| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FreeWizard
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Do Administratorów którzy mają to gdzieś...

PODANIE DO ADMINA
SZANOWNY ADMINIE który to przeczytasz w niewiadomym, jakim czasie mając to gdzieś proszę, abyś zrobił administratorem z szanownych kolegów: boch_62, Bati, VEB, e-maus, nordland76, Bubba_Z
Wystarczyłoby zrobić jednego z tych podanych użytkowników grupy moderatorem co ręczę za nich, że doprowadziliby grupę do porządku ze zbędnych śmieci. Panowie są bardzo długo na forum i dużo poświęcają czasu dla tej grupy jak i swojemu hobby, więc wnoszę o zrobienie moderatorem któryś z tych panów, ręczę za nich, że będą dbali o forum, aby nadal był ład i skład.


Proszę również o usunięcie z grupy: tayitawvsLIVE2019, santaislam1
Zaśmieca wszystkie działy, szerząc i nawołując do bukmacherki, zaśmiecając do tego wszystkie działy.

Nie 29 Gru, 2019 14:01

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolego FreeWizard,
Dziękuję za wyróżnienie i uznanie, ale ja do modowania się nie garnę. Chętnie zawsze każdemu pomogę w ramach swojej wiedzy i doświadczenia, ale funkcja moda to coś więcej i nie mam możliwości brania na siebie takiej odpowiedzialności za sprawy forum w tym momencie.
Z tego co wiem na modów zgłosili się: Bati, VEB oraz nordland76 - to równie dobre kandydatury, a wg mnie nawet lepsze niż ja.
pzdr,
Hubert

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Pon 22 Lut, 2021 11:43

Powrót do góry
Robert05
Pułkownik

Pułkownik




Posty: 4535
Pochwał: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

[quote="Bubba_Z"]
Cytat:
Z tego co wiem na modów zgłosili się: Bati, VEB oraz nordland76
Witam, to bardzo dobra informacja, oby tylko władze forum w miarę szybko zatwierdziły nowych modów. Pozdrawiam.

Czw 25 Lut, 2021 13:08

Powrót do góry
EK75
Oberfeldwebel

Oberfeldwebel





Posty: 106
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie że to groch o ścianę a trolle mają się dobrze !!! Kciuk w dół Kciuk w dół Kciuk w dół

Sob 12 Cze, 2021 20:47

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.