| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sigi
Sierżant

Sierżant




Posty: 98
Skąd: Hagen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

EK2 do in.

Witam.Mam zapytanie do grona, kupilem krzyz nie sygnowany i byłem pewien przy zakupie że to Juncker Wide Frame.Kiedy już go miałem w ręku porównałem go z innym WFS z moich zbiorów i widzę że ten jest sporo większy.Porownalem go też z imperlialnym AWS ,tu są ramki tej samej wielkości.Moze ktoś z kolegów wypowie się na ten temat. Dziękuję i pozdrawiam .Sigi


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Czw 22 Lip, 2021 7:01

Powrót do góry
Sigi
Sierżant

Sierżant




Posty: 98
Skąd: Hagen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: EK2 do in.

boch_62 napisał:
Sigi napisał:
Witam.Mam zapytanie do grona, kupilem krzyz nie sygnowany i byłem pewien przy zakupie że to Juncker Wide Frame.Kiedy już go miałem w ręku porównałem go z innym WFS z moich zbiorów i widzę że ten jest sporo większy.Porownalem go też z imperlialnym AWS ,tu są ramki tej samej wielkości.Moze ktoś z kolegów wypowie się na ten temat. Dziękuję i pozdrawiam .Sigi



Zamiast zdjęć porównawczych, proszę o zdjęcia całego krzyża na wprost awersu i rewersu oraz dodatkowo zbliżenia daty 1939 ze swastyką (nie jesteśmy forum niemieckim, proszę więc do oceny nie zasłaniać swastyki) na jednym zdjęciu.

Pozdr
Jarek


Witam .Dziekuje Jarku ze podjeles weryfikacje.Dziekuje i daje dodatkowe zdjecia.Sigi



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Pią 23 Lip, 2021 7:21

Powrót do góry
Sigi
Sierżant

Sierżant




Posty: 98
Skąd: Hagen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

boch_62 napisał:
Tak, to Juncker z ramką typową (tzw. common frame) + magnetyczny rdzeń tzw. “L/12”, występuje w dwóch wersjach: sygnowanej L/12 na ramce i nie sygnowanej.

Na poglądowych zdjęciach, po lewej stronie, wersja identyczna, sygnowana.

Pozdr
Jarek


Dziekuje bardzo za info.Ten po lewej ma na awesie tez duzo lutu tak jak moj dlatego myslalem na poczatku ze kombinowany. Slyszalem ze te ramki uzywano w poznych EK1 ze sruba? dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam

Pią 23 Lip, 2021 20:41

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.