| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Colo_Ogame
Corporal

Corporal





Posty: 41
Skąd: Nowy Sącz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Czasem tak bywa ale wiecie jeżeli odkrywa sie nowe to moze cos sie zniszczyć Bardzo szczęśliwy
_________________
Zapraszam do komentowania mojego bloga Bardzo szczęśliwy
http://przygody-czworki-wspanialych.blog.onet.pl/

Sob 24 Cze, 2006 0:33

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie nie może się nic zniszczyć. Nigdy , to był zwykły wandalizm.

Sob 24 Cze, 2006 0:40

Powrót do góry
DJ MHz
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 148
Skąd: Polkowice
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

wandalizm to właśnie zamurowywanie takich budynków w celu by unieszkodliwić wejście poszukiwaczom i eksploratorom. Czołg2

Sob 24 Cze, 2006 9:44

Powrót do góry
Colo_Ogame
Corporal

Corporal





Posty: 41
Skąd: Nowy Sącz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

kłoćcie się dalej ale ja nie mam zamiaru Zszokowany Smutny Smutny
_________________
Zapraszam do komentowania mojego bloga Bardzo szczęśliwy
http://przygody-czworki-wspanialych.blog.onet.pl/

Sob 24 Cze, 2006 10:21

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
unieszkodliwić wejście

Hę?
Może o czwartej rano nie bardzo kojarzę, ale o co Ci chodzi?
Cytat:
poszukiwaczom i eksploratorom

Primo - Nie.Nie poszukiwaczom i eksploratorom, a rozwydrzonym podrostkom.Już pisałem czym było twoje zachowanie.
Secundo - Kwalifikacja prawna twego zachowania jest oczywista i jednoznaczna.
Tertio - Co w tym magazynie było do "poszukiwania i eksplorowania"?Zwłaszcza by chwalić sie z włamania w dziale "Zaginione zabytki"?
Dział się powinien zwać "Zaginiony zdrowy rozsądek", albo "Elementarny brak poszanowania prawa przez podrostków".
Dziwię się moderatorowi, że wątek nie został zablokowany ku przestrodze.

Grendel

Sob 24 Cze, 2006 11:13

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Temat jako że posiada znamiona promocji wandalizmu (przez pokazywanie jak to może ujść bezkarnie) zostaje zablokowany. Tego właśnie wandalizmu, który przyczynia się do tworzenia negatywnego obrazu poszukiwacza w oczach postronnych obserwatorów. W przyszłości wszystkie tego typu próby będą z całą stanowczością potępiane i usuwane.

Sob 24 Cze, 2006 11:29

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.