| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogdahl
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich uczestników tego Wortal'u bardzo serdecznie !

Myślę że nadszedł czas by się bliżej przedstawić.
Jest to mój pierwszy wpis, choć od kilkunastu miesięcy po tym Wortal'u buszuję i ze sporym prezentowanym tutaj materiałem, oraz wypowiedziami forumowiczów, zdążyłem się już zapoznać. Uśmiałem się do łez śledząc dyskusję forumowych Bossów poruszających kwestię ortografii,- drodzy Panowie Naczelnicy!, proszę nie zabierajcie na ten temat publicznie więcej głosu. Nie ze wszystkim, co tutaj znajduję, się zgadzam, szczególnie z artykułami poruszającymi kwestie historyczne, między innymi dlatego, bo historię piszą zwycięzcy, a oni swoimi dokonanymi łotrostwami najchętniej obciążają pokonanych. Dobry natomiast jest dział zajmujący się exploracją i militariami, a ogólnie to "strona" jest bardo dobra.
Poszukiwaniem ukrytych i zgubionych przedmiotów w ziemi zajmuję się już od 35 lat. Dawniej przy pomocy uszu, oczów (przest.), łutu szczęścia i wskazówek znalezionych się w tak zwanych "Heimatbücher". Pierwszy detector kupiłem w 1983r. i był nim White'S 6000 DI Pro Plus, pamiętam że wybuliłem za niego 3000 DM. Później pracowałem z różnymi innymi. Obecnie najchętniej posługuję się polskim Midas'em (P.I), nie posiada dobrego rozróżniania (Disc.), za to penetruje i znajduje b.głęboko i nie ma zainstalizowanej "muzyki", do pomocy mam też detector do poszukiwań pod wodą. Co by tu jeszcze...... aha, głównie interesuje mnie archeologia, a specjalnie pozostałości słowiańskie w Brandenburgii i germańskie nad Wisłą.
Mieszkam od 25 lat w Berlinie, czasami coś piszę, tłumaczę, no i łażę po wertepach, a moją "rodzinną stroną" jest http://www.schatzsucher.de której główną tematyką są jednak poszukiwania i identyfikacją znalezisk.

PS. Pytanie do Szefów: mam parę ciekawych artykułów, czy żeby je umieścić na waszej stronie muszę czekać aż dochrapię się stopnia Feldmarschall'a ?

Zdrowia życzę.
B.

Wto 31 Maj, 2005 16:39

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bogdahl napisał:
Jest to mój pierwszy wpis, choć od kilkunastu miesięcy po tym Wortal'u buszuję
Hehe no ładnie, ładnie kilkanaście miesięcy, a ja myślałem, że pod koniec czerwca dopiero będzie 10 miesięcy istnienia strony Wink - taki drobny żarcik Wink

Bogdahl napisał:
PS. Pytanie do Szefów: mam parę ciekawych artykułów, czy żeby je umieścić na waszej stronie muszę czekać aż dochrapię się stopnia Feldmarschall'a ?
Jak chcesz to podeślij te artykuły do mnie na maila [email protected] a ja przekaże je komuś z redakcji, albo możesz napisać bezprośrednio na adres redakcji [email protected] z tym, że w razie czego to te artykuły i tak trafią później do mnie Wink Zapozanmy się z nimi i jak będą dobre to nie widzę najmniejszego problemu w umieszczeniu ich na stronie, a wręcz będziemy zadowoleni, że ktoś chce umieścić u nas swój artykuł Wink

Pozdrawiam
Dawid

Wto 31 Maj, 2005 17:00

Powrót do góry
Bogdahl
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Servus Dawid !
Artykuły przejrzę i uporządkuję, wkrótce kilka podeślę na Twój adres.

Pozdrawiam
Bogdahl

Wto 31 Maj, 2005 17:12

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.