| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemlo8
Administracja
Oberleutnant

Oberleutnant




Posty: 585
Pochwał: 4
Skąd: Nałęczów/Lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Porządek na forum

Witam serdecznie wszystkich.
Co prawda w sprawie forum temat został przedyskutowany nie jedno krotnie i każdego irytował bałagan przez zaśmiecanie forum spam-em i pilnowanie porządku. Dla tego od jakiegoś czasu podjąłem pewne kroki, aby dostać uprawnienia na forum, aby czyścić z tego typu zaśmiecania tego zacnego forum, tylko szkoda, że dopiero teraz to nastąpiło, bo kolega miał świetną inicjatywę w założeniu nowego forum wraz z kolegami, którzy systematycznie zaglądają na forum, no cóż, pozostaniemy na nowym forum i tam będziemy się rozwijać, bo nie wiem, czy ktoś zechcę jeszcze odbudowywać tutaj z ruin forum. Oczywiście wyczyszczę wszelkie posty ze spamu, jakie jeszcze zostały i będę również tu zaglądał, gdyż mój sentyment pozostał na tym forum wraz z rozwijaniem wiedzy i poznaniu ciekawych osób. Wink
Dodam jeszcze że właściciele forum mają zrobić poprawki aby nie logowały się boty.
Pozdrawiam Przemek

Sob 24 Wrz, 2022 16:42

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To bardzo dobrze Przemku, że udało Ci się nawiązać nić porozumienia z właścicielami portalu. Obawiam się tylko, że jest już za późno na to co powinno wydarzyć się co najmniej ponad rok temu.
Niemniej życzę powodzenia.

_________________
"Tylko kompletni idioci mogą kochać władzę, która wszystkich uważa za idiotów" - Jaroslav Hasek

Nie 25 Wrz, 2022 8:04

Powrót do góry
Przemlo8
Administracja
Oberleutnant

Oberleutnant




Posty: 585
Pochwał: 4
Skąd: Nałęczów/Lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Pawle, że zbyt późno zaszły pewne zmiany, ale forum ma swoją zasłużoną przeszłość, na którym dużo członków włożyło, ogromną wiedzę pozostawiając, ją tutaj i mając swojego ducha to miejsce jest to ogromna kopalnia wiedzy, z której zapewne jeszcze tu wiele osób powróci w przyszłości i skorzysta z niej, więc warto dalej zadbać, aby zaglądający na to forum mieli dostęp do niej, i szkoda by było, aby po prostu wszystko przepadło, każdy miłośnik swego hobby zostawił cząstkę siebie, poświęcając swój czas i wiedzę oraz rozwijanie się w swoje zamiłowania do swojej pasji.
Historia i tak będzie się nadal toczyć na tym forum, czy ktoś tu zajrzy, czy nie, jedynie czas pokażę, co się wydarzy w przyszłości.
Pozdrawiam Przemek

Nie 25 Wrz, 2022 10:16

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4246
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No widzę że jest światełko w tunelu, ale jak Paweł napisał o co najmniej rok się to obsunęło, zobaczymy. Super
_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Nie 25 Wrz, 2022 18:46

Powrót do góry
Kutrus1
Leutnant

Leutnant




Posty: 439
Pochwał: 12
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No nareszcie Super
_________________
Pozdrawiam Jarek

Pon 26 Wrz, 2022 6:45

Powrót do góry
Przemlo8
Administracja
Oberleutnant

Oberleutnant




Posty: 585
Pochwał: 4
Skąd: Nałęczów/Lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witajcie Panowie. Mirku widzę, że również mocno związałeś się z tym forum. Czas pokażę jak rozwinie się dalej obecne forum, ale dodam ze swojej strony że w końcu coś ruszyło i pewne sprawy zostaną ogarnięte na IOH.
Mam nadzieję, że i tutaj czasem koledzy zajrzą do wystąpień publicznych w omawianiu spraw z określonej dziedziny.
Pozdrawiam Przemek Bardzo szczęśliwy

Pon 26 Wrz, 2022 8:24

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4246
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A fakt związałem się z tym forum i pewnie nie tylko ja, fajnie że coś się wreszcie zadziało.
_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Wto 27 Wrz, 2022 15:35

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2953
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W końcu coś się ruszyło Super Wieki to trwało zanim ktoś się tym zainteresował.W razie co służę pomocą Piwo
Pozdrawiam
N.

Sro 28 Wrz, 2022 16:57

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
Przemlo8 napisał:
...bo kolega miał świetną inicjatywę w założeniu nowego forum wraz z kolegami, którzy systematycznie zaglądają na forum, no cóż, pozostaniemy na nowym forum i tam będziemy się rozwijać, bo nie wiem, czy ktoś zechcę jeszcze odbudowywać tutaj z ruin forum.

Jeśli można spytać to o jakie forum chodzi Question
Faktycznie tak czysto jak teraz to tu nie było od lat. Dobra robota Super Piwo ale niestety oprócz waszego działu to reszta forum jest martwa od lat kilku.... Crying or Very sad
Pozdrawiam.

_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Czw 29 Wrz, 2022 12:43

Powrót do góry
Przemlo8
Administracja
Oberleutnant

Oberleutnant




Posty: 585
Pochwał: 4
Skąd: Nałęczów/Lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Groteska napisał:
Witam.
Przemlo8 napisał:
...bo kolega miał świetną inicjatywę w założeniu nowego forum wraz z kolegami, którzy systematycznie zaglądają na forum, no cóż, pozostaniemy na nowym forum i tam będziemy się rozwijać, bo nie wiem, czy ktoś zechcę jeszcze odbudowywać tutaj z ruin forum.

Jeśli można spytać to o jakie forum chodzi Question
Faktycznie tak czysto jak teraz to tu nie było od lat. Dobra robota Super Piwo ale niestety oprócz waszego działu to reszta forum jest martwa od lat kilku.... Crying or Very sad
Pozdrawiam.


Witam.
Więc gdyby ktoś chciał dalej poprowadzić to forum również w innych działach i je ponownie reaktywować po długiej przerwie oraz miał fajne pomysły to
zapraszamy do kontaktu, będziemy ogarniać powoli temat. Piwo
Pozdrawiam Przemek

Czw 29 Wrz, 2022 15:14

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć Panowie,
No wreszcie przejrzyście, aż musiałem przetrzeć oczy, czy to na pewno to samo forum Uśmiech Podziękowania za włożoną prace i poświęcony czas Piwo Bardzo szczęśliwy
Pozdr Krzysztof

Czw 06 Paź, 2022 15:28

Powrót do góry
Przemlo8
Administracja
Oberleutnant

Oberleutnant




Posty: 585
Pochwał: 4
Skąd: Nałęczów/Lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć Krzysiu. No z pomocą kolegów udało się trochę wywalić tego gówna.
Miło że coraz więcej powraca kolegów na stare smiecie. Piwo
Pozdrawiam Przemek

Czw 06 Paź, 2022 20:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.