| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p121
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 18
Skąd: Kraków/Głuszyca
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Najwieksze wasze "przegięcie" z wykrywaczem

My wbiliśmy sie kiedyś na BARBAKAN(zabytek klasy zerowej)

Wracamy z pracy a tam ogrodzenie i jakieś roboty ziemne, miałem takiego kolegę co wszystko zlewał(książke można by napisać),no to wzieliśmy najtańszy wykrywacz i jedziemy.
Wchodzimy pytamy czy jest szef-nie ma.Zeszliśmy na dno wykopu(pod samą bramą)i szukamy. Robotnicy na pomoście u góry kibicują co trafimy Laughing

Po kilku minutach kolega zadziera głowę do góry a tu nikogo nie ma tylko jakiś gość stoi i patrzy jakby zobaczył UFO.

- CO WY TU ROBICIE ?

Marek spokojnie

- szukamy.

- ALE CZEGO SZUKACIE ,KTO WAS TU PRZYSŁAŁ.?

-my jesteśmy archeologami.

- ALE MACIE JAKIŚ PAPIER<ZEZWOLENIE?

- wie Pan, my jesteśmy takimi archeologami amatorami....


Jak gość to usłyszał to zrobił taka mine jakby mu cegła spadła na ryja. Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
wyjąkał tylko ..

...ale, ale ...przecież jak mi tu wpadnie jakaś kontrola to mnie WYPI..DOLĄ Z ROBOTY !


Na te słowa MAREK spokojnie.

-skoro tak to my juz się składamy .

Złozył rurki wykrywki,wrzucił cewkę do plecaka i wyszliśmy...a gość stał z taka miną ze normalnie pamiętam to do dziś.



Razz

Nie 29 Sie, 2010 14:57

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Naprawdę uważa to kolega za wydarzenie zabawne?
W/g mnie było to zwykłe BARBARZYŃSTWO!
Zapraszam do Stanów - niech kolega spróbuje wyskoczyć z wykrywaczem do któregokolwiek z National Battlefields Parks (ba! - niech koledze Ranger zrewiduje tam samochód i znajdzie w nim wykrywacz) - życzę koledze wówczas dobrego adwokata, gdyż na grzywnie i przepadku wykrywacza i pojazdu się to wówczas nie skończy.O kopaniu w Parkach Narodowych, rezerwatach archeologicznych czy nawet "zwykłych" Forest Preserves również nie wspominam.Ziemia federalna, Stanowa czy hrabstwa jest poza zasięgiem, a kary sa bardzo surowe.

Zdegustowany
Grendel

_________________

Koło przyjaciół Muzeum Broni Pancernej CSWL
im. płk dypl. Mieczysława Rawicz-Mysłowskiego

Wto 31 Sie, 2010 1:19

Powrót do góry
Kris501
Moderator
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3329
Pochwał: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wyczyn zasługujący na totalne potępienie Exclamation
Na Forum inaczej od kolegi pojmujemy dział Prawo a eksploracja i samą eksplorację.
Na przyszłość proszę nie zamieszczać tego typu REWELACJI, gdyż będą usuwane. Ponadto jest to niezgodne z pkt III 4b Regulaminu Forum.
Temat ulega zamknięciu.

_________________
pozdrawiam Krzysiek

Per aspera ad astra = Winner

Wto 31 Sie, 2010 8:01

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.