| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Litzmannstadt
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1022
Pochwał: 6
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Orzełek wz.19

Pytanie odnośnie wartości poniższego orzełka wz.19 ? Pytam orientacyjnie, bo sam w polskich militariach nie do końca się orientuje (szczególnie w cenach insigni).


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Wto 31 Sie, 2021 13:48

Powrót do góry
torpeda3945
Major

Major





Posty: 1787
Pochwał: 4
Skąd: Gotenhafen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witaj , zaznaczam że orzełki RP to nie moja bajka. Na podstawie widocznej tarczy Amazonek nie zaryzykował bum kuna tego orzełka. Cenowo to wygląd tak od 600zł do 1200 zł , duży wachlarz widełek. Może ktoś jeszcze coś dopisze w ocenie orzełka.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
pozd Darek

Wto 07 Wrz, 2021 11:02

Powrót do góry
Litzmannstadt
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 1022
Pochwał: 6
Skąd: Litzmannstadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

torpeda3945 napisał:
Witaj , zaznaczam że orzełki RP to nie moja bajka. Na podstawie widocznej tarczy Amazonek nie zaryzykował bum kuna tego orzełka. Cenowo to wygląd tak od 600zł do 1200 zł , duży wachlarz widełek. Może ktoś jeszcze coś dopisze w ocenie orzełka.


Dzięki. Ja go nie kupuje. Dorwałem go z Reichu z innymi fantami w konvolucie (głównie I wojennymi). Prawdopodobnie souvenir jakiegoś Niemca z września 39. Zresztą już poszedł w świat dalej, bo ja polskich militariów nie zbieram (nie stać mnie na nie - Niemcy i Sowieci są dużo tańsi).

Sro 08 Wrz, 2021 9:33

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.