| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz35
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 328
Skąd: radomsko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

irlandia

Niedługo wyjerzdzam do Irlandi do Cork niedaleko do morza czy moge zabrać za granice wykrywke czy niebedzie kłopotu i czy moge chodzic znia po plazy czy ktos wie cos w tym temacie Question

Pon 25 Gru, 2006 0:18

Powrót do góry
-= PARTYZANT =- PL
Sierżant

Sierżant




Posty: 84
Skąd: Brzeg-Dobrzyń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!!! Ja też tam niedługo lecę. Co do tego czy możesz zabrać wykrywkę to tak, ale czy jest sens??? Nie bardzo jest gdzie kopać i ziemia strasznie zła, dużo kamieni, i z tego co wiem liche fanty wychodzą. Wykrywkę możesz sobie kupić na miejscu u producenta w Bandon blisko Cork MINELABA, plaże są tak więc pochodzić na pewno się da:D, pola też tak wiec najprędzej tam coś można kopnąć.


Opis załącznika:

_________________
"Ostatni będą pierwszymi" Amen!!! D.O.M.

Pon 25 Gru, 2006 20:11

Powrót do góry
YoWheris
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 114
Skąd: Kościan/Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Myślę że Wraith będzie coś wiedział, przecież siedział tam kupe czasu.
_________________
YoWheris

Pią 29 Gru, 2006 11:01

Powrót do góry
Wraith
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 232
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dostalem informacje od dyrektora Narodowego muzeum w Irlandii na temat kopania, ktora mowi ze generalnie uzywanie wykrywaczy metalu jest nielegalne dopoki nie posiada sie licencji od komisarza robot publicznych. I kazde takie nielegalne poszukiwanie na terenie narodowego zabytku (National Monument), sajta archeologicznego zwyklego lub podwodnego moze zostac ukarane a sprzet moze zostac zarekwirowany. Wg ustawy z 1995 maksymalna kara to 1000 funtow i/lub 12 miesiecy wiezeienia, a przy oskarzeniu nawet 50000 funtow i/lub 5lat wiezienia.

Wto 09 Sty, 2007 13:59

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.