| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Odznaczenia Kriegsmarine

Oferuję oryginalne odznaczenia KM z mojej kolekcji. Przesyłka na terenie Polski jest w cenie. Odbiór osobisty możliwy w Warszawie (Wilanów).
_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Czw 13 Kwi, 2023 18:29

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Artyleria nadbrzeżna, cynkowa, sygnowana FLL, producent Friedrich Linden, Ludenscheid. Stan Idealny, pełne złocenie, bez uszkodzeń. Odznaczenie pochodzi z mojej kolekcji. Gwarantuję, że jest oryginalne z czasów 2WŚ. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Wilanów). Przesyłka w cenie. Cena 1750 zł.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Czw 13 Kwi, 2023 18:30

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Schnellboot Kriegsabzeichen, drugi wzór, cynkowy, sygnowany RS, producent Rudolf Souval, Wiedeń. Stan bardzo ładny, bez uszkodzeń. Odznaczenie pochodzi z mojej kolekcji. Gwarantuję, że jest oryginalne z czasów 2WŚ. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Wilanów). Przesyłka w cenie. Cena 2350 zł.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Czw 13 Kwi, 2023 18:34

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wczesny, tombakowy Minensucher kriegsabzeichen, niesygnowany, producent Adolf Scholze, Gablonz (AS w trójkącie). Bardzo ładny stan, bez uszkodzeń. Dość rzadki wariant. Odznaczenie pochodzi z mojej kolekcji. Gwarantuję, że jest oryginalne z czasów 2WŚ. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Wilanów). Przesyłka w cenie. Cena 1250 zł.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie


Ostatnio zmieniony przez Bubba_Z dnia Wto 18 Kwi, 2023 18:14, w całości zmieniany 2 razy

Czw 13 Kwi, 2023 18:37

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wczesny tombakowy Minensucher kriegsabzeichen, producent Otto Schickle, niesygnowany, piękny stan, przepraszam za słabe zdjęcia. Ma prawie pełne złocenie i srebrzenie. Rzadki producent. W zestawie z odznaczeniem jest nadanie i duże zdjęcie ślubne właściciela z odznaczeniem na mundurze.
Odznaczenie pochodzi z mojej kolekcji. Gwarantuję, że jest oryginalne z czasów 2WŚ. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Wilanów). Przesyłka w cenie. Cena 2000 zł.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Czw 13 Kwi, 2023 18:38

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wczesny, nadaniowy, tombakowy Minensucher kriegsabzeichen, sygnowany, producent Schwerin, Berlin. Ładny stan, powycierany od noszenia, ale bez uszkodzeń. Odznaczenie pochodzi z mojej kolekcji. Gwarantuję, że jest oryginalne z czasów 2WŚ. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (Wilanów). Przesyłka w cenie. Cena 1200 zł.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Czw 13 Kwi, 2023 18:41

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na sprzedaż z mojej kolekcji bardzo fajny gruping po marynarzu w stopniu starszego mechanika na niszczycielu, w grupingu jest:
- cynkowy niszczyciel sygnowany JFS (Josef Feix und Sons) w stanie mint;
- cynkowe mini niszczyciela w ładnym stanie;
- nadanie z niszczyciela Z19 Hermann Künne;
- cynkowy Minensucher sygnowany RK (Rudolf Karneth) w bardzo ładnym stanie;
- cynkowe mini Minensuchera w stanie mint;
- miedziany nieśmiertelnik w pięknym stanie;
- szpanga baretkowa wz 1957 zawierająca ek2, ek1, niszczyciel, minensucher, za 4 lata służby w KM, odznakę sportową DSB;
- dwie pary naramienników z guzikami mocującymi w pięknym stanie;
- wisienką na torcie jest przepiękny duży dyplom za przekroczenie kręgu polarnego w stanie mint, kolorowy, ręcznie robiony w formacie A3.
Wszystko oczywiście oryginalne i od jednego marynarza za co ręczę. Niestety brakuje pozostałych nadań i odznaczeń, ale i tak jest to bardzo kompletny zestaw idealnie nadający się do gabloty lub na ścianę.
Jest jeszcze jeden smaczek - nadanie odznaczenia niszczyciela jest podpisane przez Ericha Bay'a, późniejszego dowódcę Scharnhorsta, który zginął w bitwie pod Przylądkiem Połnocnym 26/12/1943, kiedy Scharnhorsta zatopił Duke of York wraz zespołem brytyjskich niszczycieli.
Cena 6000 zł, ubezpieczona przesyłka w cenie lub odbiór osobisty w Warszawie.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Czw 13 Kwi, 2023 18:45

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.