| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

LPD-18 New Orleans

Drugi z serii okrętów-doków klasy San Antonio zakończył wstępne próby morskie (stoczniowe).Próby przed przyjęciem do służby odbędą się pod koniec listopada bądź na początku grudnia, a podniesienie bandery przewidziane jest w marcu przyszłego roku.
Okręt będzie służył we Flocie Pacyfiku.
Pozdrowienia
Grendel

Sro 01 Lis, 2006 7:03

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grendel, czy orientujesz się jak wygląda sprawa Osprey'ów. Nie jestem mocarzem z lotnictwa, a wiem, że w założeniach była ujęta możliwość przyjęcia na pokład i zapewnienia obsługi jednego MV-22.

Pozdrawiam

PS
Jako ciekawostka wrzucam zdjęcie wnętrza doku "San Antonio". Często widzimy piękne sylwetki burtowe, a rzadko kiedy mamy okazję zobaczyć coś "od kuchni" Wink.



Opis załącznika:

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pon 06 Lis, 2006 21:28

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cóż - w MV-22 póki co wyposażono jedynie dwa dywizjony MC i żaden z nich nie osiągnął jeszcze gotowości bojowej.Nie wiem, czy MV będą bazować na LPD, ale operować zeń będą mogły z pewnością.
Widziałem tę maszynę w locie latem tego roku i przyznaję szczerze - zrobiła na mnie wrażenie!
Pozdrowienia
Grendel

Wto 07 Lis, 2006 6:34

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.