| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Formularz kontaktowy :)

To ja chciałem tylko tak skromnie napisać, że formularz kontaktowy na stronie już ładnie działa (wcześniej nie chciał) i to nie tylko na IE i przeglądarkach tego typu a również chodzi na mozilli-firefox (wcześniej nie chciał) opery nie mam to nie mogę sprawdzić Wink

Sro 01 Cze, 2005 19:15

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A co kryje się pod 'Formularz kontktowy" Zszokowany bo pracuję na operze i moge sprawdzić.

Sro 01 Cze, 2005 19:54

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Formularz dzięki, któremu można w łatwy sposób wysłać maila do redakcji OH, jest to link "kontakt" na stronie głównej. Dla ułatwienia masz tu linka http://www.obliczahistorii.pl/kontakt.php tylko jako, że ustawiłem już wysyłanie maila na adres redakcji, a głównie zależy mi na sprawdzeniu czy da się wysłać maila, to napisz w treści wiadomości, że jest to wiadomość testowa na moją prośbe itp Wink

Z góry dzięki Uśmiech

Sro 01 Cze, 2005 19:58

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

poszło. pokazął siękomunikat że wysłano pomyślnie- daj aznać czy doszło.

Czw 02 Cze, 2005 20:06

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dzięki za sprawdzenie, jak dostaleś komunikat, że poszło to powinno dojść bez problemu Uśmiech Jako, że poszło to na email redakcji to nie moge sprawdzić czy doszło, ale podczas testów do mnie dochodziło Wink

Czw 02 Cze, 2005 22:18

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.