| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leba57
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1471
Skąd: Gdańsk/Stockholm
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Monografia EKII 1939- nowe wydanie

Witam serdecznie !

Chętnych do zakupu 2 wydania (poprawionego i zmienionego) mojej monografii „Żelazny Krzyż 2 Klasy 1939” proszę o dokonanie wpłaty, łącznej kwoty w wysokości 493,20.-zł (460.-cena książki + 33,20.- koszt paczki priorytetowej z zadeklarowaną wartością 460,-) na poniższe konto bankowe :
Jarosław Bochyński

20 1750 0012 0000 0000 3662 0056

Po otrzymaniu wpłaty, książka zostanie wysłana nie później niż w przeciągu 7 dni roboczych (zależy to od ilości jednoczasowych wpłat).

Książki będą wysyłane w kolejności otrzymywanych przelewów.

W opisie przelewu proszę koniecznie napisać :

za książkę „Żelazny Krzyż 1939” + proszę podać dokładny adres do wysyłki do osoby fizycznej, wyłącznie w kraju (to bardzo ważne).

Na dane osobowe do wysyłki podane w opisie przelewu, będzie wystawiony mój „Rachunek wewnętrzny” potwierdzający dokonaną wpłatę, ale nie upoważniający do jakichkolwiek odliczeń, jego kopia posłuży dla mnie do rozliczeń z Urzędem Skarbowym, wobec powyższego wystawiam go wyłącznie na osoby fizyczne (zamieszkałe w Polsce), a nie na Firmy.

Pozdrawiam

J.Bochyński

_________________
Pozdrawiam,
Grzegorz

Sro 06 Mar, 2024 22:08

Powrót do góry
TAIPAN
Administracja
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 1103
Pochwał: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Prośba do administratorów aby nie kasować tego wątku ( tak jak to miało już miejsce dziś około południa)
Wszelkie pytania proszę zadawać w tym temacie lub pisać do Grzegorza (leba57)

Dziekuję i pozdrawiam
M.

Sro 06 Mar, 2024 22:16

Powrót do góry
Kutrus1
Leutnant

Leutnant




Posty: 448
Pochwał: 12
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zamówione Bardzo szczęśliwy Tak z czystej ciekawości, jaki nakład tym razem?
_________________
Pozdrawiam Jarek

Czw 07 Mar, 2024 7:41

Powrót do góry
leba57
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1471
Skąd: Gdańsk/Stockholm
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
W odpowiedzi na najczęstsze pytania:
- jest 100 egzemplarzy
-wszysztkie numerowane jak poprzednio z autografem autora
-wysyłka tylko pojedynczych egzemplarzy, także, jak ktoś zamawia więcej niż jedną, ponosi dodatkowe koszta za kolejną przesyłkę

W razie dodatkowych pytań, będę odpowiadał na priwa.
Pozdrawiam.

_________________
Pozdrawiam,
Grzegorz

Sob 09 Mar, 2024 14:59

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Dziś spotkała mnie przykra sytuacja otóż twierdzę że sposób wysyłki - komunikacji jest trochę kiepski.
Zamówiłem książkę o której jest mowa w poście - postąpiłem według instrukcji czyli dane w tytule przelewu itp. Nie otrzymywałem przesyłki ale się nie odzywałem ponieważ w poście jest że wysyłka do siedmiu dni roboczych które minęły wczoraj tj. Środa i dopiero w piątek miałem napisać że nie otrzymałem przesyłki a tu dziś zwrot pieniędzy z potrąceniem kwoty za nieodebraną przesyłkę. Po pierwsze nawet nie wiedziałem że została wysłana aby to jakoś monitorować po drugie nawet nie wiedziałem że był kurier a cały czas byłem w domu. Szkoda bo gdyby to było jakoś inaczej zorganizowane i po wpłacie by był jakiś inny kontakt w którym można by dostać informacje o dostawie czy braku jej to może by się obyło bez dodatkowych kosztów.
Mam nadzieję że inni mieli więcej szczęścia a tylko ja się okazałem takim pechowcem.
Pozdrawiam

Czw 21 Mar, 2024 20:48

Powrót do góry
Szakals
Chorąży

Chorąży





Posty: 177
Pochwał: 1
Skąd: Toruń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć.
U mnie wszystko w jak najlepszym porządku czyli zgodnie z opisem.
Listonosz pyknął awizo i odebrałem sobie z poczty.
Pozdr.

Czw 21 Mar, 2024 21:13

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

U mnie nie było nawet aviza bo gdyby tak było to bez problemu bym odebrał z poczty a po drugie pocztą powinna odesłać paczkę po dwóch tygodniach a nie jednym bez aviza.

Czw 21 Mar, 2024 21:32

Powrót do góry
Kutrus1
Leutnant

Leutnant




Posty: 448
Pochwał: 12
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

U mnie również wszystko poszło gładko, przesyłkę otrzymałem jakoś cztery dni po wpłacie. Niestety z kurierami jest różnie, czasem nawet wartościową przesyłkę ubezpieczoną potrafili oddać do punktu,bo tak jest szybciej, fakt, monitorowanie jak najbardziej by się przydało, można wtedy jakoś reagować.
_________________
Pozdrawiam Jarek

Czw 21 Mar, 2024 21:36

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kutrus1 napisał:
U mnie również wszystko poszło gładko, przesyłkę otrzymałem jakoś cztery dni po wpłacie. Niestety z kurierami jest różnie, czasem nawet wartościową przesyłkę ubezpieczoną potrafili oddać do punktu,bo tak jest szybciej, fakt, monitorowanie jak najbardziej by się przydało, można wtedy jakoś reagować.


Wiesz tu chodzi o sam sposób komunikacji bo zależało mi na tej książce a tu prosta piłka nie dość że widocznie kurier czy poczta dała d... to nie mogłem jak zareagować bo nawet nie wiedziałem że została wysłana a później gdybym wiedział że wróciła do nadawcy to dopłaciłbym za ponowną wysyłkę a tu tylko wiadomość zwrot pieniędzy i "wypad" - "twoja strata" no ale jak to się mówi Życie.

Pią 22 Mar, 2024 7:25

Powrót do góry
Kutrus1
Leutnant

Leutnant




Posty: 448
Pochwał: 12
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
Kutrus1 napisał:
U mnie również wszystko poszło gładko, przesyłkę otrzymałem jakoś cztery dni po wpłacie. Niestety z kurierami jest różnie, czasem nawet wartościową przesyłkę ubezpieczoną potrafili oddać do punktu,bo tak jest szybciej, fakt, monitorowanie jak najbardziej by się przydało, można wtedy jakoś reagować.


Wiesz tu chodzi o sam sposób komunikacji bo zależało mi na tej książce a tu prosta piłka nie dość że widocznie kurier czy poczta dała d... to nie mogłem jak zareagować bo nawet nie wiedziałem że została wysłana a później gdybym wiedział że wróciła do nadawcy to dopłaciłbym za ponowną wysyłkę a tu tylko wiadomość zwrot pieniędzy i "wypad" - "twoja strata" no ale jak to się mówi Życie.


Ja bym spróbował ponownie ( jeżeli są jeszcze dostępne) z prośbą w tytule przelewu o nr przesyłki do śledzenia podając również swojego maila, może Kolega Grzesiek pomoże, zakładam, że ma kontakt z Jarkiem. Szczerze mówiąc niefajna sytuacja.

_________________
Pozdrawiam Jarek

Sob 23 Mar, 2024 6:59

Powrót do góry
leba57
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1471
Skąd: Gdańsk/Stockholm
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
U mnie nie było nawet aviza bo gdyby tak było to bez problemu bym odebrał z poczty a po drugie pocztą powinna odesłać paczkę po dwóch tygodniach a nie jednym bez aviza.


Bardzo mi przykro z tego powodu. Ale nie jesteś jedyny. Sam zamówiłem kilka egzemplarzy i na jeden czekałem, a okazało się, że leży u sąsiadki na schodach. Również sam internowałem w Gdańsku po informacji od Jarka, że książka zalega na poczcie. Kolega był bardzo chory i nie mógł się ruszyć po książkę. Podjechałem, powiadomiłem go i książkę odebrał.

Wystawiając tutaj post w imieniu autora, wziąłem pełną odpowiedzialność za to.
W razie jakichkolwiek problemów, pytań prosiłem o priwy. Codziennie po kilka razy wchodzę na forum i sprawdzam skrzynkę.
Po wpłacie pieniędzy, jeżeli książki nie będzie w ciągu 4-5 dni, BARDZO proszę o kontakt. Podam numer przesyłki.

_________________
Pozdrawiam,
Grzegorz

Sob 23 Mar, 2024 12:03

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Nie pisalem o problemach na priv ponieważ w poście było napisane że wysyłka do 7 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty więc nie chciałem dupy truć niepotrzebnie i kiedy minął ten okres o którym mowa miałem napisać ale dostałem przelew zwrotny. Tutaj głównie kurier zawinił no chyba że to była pocztą ale nie było żadnego zawiadomienia o tym że przesyłka była wysłana czy od kuriera że próbował ją dostarczyć. Żałuję też że np. Jarek przez ciebie nie dał znać że taka sytuacja jest to bym dopłacił aby spróbować kolejny raz wysłać ponieważ to też nie była moja wina że jej nie odebrałem bo cały czas byłem na miejscu po prostu pewnie kurier wogóle nie dotarł a gdyby to była pocztaPolska to powinna wystawić avizo a w razie nie odebrania powinni powtórzyć avizo i najwyżej odesłać po dwóch tygodniach.
Po prostu szkoda że wynikła taka sytuacja a tu się zgrało wiele czynników na raz.
Pozdrawiam

Sob 23 Mar, 2024 12:50

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.