| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carmelo Labadie
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Skąd: United Kingdom
Archiwum: Idonthavethis
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Muszę poznać kilka informacji

Myślę, że powinienem napisać to, co ten facet mi powiedział od początku do końca, tak jak robiłem notatki, jak mi powiedział. Podszedł, uściskał mnie i powiedział: „Al, słyszałem, że nie przeżyłeś wojny i teatru na Pacyfiku. Żyjesz! Dzięki Bogu”. Powiedziałem mu: „Proszę pana, mylisz się. Nigdy nie brałem udziału w wojnie i właściwie nigdy nic o tym nie czytałem. W tej wojnie zginęło wielu członków rodziny. to." Upierał się, że jestem tym człowiekiem. Jego dobry przyjaciel, ale znacznie młodszy niż pamięta.

Powiedziałem mu: „poczekaj, kiedy byłem małym dzieckiem, od czasu do czasu miałem koszmar. Słyszałem wokół siebie eksplozje i budziłem się z krzykiem”. Powiedział: „Szczegóły, szczegóły”. Powiedziałem: „Kiedy mój ojciec, który odstrzelił sobie rękę, gdy miał sześć lat, oglądał film o II wojnie światowej. Wpadałem w panikę. Krzyczałbym, Hit The Dirt! Hit the Dir! ona wchodzi”. Powiedział: „Wtedy byłem, kiedy prawie zostałem zabity. W nagłych wypadkach robimy śmieszne rzeczy. Zaopiekował się mną. Coś jeszcze?” Powiedziałem: „Wszędzie części ciała”.

Powiedział: „Niedawno zmarła matka Ala”. Był rok 1984 i powiedziałem mu coś o paranormalnej naturze. „Powiedziałem:” Usłyszałem grzechotanie klamki od drzwi mojej sypialni. Obudziło mnie to i poczułem coś, co przypominało przytulenie. Uczucie zniknęło”. Powiedział: „Al potrafił naprawić wszystko, co unosiło się, latało lub co można było prowadzić”. Opowiedziałem mu o innym żywym śnie. Słuchał uważnie, jak kumpel z wojska wspominający historie. Powiedziałem mu: „ Nie podałem żadnych pozycji, bo na wodzie roiło się od statków. Jako dziecko chętnie nauczyłem się alfabetu Morse'a. To było dla mnie bardzo łatwe. Próbowałem się z kimś skontaktować. Ewentualnie osłona samolotu. Nadawałem "MQM 520 kilocykli. Jesteśmy otoczeni przez wroga. MQM każdy. Obszar płynie żywy." Zapytał: „Czy wiesz, co było transmitowane”. Powiedziałem: „Musiałem to sprawdzić, MQM to wojskowe wezwanie pomocy. 520 kilocykli przekłada się na kiloherc. Usłyszałem głośną eksplozję i statek się rozpadł”.

W dzieciństwie miałem zwyczaj rozrywać wszystko na części mechaniczne i ciekawiło mnie, jak to działa. Zapytałem o coś, co mnie przeraziło. Zapytałem, "uwielbiam brudzić sobie ręce. Mam na myśli pracę fizyczną i tym podobne?" Odpowiedział: „Powiedział mi, że jego matka wynagrodzi go za bycie niegrzecznym, dając mu obowiązki, których nikt nie chce. Był bardzo małym mężczyzną. Oszukiwali go, że ukrywa się w mysiej dziurze lub krewetki w menu. pochodził z Louisville Kentucky lub miejsca, gdzie szalona whisky bourbon. Poproszono go, żeby napił się dobrego bourbonu. Ten facet usunął wodę. To było prawie 190 dowodu. Jeden facet dostał strzał, a on zakrztusił się, zakaszlał i wypuścił świszczący oddech. a potem powiedział Cholera, że ​​to dobra whisky. 190 dowodów prosto z beczki. Powiedziałem: „Och, wykształcenie chemiczne, huh. To jest moje hobby>”. Następnie zapytał: „Czym się interesujesz?”. Powiedziałem: „proch strzelniczy i materiały wybuchowe”. Powiedział, że oto fakty:

1. Al, krewetka lub mysz to jego pseudonimy.

2. Zginął podczas II wojny światowej.

3. Miał zdolności mechaniczne.

4. Był niskiego wzrostu, ale gigantem w tym, co zrobił.

5. Miał wykształcenie medyczne.

6. Mogę wszystko naprawić.

Wto 21 Wrz, 2021 6:44

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.