
A propos Marka:
Cytat:
Tylko zapomina się dodać paru faktów na czele z tym, ze spora część szturmów była zwyczajnie niepotrzebna...

no- a które konkretnie - jakich jednostek, na jakim kierunku?
Cytat:
A wybicie polskich komandosów rzuconych do ataku jak zwykła piechota to jak mniemam głęboki zamysł taktyczny dowództwa?

Aha - a konkretniej, tak bardziej w detalach?
Cytat:
Niech sobie Kolega daruje te smętne refleksje - że zgineło "tylko" niespełna tysiąc ... jeżeli ich śmierć była niepotrzebna to ja dziękuje za takie "popisy" dowództwa czy nie wiadomo kogo...

Proponuję przeliczyć procent strat nieodwracalnych i strat bojowych w ogóle ( znane pojęcia chyba?) do liczby wojsk biorących udział w tej operacji 2 KP... To takie wskaźniki operacyjne, rzutujące na ocenę danej operacji... Więc???
Cytat:
Przecież o czym warto wiedzieć krytyka gen Andersa przez ówczesnego NW - gen Sosnkowskiego sprowadzała się właśnie - poza kwestią naruszenia kompetencji - do tego, że NIEPOTRZEBNIE szafowano życie żołnierzy...rzucając ich do szturmu wtedy gdy Niemcy po prostu musieli się z bronionej pozycji wycofać...

A konkretnie - gdzie i w jaki sposób gen. Sosnkowski krytykował gen. Andersa? ( Poza relacją gen. Andersowej w jej wspomnieniach?)
I jakie naruszenie kompetencji?
I jaki szturm na wycofujących się Niemców? Który to?
Poproszę o skonkretyzowanie tych twierdzeń Wink

Pozdrawiam

poproszę uprzejmie,
4.
Jacek z Anglii napisał:
No właśnie, szczerze mówiąc sam nie za bardzo rozumiem. A że nie mam zbytnio czasu to nawet nie reaguję i nie domagam się rozwinięcia myśli.
Mógłbyś Marku coś nieco szerzej na ten temat?

A tak nawiasem mówiąc, jak już używasz w stosunku do Polski skrótu RON, to w stosunku do ówczesnej Anglii skrót GB chyba jest nieco nadużyciem, nieprawdaż?

i tu także poproszę...

Pozdrawiam

PS - i jeszcze taka kwestia:

Marmik napisał:
marek8888 napisał:
Jakoś w tematach a którym miałem okazję zadawac mu jakieś pytanie zazwyczaj otrzymywałem odpowiedzi wymijające nie do końca wiadomo właściwie o czym... lub wręcz świadczące z nieznajomości tematu. Przykłady?

Poproszę.
Tylko o ile mogę Pana prosić, to bez taniej erystyki.


gdyż odpowiedź jest, hmmm... mało satysfakcjonująca - poniżej:
marek8888 napisał:
No szkoda by było... zwłaszcza, że akurat wydaje mi się, że wyczerpaliśmy definitywnie temat Uśmiech
No a wracając do tematu Gawrona - pojawiły się gdzies jakieś szczegóły jego patrolowego wariantu?
Pozdrawiam


Bardzo poproszę, uprzejmie i grzecznie
Uśmiech

Sob 23 Cze, 2012 20:15

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Od dawna przestałem już czytać bardzo wiele wnoszące merytorycznie posty usera Zubka więc raczej się domyslam, że zazdroszczący wiedzy kolega Uśmiech znowu stanowczo się domaga odpowiedzi na jakieś nie znane mu kwestie i zapewne zestawia jakieś tam wypowiedzi mające o czymś niby świadczyć... Szczena
Prosze władzę Forum o poradę - bo jak dotychczas jakoś nie mogę się doczekać żadnego stanowiska - przyczepił się do mnie jeden z userów i na siłę chcę dyskutować nie bacząc na to, że jego styl dyskusji jest dla mnie nie do przyjęcia i ja wymiany poglądów z nim konkretnie nie chcę. Prosze o oficjalne wytyczne jak mam się względem niego zachowywać bo niestety mimo, ze prywatnie prosiłem o zawarcie pokoju jakiś zapewne źle rozumiany głód wiedzy sprawia , ze ciągłe przepychanki są po prostu niesmaczne. Ponieważ nie spodziewam się odpowiedzi rozumiem, że milczenie Rady mogę uznać za zgodę na ignrowanie tego konkretnego usera, z którym co wielokrotnie podkreślałem nie chcę dyskutować w żadnej kwestii i na żaden temat?
Pozdrawiam
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 03 Lip, 2012 18:14

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Uczestnictwo w forum oraz wszelkie dyskusje są dobrowolne i nie mogą być wymuszane w żaden sposób. Każdy użytkownik ma prawo ignorować czy pomijać dowolne kwestie.
Pozdrawiam serdecznie.

Szponek

Wto 03 Lip, 2012 21:11

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:

Prosze władzę Forum o poradę - bo jak dotychczas jakoś nie mogę się doczekać żadnego stanowiska - przyczepił się do mnie jeden z userów i na siłę chcę dyskutować nie bacząc na to, że jego styl dyskusji jest dla mnie nie do przyjęcia i ja wymiany poglądów z nim konkretnie nie chcę.

Jak na razie to widzę ciągłe prowokacje z Twojej strony, więc dobrze radzę - odpuść sobie.

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sro 04 Lip, 2012 7:56

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Skoro już ktoś radzi - to proszę o jedną prostą odpowiedź - jak mam reagować na wypowiedzi usera z którym nie chcę rozmawiać a który wciąż zarzuca mi najrózniejsze rzeczy udając , że niby taki ciekawy jest? Rozumiem , że mam je ignorować?
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sro 04 Lip, 2012 11:43

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dla Ciebie, Marek i dla Ciebie, Zubek przytaczam pod rozwagę cytat z pewnego polskiego filmu.

Radzę go sobie dobrze przemyśleć, bo nie tylko mnie kończy się już cierpliwość.

Forum to nie piaskownica...

Cytat:
Cokolwiek pan będzie czynić środkami regulaminowymi, będę tolerował; natomiast na żadne brutalizowanie i pastwienie się nie pozwolę i przeciwstawię się temu z całą stanowczością...



_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Sro 04 Lip, 2012 12:23

Powrót do góry
Zubek
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam
mboro napisał:
Dla Ciebie, Marek i dla Ciebie, Zubek przytaczam pod rozwagę cytat z pewnego polskiego filmu.

Radzę go sobie dobrze przemyśleć, bo nie tylko mnie kończy się już cierpliwość.

Forum to nie piaskownica...

Cytat:
Cokolwiek pan będzie czynić środkami regulaminowymi, będę tolerował; natomiast na żadne brutalizowanie i pastwienie się nie pozwolę i przeciwstawię się temu z całą stanowczością...




Kapitan Wagner do Oberleutnanta von Nogaya - C.K. Dezerterzy, cz. I Laughing

A poza tym - ja już dziękuję, było miło i fajnie Uśmiech
Lecz teraz pozostawiam Państwa w towarzystwie wszechwiedzącego znawcy "od nawozów i od świata" Wink - podążę za tymi co to :
Marek8888 napisał:
długo by wymieniać ile osób odeszło włąsnie przez niego...

A imię ich było - miliony Mr. Green
Pozdrawiam, miłych wakacji

Czw 05 Lip, 2012 21:55

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A poza tym - ja już dziękuję, było miło i fajnie Uśmiech
Lecz teraz pozostawiam Państwa w towarzystwie wszechwiedzącego znawcy "od nawozów i od świata" Wink - podążę za tymi co to :
Zubek jaja sobie robisz? Zostań na forum. Przecież to już przyjmuje chorą formę. Coraz więcej zasłużonych użytkowników forum odchodzi z IOH. Human, Marmik, Kmiecik, kilka razy Seth, teraz Zubek. Czy szefostwo śpi? Normalne jest że pozwala sie odejść zasłużonym użytkownikom forum tylko dlatego, że nie pozwala sie utemperować innych użytkowników? Powoli widać że regulamin forum i bardzo łagodne podejście szefostwa sprawia powolny upadek forum. Na innych forach modzi sie nie patyczkują. Jeżeli jakieś posty nie wnoszą nic do dyskusji są wywalane np. "Czy prawdą jest że......". Tak samo jak i pisanie w kółko o tym samym. Gdy założyłem konto na IOH było tu pełno tematów historycznych. Nie dawno zrobiłem sobie miesięczna przerwę od IOH. Po zalogowaniu, po nie obecności, było zaledwie kilka ciekawych tematów. Reszta to konkursy i tematy rodem z piaskownicy. Co jeszcze trzeba, by ktoś zrozumiał że idzie ku gorszemu na IOH? Zubek, Seth, Maxikasek, Mboro, Grendel jak wyglądało forum 3 lata temu a jak teraz? Jak długo można sie kryć za zasłoną "nie jest sprzeczne z regulaminem" by nie podejmować kroków?
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Pią 06 Lip, 2012 8:23

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Piwo

Podpisuję się rękami i nogami - powtórzyłeś w w dużej części moje argumenty. Szkoda, że do nikogo nie docierają. Moderator ma dać o poziom dyskusji - ta funkcja to obowiązek a nie przywilej....

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Sob 07 Lip, 2012 10:24

Powrót do góry
Zubek
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ok - opeer dostawszy od kolegów - wykasowuję - przepraszam wszystkich razem i każdego z osobna - bo tak sobie poczytałem wiele różnych postów wczoraj wieczorkiem - no i, hm... nieco mnie naszło i poniosło przez całokształt Smutny Embarassed ... Zniesmaczony Kciuk w dół
Więcej nie będę...
Pozdrawiam
RZ


Ostatnio zmieniony przez Zubek dnia Pon 09 Lip, 2012 16:22, w całości zmieniany 1 raz

Nie 08 Lip, 2012 23:40

Powrót do góry
ALF
Major

Major





Posty: 1637
Pochwał: 1
Skąd: Mysłakowice
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale dostaniesz niezły opierdziel (pewnie dawno nikt cię nie opierdzielił Wink ).
Niby inteligentny, wykształcony i mający swoje lata, a zachowujesz się jak obrażony gimnazjalista. Evil or Very Mad Oczywiście można cię wykasować, nawet tak, że Mossad nie znajdzie śladu, tylko dlaczego?
Niszczysz w ten sposób nie tylko swój dorobek, ale również dorobek innych użytkowników, z którymi dyskutowałeś. Kciuk w dół To primo, a sekundo, gdyby z forów wykasować wszystkich wnerwionych na jakiegoś usera, piszącego niekoniecznie do rzeczy, to na forach pozostaliby tylko oni. Zostałeś pokonany zgodnie z zasadą, nie dyskutuj z... bo przegrasz z mistrzem Wink
Prawdę powiedziawszy, jestem rozczarowany Twoją postawą. Mam nadzieję, że... sam wiesz jaką.

_________________
Serdecznie Pozdrawiam
Jacek
I.K.O.W. 1885-1945

Pon 09 Lip, 2012 1:19

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Skoro Zubek zmienił to ja tez muszę bo teraz stara treść nie pasuje

Taniec Luzik druhu!!

pozdrawiam

R

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU


Ostatnio zmieniony przez red25 dnia Wto 10 Lip, 2012 15:03, w całości zmieniany 1 raz

Pon 09 Lip, 2012 14:55

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

POsty pewnie zostaną- zgodnie z art. III/10 Regulaminu
Cytat:
10. Możliwe jest zlikwidowanie swojego konta na forum w dowolnym momencie. Jednakże po odejściu z Forum dotychczas napisane posty, nie naruszające regulaminu, zostają ogólnodostępne pod nickiem użytkownika. Powyższe dotyczy także postów pisanych z konta objętego wykluczeniem z forum.

Właśnie z uwagi na to, że ich usunięcie pozbawi sensu wiele dyskusji.
Ponadto na forum wychodzimy z założenia, że dorośli ludzie nie wstydzą się swoich słów.

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 09 Lip, 2012 16:10

Powrót do góry
groszek
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6454
Pochwał: 5
Skąd: Gd.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zubek napisał:
Ok - opeer dostawszy od kolegów - wykasowuję - przepraszam wszystkich razem i każdego z osobna - bo tak sobie poczytałem wiele różnych postów wczoraj wieczorkiem - no i, hm... nieco mnie naszło i poniosło przez całokształt Smutny Embarassed ... Zniesmaczony Kciuk w dół
Więcej nie będę...
Pozdrawiam
RZ

Nooooooo......... wreszcieeeeeeeee Wink
I tak trzymać Wink Super
Piwo Piwo Piwo
I dla ochłody....
Najsłynniejszy czarny usmiech Wink na zachętę bys pozostał , pisał , czytał i uczestniczył....czynnie Mr. Green .



Opis załącznika:
http://www.ebay.pl/itm/SCHWARZE-KATZE-CHAT-NOIR-PLAKAT-PARIS-CABARET-CAFE-126-Faksimile-Goldrahmen-/320908822646?pt=Poster&hash=item4ab7a80876

_________________
Jest nad zatoką dąb zielony,
Na dębie złoty łańcuch lśni;
I całe noce, całe dni
Wędruje po nim kot uczony...

Pon 09 Lip, 2012 23:23

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.