| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik

Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wybiórcze karanie?

Witam!
Chyba na forum istnieje cos takiego jak wybiórcze karanie. Dostałęm ostrzeżenie za post o Kwachu, w którym podobno go obraziłem. Nieważne. Ale czemu inni użytwkonicy, obrażający w niewybredny sposób np.Kaczyńskich, nie dostali ostrzeżenia? Czy regulamin chroni tylko niektórych?
Albo karać wszystkich tak samo, albo nikogo. Tłumaczenia Dawida, ze nie czyta wszystkich dyskusji jakoś do mnie nie trafiają Zniesmaczony

Sob 11 Lis, 2006 19:17

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор

Pochwał: 4
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To, że nie czytam wszystkich dyskusji to fakt, prawda jest taka, że forum przeglądam bardzo wybiórczo, bo wychodzę z założenia, że moderatorzy powinni trzymać porządek Wink

O poście, za który dostałeś ostrzeżenie zostałem poinformowany przez kilku użytkowników na priva i podjąłem reakcję jaką uznałem za słuszną, to, że dostałeś ostrzeżenie oznacza tyle, że 4 inne osoby poparły moje zdanie odnośnie tego ostrzeżenia.

Na priva już Ci napisałem, że jak zauważysz złamanie regulaminu to daj mi znać, a na pewno zostaną wyciągnięte konsekwencje. Żebyśmy się też zrozumieli, chodzi o w miarę aktualne posty, a nie takie sprzed miesiąca Wink

Pozdrawiam
Dawid

Nie 12 Lis, 2006 4:26

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik

Pochwał: 8

Większość z nas wielokrotnie balansowała na krawędzi granic wyznaczonych przez regulamin. Częstokroć nawet ją przekraczając.
I tu napisze coś bardzo niepopularnego.
Dawid159 napisał:
wychodzę z założenia, że moderatorzy powinni trzymać porządek

Tu jest właśnie problem. Wielokrotnie moderatorzy pozwalają by wątek rozwinął się tak, iż jest już za późno na reakcję prewencyjną. Nie ma się co dziwić gdy niektórzy nie logują się przez prawie dwa miesiące.

Dlatego dochodzi do samowoli userskich vide sprawa z iglą.

Może pora coś z tym zrobić.

PS1
Wykupiłem już droższy pakiet w firmie ochroniarskiej i zabarykadowełm drzwi Wink Twisted Evil .

PS2
Niniejszym smutnym postem komandor Marmik, wkracza w nowe postowe millenieum Bardzo szczęśliwy .

Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 12 Lis, 2006 14:19

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор

Dlatego, proszę o informacje gdzie i kto w jakimś stopniu narusza regulamin, jako, że sprawa z dostępem do internetu już mi się unormowała to będę robić z tym porządek i prędzej czy później powinien zapanować względny spokój Wink

Nie 12 Lis, 2006 14:58

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann

Admin ma zawsze rację Wink

Nie 12 Lis, 2006 18:48

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik

Mr. Green

Opis załącznika:

Nie 12 Lis, 2006 19:17

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki

Cytat:
Niniejszym smutnym postem komandor Marmik, wkracza w nowe postowe millenieum Bardzo szczęśliwy .

Gratuluje Piwo Bylo nie bylo, oficer sztabowy to figura Uśmiech

Pozdrawiam

l'A

Wszak on ich zna, to są ułani spod Samosierry.

Pon 13 Lis, 2006 11:51

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni

Pochwał: 36

Marmik napisał:

PS2

Witamy w drugim millenium Mr. Green

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 13 Lis, 2006 13:27

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik

Pochwał: 6

Byłem jednym z tych którzy wniosek o ostrzeżenie poparli.
Wybiórczość? System ostrzeżeń na forum jest taki, że, jak napisał Dawid, trzeba 5 modów. Nie wiesz Piotrku ile ostrzeżeń dla różnych osób (może i dla Ciebie?) przepadło bo zabrakło jednego głosu...
Co do obrażeń innych prezydentów (ufam, że masz na myśli nie tylko Kaczyńskiego ale też np. Putina czy Chiraca) to pokaż mi post w którym ktoś nazwał prezydenta kłamcą (lub w inny sposób porównywalny z Twoimi inwektywami).

Pon 13 Lis, 2006 13:43

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik

Cytat:
System ostrzeżeń na forum jest taki, że, jak napisał Dawid, trzeba 5 modów. Nie wiesz Piotrku ile ostrzeżeń dla różnych osób (może i dla Ciebie?) przepadło bo zabrakło jednego głosu...

Ijon ja nie mam pretensji za samo ostrzeżenie, bo wg. regulaminu należało mi się. Po prostu nie rozumiem, czemu ja za obrażanie Kwasa dostałem, a inni za obrażanie innych polityków czy osób nie.
Cytat:
pokaż mi post w którym ktoś nazwał prezydenta kłamcą (lub w inny sposób porównywalny z Twoimi inwektywami).

Posty kilku użytkowników, którzy sugerowali stosunek seksualny Jarosława Kaczyńskiego z własnym kotem Neutral Dodaj do tego niewybredne, wręcz chamskie komentarze w stosunku do jego żony. Pełno tego jest Exclamation

Pon 13 Lis, 2006 15:31

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni

Pochwał: 36

Piotrek napisał:
[
Posty kilku użytkowników, którzy sugerowali stosunek seksualny Jarosława Kaczyńskiego z własnym kotem Neutral Dodaj do tego niewybredne, wręcz chamskie komentarze w stosunku do jego żony. Pełno tego jest Exclamation

Od kiedy JK ma żonę Zszokowany Twisted Evil

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 13 Lis, 2006 19:13

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik

Cytat:
Od kiedy JK ma żonę

Chciałem napisać o Lechu, dzięki za sprostowanie Embarassed Piwo

Pon 13 Lis, 2006 20:27

Powrót do góry
moowi
Kapitan

Kapitan

Dawid , każdemu czasami puszczają nerwy , chce jakieś wydarzenie lub osobę skrytykować bardziej dosadnio , pobluźnić na sąsiada itd.itp . W związku z tym mam propozycję by utworzyć nowy dział
.: Dyskusje niekontrolowane :. , w którym można by dać sobie do wiwatu .
Istnieją takie działy na różnych forach i myśle że dobrze pełnią swoją rolę .
Pozdro Piwo

Pon 13 Lis, 2006 20:56

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik

Pochwał: 8

IjonTihy napisał:
pokaż mi post w którym ktoś nazwał prezydenta kłamcą .

To chyba nie najlepszy przykład bo sam na własne uszy słyszałem jego kłamstwo (mgr).

maxikasek napisał:
Witamy w drugim millenium Mr. Green

l'Aquila napisał:
Gratuluje Piwo Bylo nie bylo, oficer sztabowy to figura Uśmiech

Panu majorowi dziękuję Piwo Piwo Piwo .
A Pana porucznika niecierpliwie oczekujemy w korpusie oficerów starszych Wink Piwo.

moowi napisał:
W związku z tym mam propozycję by utworzyć nowy dział

Piękne dzięki. Z forum historycznego aspirującego do jak najwyższego poziomu częściowo zrobić Hyde Park. Pomysł na Nobla.
Złożę się, że nie będzie się to przekładać na inne działy.

Jak ktoś chce się powyzywać to niech to robi na Gadu-gadu Zniesmaczony .

Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pon 13 Lis, 2006 21:03

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel

Pochwał: 3

O żesz, który mądrala zrobił z Marmika komandora?

Całe szczęście, że jeszcze góruje nad nim starszeństem, więc ciągle musi bić przede mną w dach Laughing

Pon 13 Lis, 2006 21:13

Powrót do góry
moowi
Kapitan

Kapitan

Marmik napisał:
IjonTihy napisał:
pokaż mi post w którym ktoś nazwał prezydenta kłamcą .

To chyba nie najlepszy przykład bo sam na własne uszy słyszałem jego kłamstwo (mgr).

Nobla za czytanie ze zrozumieniem Piwo

Pon 13 Lis, 2006 21:47

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор

moowi napisał:
W związku z tym mam propozycję by utworzyć nowy dział

Takie coś nie powstanie raczej.

Tak swoją drogą to nie widzę, żadnego większego sensu ciągnięcia tego wątku Wink Tak więc wątek zamykam Bardzo szczęśliwy Jak ktoś ma jakiś sprzeciw to niech mi prześle PW 8)

Pozdrawiam
Dawid

Wto 14 Lis, 2006 0:45

Powrót do góry
Strona 1 z 1

Skocz do: