| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LEE
Chorąży

Chorąży





Posty: 160
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Okoazja za 30 tys

https://www.olx.pl/d/oferta/noz-szturmowy-oryginal-1-dywizja-pancerna-ss-lssahoryginal-CID767-IDKdFBF.html#c606b32335

BEZ MOŻLIWOŚCI NEGOCJACJI CENA MINIMALNA

Czw 24 Cze, 2021 20:21

Powrót do góry
polon1975
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 76
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Okazja...

Witam
Ostatnio ten nóż był na all.... I został sprzedany za dużo mniejszą kwotę, jeśli zakładać że faktycznie jest to oryginał.

Nie 27 Cze, 2021 12:22

Powrót do góry
LEE
Chorąży

Chorąży





Posty: 160
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak to bez wątpienia był ten sam nóż ,widziałem tą aukcję, co prawda nie śledziłem jej , kilka osób licytowało , na liczniku nóż miał jakieś 1800 zł albo 2 tyś , potem aukcja znikła , albo przegapiłem koniec licytacji , jak widać nie wszystko co sprzedaje się na allegro , sprzedaje się na serio. Wiesz myślę że to jest oryginał , piękna maszynka no ale nie za 30 tyś zł , siedzę na butikach zagranicznych więc coś o cenach mogę powiedzieć , a przynajmniej tak mi się wydawało , w sumie to sprzedawca może cenić ile chce , bo to jego własność i jak widać ceni

Nie 27 Cze, 2021 23:42

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.