| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erkael56
Major

Major
Posty: 1568
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

HAARP, chemtrails, szczepionki i spiskowy obłęd

Od czasu do czasu niektórzy przedstawiciele gatunku Homo (ponoć) sapiens sapiens dostają coś, co można określić mianem pierdolca pospolitego. Sfrustrowani swymi niepowodzeniami szukają winnych. Bez winnych dla nich się nie obejdzie. Ktoś jest winien ich niepowodzeń i musi za to odpowiedzieć – taki jest tok ich myślenia.

Odkąd zacząłem się interesować różnorakimi katastrofami – a przede wszystkim lotniczymi – to moją uwagę zwróciły wypowiedzi niektórych osób, która zamiast szukać racjonalnych przyczyn, od razu obwiniały o nie rządy USA, Rosji, Chin, krajów NATO, wojskowych, specsłużby, naukowców, szaleńców, Ilumiantów, Różokrzyżowców, Masonów, no i oczywiście samego Szatana in persona, którzy robią wszystko, by tylko dołożyć biednym niedouczonym frustratom. Tak też na tle ich majaczeń powstają całe pola dorodnych i kwitnących teorii spiskowych, co jest o tyle oczywiste, że najbardziej i najlepiej zarabia się na ludzkim strachu i głupocie – dokładnie w tejże kolejności.

No cóż, stronnicy i zwolennicy Spiskowej Teorii Dziejów (STD) żerują na tanich sensacjach i kłamstwach rozpowszechnianych przede wszystkim przez służby specjalne w celu uzyskania takich czy innych efektów wymierzonych w określone osoby czy grupy osób. Internet i inne media są doskonałym przekaźnikiem tych bredni, a ilość „pożytecznych idiotów” je powielająca rośnie w postępie geometrycznym.

HAARP – Bóg XXI wieku

Tak więc zaczęło się od HAARP. Nie będę powtarzał o co tam chodzi, bo sprawa jest powszechnie znana. Od siebie dodam tylko, że kiedy przeczytałem listę częstotliwości roboczych i oddziaływania ich na organizm człowieka, to dotarło do mnie, że nie ma sensu tego w ogóle rozpatrywać, boż gdyby to wszystko było prawdą, to Ludzkość albo pławiłaby się w niewysłowionym luksusie Zdrowia Absolutnego lub przestałaby istnieć rozłożona przez schorzenia. Tymczasem jak jest – każdy widzi. Ludzie chorują na różne schorzenia, co wynika z ich indywidualnych preferencji i podatności, miejsca zamieszkania, strefy klimatycznej, częstotliwości podróży krajowych i zagranicznych, kontaktów interpersonalnych, nawyków żywieniowych, jakości wody i powietrza w miejscu stałego pobytu, itd. itp. Tymczasem bajeczka o HAARP zakłada, że emituje ono jakieś czarne promieniowanie, które zamienia ludzi w chorujące zombie i w ogóle przypomina promieniowanie sterujące istotami humanoidalnymi z planety Saraksz z powieści Arkadego i Borysa Strugackich pt. „Przenicowany świat”. Powiem tylko tyle – gdyby HAARP był tak wszechmocny, jak zakładają to stronnicy i zwolennicy STD, to wszystka broń z arsenałów wszystkich państw mogłaby pójść na przetopienie, bo byłaby guzik warta. Tymczasem wszyscy się boją i zbroją na potęgę, poza Polakami, którzy – jak zwykle zresztą – liczą na Boską Opatrzność…

Chemtrails – trucizna z nieba

Drugą bajędą z czyjejś głowy niedowarzonej, która zajmuje badaczy i „badaczy” są chemtrails. Wypisano całe morze atramentu i tuszu na temat tego, czym są chemtrails i jakie straszliwe skutki ze sobą przynoszą.
W pewnym momencie ludzie się spostrzegli, że samoloty latające na dużych wysokościach zostawiają za sobą białe smugi kondensacyjne – z angielskiego: contrails. Są to smugi pary wodnej i spalin pozostawione przez silniki odrzutowe w chłodnych i wilgotnych masach powietrza na wysokości przelotowej czyli ok. 12.000 m n.p.m. Nie ma w nich niczego dziwnego: im wilgotniejsze jest powietrze – tym smuga jest dłuższa. Im cieplejsze i suchsze – tym krótsza lub w ogóle jej nie ma. Wszystko wynika z praw fizyki gazów i nie ma w tym niczego dziwnego.

Ale nie dla zwolenników STD, którzy widzą w tym jakieś potworne zagrożenie równie potwornym spiskiem. I tylko nie bardzo wiadomo – czyim. Oczywiście pomawiane są oba Supermocarstwa, Chiny, Korea Pn., NATO no i – jakżeby inaczej – Izrael. Oczywiście ich rządy działają przede wszystkim na rozkaz Iluminatów, Masonów, Różokrzyżowców, Bractwa Czaszki i Kości, czy neohitlerowców z Twierdzy Andyjskiej. Tą ostatnią hipotezę lansuje Daniel Laskowski w swych „Opowieściach łotrzykowskich” na stronie - http://daniel-laskowski.blogspot.com/ - gdzie opisuje on m.in. możliwe wrogie działania pogrobowców nazistów realizujących testament Führera III Rzeszy w andyjskiej Rzeszy nr IV… Pomysł ciekawy, ale na ile realny?

Czym są chemtrails? Są to rozpylane związki chemiczne czy środki biologiczne – jednym słowem zastosowane bronie B i C przez sami-wiecie-kogo przeciwko wszystkim dobrym ludziom z wolnego świata. Próbowałem się dowiedzieć, co właściwie jest rozpylane i jedyne czego się dowiedziałem to to, że niektóre przedsiębiorstwa w ten właśnie sposób pozbywają się – „utylizują” – chemiczne odpady poprodukcyjne.

No w to akurat można uwierzyć – bo chodzi o ciężką kasę. Amerykanie w podobny sposób pozbywali się cholernie radioaktywnych „popiołów” z elektrowni jądrowych i rafinerii plutonu w Hanford, WA. W tym przypadku samolotami wożono je w kontenerach i topiono w naturalnym „mogilniku” w głębinach Pacyfiku i składowano na atolach Wysp Marshalla oraz na Johnston Island, o czym już pisałem w kontekście amerykańskich prób kosmicznych (a tak naprawdę to z broniami rakietowo-jądrowymi) na Oceanie Spokojnym – zob. http://wszechocean.blogspot.com/2014/10/palmyra-i-johnston-island-opinie.html.

Rosjanie po prostu wlewali płynne odpady do Morza Ochockiego i Karskiego, a pojemniki z odpadami składowali na Nowej Ziemi lub po prostu ładowali na statki, które zatapiali i jej wybrzeży.

Podobnie postępowali Brytyjczycy na Morzu Irlandzkim. Tam z kolei topiono w jednym miejscu przedatowaną broń chemiczną (co wcale nie znaczy, że nie była szkodliwa) wraz z „popiołami” z elektrowni jądrowych wraz… z przedatowanymi materiałami wybuchowymi.

Francuzi zaś zaświnili Saharę Zachodnią i atol Mururoa swoimi próbami nuklearnymi. Atom w raju, jakim są wyspy Polinezji jest jakimś zbrodniczym nieporozumieniem…

Na temat tych wszystkich zbrodni na biosferze Ziemi zwolennicy STD jakoś dziwnie milczą. Pewnie wychodzą z założenia, że skoro mówią o tym ekolodzy, to ich to już nie dotyczy…

Chemtrails są bajeczką dla społeczeństw złaknionych sensacji, bowiem my – ludzie – bardzo lubimy się bać, szczególnie siedząc przy ciepłym piecu, w kapciach i z książką w ręku.

Broń C była wykorzystywana w czasie Wielkiej Wojny, a chemiczne opryski defoliantami stosowali Amerykanie w Wietnamie, ponoć Rosjanie w Afganistanie czy Czeczenii oraz Irakijczycy przeciwko Kurdom. Czy ktoś wykorzystuje broń chemiczną przeciwko Europejczykom i Amerykanom? Poważnie w to wątpię – prędzej uwierzę w to, co w sposób przerysowany ukazał Stanisław Lem w „Kongresie futurologicznym”, gdzie całą Ludzkość poddano psycho-chemicznemu praniu mózgów i totalnemu zniewoleniu. Idealnie pasuje to do wizerunku Polaków, którzy wbrew zdrowemu rozsądkowi i bijącym w oczy faktom, od 29 lat głosują na jednych i tych samych, totalnie skompromitowanych polityków, wychodząc na tym jak Zabłocki na mydle i Stańczyk na grzybach!

To jednak jest niczym, w porównaniu z najbardziej idiotyczną i szkodliwą…

…krucjatą antyszczepionkową

Od pewnego czasu, w niektórych mediach pojawiły się głosy sprzeciwu wobec systemu powszechnych szczepień ochronnych. Antyszczepionkowcy głoszą o konieczności zaprzestania szczepionkowego ludobójstwa, o przewagach homeopatii nad akademicką farmacją, o odczynach niepożądanych, o autyzmie, o padaczce i ukrywanych faktach, wielkim oszukańczym biznesie wielkich firm farmaceutycznych, itd. itp. Te wszystkie idiotyzmy – jak zwykle – znajdują posłuch w społeczeństwie i – co najbardziej przeraża – wyłączają mu zdrowy rozsądek.

Wakcynosceptycy zapominają o tym, że gdyby nie szczepionki, to takie choroby jak ospa czarna, dyfteryt, koklusz, błonica, krztusiec, odra, polio czy gruźlica i grypa hiszpanka (H1N1) corocznie zbierałyby swe krwawe żniwo. Ale do nich nie przemawiają żadne argumenty rozumowe czy statystyczne – oni WIEDZĄ, że szczepionki są szkodliwe dla dzieci i lepiej leczyć choroby, niż im zapobiegać. Typowo polskie myślenie, a właściwie bezmyślność, bo Polacy wolą wierzyć – myślenie przyprawia ich o ból głowy…

Ostatnio niektóre środowiska liberalne, łaknące multikulturalizmu, usiłują zdyskredytować twierdzenie, że Europa i Polska jest zagrożona przez rzadkie choroby przywleczone przez „migrantów” i uchodźców z Afryki i Azji. Jak głupie i krótkowzroczne jest to myślenie pokazują wypadki, które miały miejsce w Niemczech, gdzie pojawił się wirus Ebola-Marburg w 1967 roku. Zmarło wtedy 7 zakażonych.

- Co to jest siedem osób? – zapyta ktoś. Faktycznie – niewiele. Ale gdyby nie opanowano sytuacji, to do tej siódemki trzeba by było dopisać wiele zer… Zresztą o czym mówimy? Przypomnę 25-dniową epidemię ospy czarnej we Wrocławiu, która miała miejsce w lecie 1963 roku, zachorowało 99 osób, z czego zmarło 7. Przez ten cały czas zablokowano całe miasto…

Przypominam, że to było w czasach, kiedy służba zdrowia jeszcze była w stanie zapobiec epidemii. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego teraz, kiedy „zreformowana” służba zdrowia jest w totalnej ruinie!

W latach 90. w Polsce pojawiła się odra i błonica przywleczone z Ukrainy i krajów byłego ZSRR, a poza tym znów zaczęła się pojawiać gruźlica – przy tym bakterie tej ostatniej okazały się antybiotykoodporne, więc leczenie PAS-em i antybiotykami jest nieskuteczne i chory umiera na suchoty. Jak podaje Wikipedia - mimo rozwiniętej profilaktyki i stosowania nowoczesnych leków, gruźlica stanowi duży problem zdrowotny na świecie i w Polsce. Także obecnie spotykane są bardzo zaawansowane postacie tej choroby. Według szacunków WHO (2011) gruźlica jest drugą (zaraz po AIDS) przyczyną zgonów na świecie, z czego: ok. 8,7 mln/rok to nowe zachorowania, 1,4 mln chorych rocznie umiera z powodu gruźlicy. Ponad połowa wszystkich chorych (59%) to mieszkańcy Azji. Najwyższe współczynniki zapadalności na gruźlicę występują w Afryce subsaharyjskiej, gdzie duży odsetek populacji jest zakażony HIV. Zakażenie HIV zwiększa wielokrotnie ryzyko zachorowania na gruźlicę. 310.000 osób na świecie zachorowało na gruźlicę wielolekooporną, MDR-TB (multidrug resistant tuberculosis), wywołaną przez prątki oporne jednocześnie na dwa najważniejsze leki przeciwprątkowe, tzn. na izoniazyd i ryfampicynę. Większość chorych na MDR-TB to mieszkańcy Chin, Indii, Rosji, Pakistanu i Republiki Południowej Afryki. W 84 krajach odnotowano już przypadki XDR-TB, czyli gruźlicy wielolekoopornej z dodatkową opornością na kolejne ważne leki przeciwprątkowe, jakimi są fluorochinolony i leki podawane we wstrzyknięciach (amikacyna, kanamycyna, kapreomycyna). Gruźlica nie ustępuje w państwach Ameryki Płd., basenu Morza Śródziemnego – wskaźniki zapadalności 50-80/100.000., natomiast w krajach rozwiniętych (Europa, Ameryka Płn., Australia) 10-15/100.000.
Te dane wkrótce się zmienią na niekorzyść w związku z napływem „migrantów” z krajów Afryki subsaharyjskiej.

A jak sprawy się mają w Polsce? W Polsce brak wystarczającego finansowania służby zdrowia spowodował zaniedbanie wielu programów zapobiegawczych gruźlicy i istnieje ryzyko nawrotu powszechnego występowania gruźlicy w Polsce. W Polsce w 2011 roku zarejestrowano 8478 przypadków gruźlicy. Współczynnik zapadalności wyniósł 22,2/100.000 ludności. Zapadalność na gruźlicę w Polsce jest wciąż wyższa niż średnia w krajach Unii Europejskiej. W większości krajów UE zapadalność jest niska (np. Niemcy – 5,3; Czechy – 5,7; Słowacja – 7,3). Zapadalność na gruźlicę wyższą niż Polska mają: Portugalia (23,9), Estonia (25,4), Bułgaria (32,1), Łotwa (39,7), Litwa (58,7) i Rumunia (89,7). W 2011 roku, podobnie jak w latach poprzednich, zapadalność na gruźlicę w Polsce wzrastała wraz z wiekiem: od 1,5 na 100 000 wśród dzieci do 14 roku życia do 41,9 na 100.000 wśród osób w wieku 65 lat i starszych. Gruźlicę rozpoznano u 111 dzieci. Średni wiek chorego na gruźlicę mieszkańca Polski wynosił 53,3 lat. W 2011 roku, jak w latach wcześniejszych, zapadalność na gruźlicę mężczyzn była wyższa niż kobiet (mężczyźni stanowili 67,4% chorych). Zapadalność na gruźlicę w miastach była wyższa niż na wsi, co jest w Polsce nowym zjawiskiem, obserwowanym dopiero od dwóch lat. W 2010 roku gruźlica była przyczyną zgonu 575 osób w Polsce. Współczynnik umieralności – 1,5 na 100.000 ludności – był niższy niż w roku 2009 (2,0/100.000). Zgony z powodu gruźlicy stanowiły 0,2% ogółu zgonów w Polsce i 20,5% zgonów z powodu chorób zakaźnych i pasożytniczych. Najwyższą zapadalność (na 100.000 ludności) na gruźlicę zarejestrowano w województwach: lubelskim (37,0) i świętokrzyskim (32,3), z kolei najniższą w wielkopolskim (12,8) i warmińsko-mazurskim (13,4).

Tyle Wikipedia. Jak widać, wakcynosceptycy najwyraźniej chcą zwiększyć te liczby, bo najwidoczniej jest za dużo Polaków w Polsce i trzeba sprowadzić na ich miejsce uchodźców i „migrantów”. Takie jest myślenie niektórych „Polaków”.

Tak nawiasem mówiąc, to przed możliwością ściągnięcia do Polski różnych chorób ostrzegałem już na początku lat 90., kiedy do Polski zaczęli ściągać obywatele krajów b. ZSRR, oraz Cyganie z Bułgarii i Rumunii. Niewiele wskórałem, ale przynajmniej zaszczepiono personel Granicznych Placówek Kontrolnych przeciwko błonicy i kilku innym chorobom. Być może komuś udało się uratować życie…

Za naszymi granicami poza wymienionymi tutaj infekcjami czai się dżuma dymieniczna – Czarna Śmierć, która dziesiątkowała ludność Europy i redukowała jej populację do poniżej 1/3 pierwotnego stanu. Postępujący efekt globalnego ocieplenia i krótkie, łagodne zimy oraz długie gorące lata, zwiększający się ruch transkontynentalny, migracje, zwiększająca się wymiana handlowa – wszystko to są czynniki zwiększające ryzyko przenoszenia się chorób z kraju do kraju, z kontynentu na kontynent. Ale tego już nie rozumieją fani multi-kulti i temu podobnych idiotyzmów.
No i nasza opieka lekarska. Nie wyobrażam sobie wybuchu epidemii czy pandemii w kraju, w którym w miasteczku liczącym 5000 mieszkańców jest tylko 1 lekarz i 1 pediatra! To są właśnie rezultaty „przemiany ustrojowej” i kolejnych obłędnych i chorych „reform” służby zdrowia w Polsce po 1989 roku.

Brak szczepień ochronnych spowoduje, że za parę lat powrócą takie dopusty Boże jak m.in. czarna ospa, odra (już powróciła) czy polio. Odmówiło szczepień ochronnych ok. 50.000 ludzi. w takim tempie za 6 lat nasze społeczeństwo będzie zagrożone epidemiami chorób, na które te dzieci nie szczepiono. Ale do rycerzy antyszczepionkowej krucjaty to nie dociera – docierają jedynie plotki i pogłoski umacniające ich w swych poglądach.

A wszystko to działa na zasadzie wiadomości z agencji JPDP – jedna pani drugiej pani naopowiadała głupot. Przypomina mi się historia z chemtrails – głównymi orędownikami ich istnienia i szkodliwego działania są ludzie nie mający zielonego pojęcia o chemii. Podobnie jest z HAARP. Pamiętam, jak zostałem zmieszany z błotem przez jedną panią, która święcie wierzy w omnipotencję HAARP. Okazało się, że pani owa jest gospodynią domową po zawodówce, a swe „rewelacyjne” wiadomości czerpała z kolorowych pisemek dla kobiet i brukowców w rodzaju „Fakt” czy „SuperExpress”… Podobnie jest z wakcynosceptykami, co potwierdza tylko tezę o tym, że najłatwiej zwariować (i zarabiać) nad kimś niedoinformowanym, przestraszonym i niedouczonym.

Pamiętam pewną kobietę, która zmarła w wieku 33 lat na raka piersi. Rak ten jest uleczalny pod warunkiem, że zostanie szybko usunięty i wyleczony chemio- i radioterapią. Owa pani – matka dzieciom – oczywiście leczyła się u jakiegoś szarlatana, który wmówił w nią jakieś leki homeopatyczne i „terapie naturalne”. A guz rósł i rósł, a kiedy urósł do 2 kg, owa pani wreszcie udała się do lekarza. Oczywiście nic już się nie dało zrobić i zmarła pozostawiwszy nieletnie dziecko. Ciekawy jestem, czy ten szarlatan oddał pieniądze, które zainkasował za swe „leczenie”? A ilu takich Harrisów, Kaszpirowskich, Bashoborów i innych hochsztaplerów leczy przede wszystkim swoje portfele naszym kosztem? Wprawdzie niektórzy ludzie czują się wyleczeni, ale jest to efekt placebo i po jakimś czasie dolegliwości wracają. I to wszystko.

Antyszczepionkowcy popełniają błąd, za który zapłacimy wszyscy, bo jeżeli nawet zaszczepiono dzieci lichymi szczepionkami, to jest wina producentów tego szajsu, a nie metody zapobiegania. Komuś ten bałagan jest bardzo na rękę i ktoś za to powinien odpowiedzieć. Ten, który te szczepionki zakupił i ten, który zdecydował o ich użyciu, a także ten, który podżegał ludzi do łamania obowiązującego prawa. Ich nazwiska są znane, więc uważam, że prokuratura powinna się nimi zająć.

Żyjemy w kapitalizmie…

…w którym liczy się przede wszystkim pieniądz. Konkurencja – jak widać z powyższego – kieruje nasze życie na jakieś chore, anormalne tory. Im głupiej tym lepiej. Im bardziej sensacyjnie, tym bardziej przelicza się to na brzęczącą monetę. Prawo popytu i podaży w jakiejś spotworniałej formie. Mikołaj Kopernik miał rację – zły pieniądz wypiera dobry pieniądz. Przekładając na współczesne układy myśl genialnego Toruńczyka można wyrazić tak – głupota wypiera mądrość i wiedzę. Erazm z Rotterdamu miałby niezły ubaw obserwując nasze współczesne życie… - zapewne napisałby „Pochwałę głupoty 2”, a miałby o czym pisać…!

Czw 15 Lut, 2018 14:59

Powrót do góry
Wandal231
Szeregowiec

Szeregowiec
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

aaa

Myślę, że to bardzo ładnie opisane wszystko, co każdy już doskonale wie Wink
_________________
pożyczka przez internet


Ostatnio zmieniony przez Wandal231 dnia Czw 19 Kwi, 2018 13:52, w całości zmieniany 1 raz

Sob 14 Kwi, 2018 0:59

Powrót do góry
erkael56
Major

Major
Posty: 1568
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: aaa

Wandal231 napisał:
Myślę, że to bardzo ładnie opisane wszystko, co każdy już doskonale wie Wink


Każdy? Obawiam się, że nie każdy co widać z rosnącego w siłę ruchu antyszczepionkowego.

Sob 14 Kwi, 2018 6:22

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forumPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.