| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Masz rację Paweł.Już najwyższy czas.To już 28 lat emigracji.
_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Sro 16 Paź, 2013 14:53

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

EK napisał:
Już najwyższy czas


Jureczku - ależ nie . Poczekaj aż będzie tu całkowicie ..ZIELONA - WSYPA ! ( aj , powinno być "WYSPA" , ale " wsypa " i to wielka chyba lepiej pasuje ).

Na dodatek tu ekspertów nie znoszą , bo to zakłóca ich samopoczucie .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Sro 16 Paź, 2013 15:54

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
Może czas wyjasnić jedną sprawę czyli pojęcie eksperta - może istotnie nie darzę sympatią całej masy "autorytetów" z tego prostego powodu, że dowolnej treści "ekspertyzy" z naciskiem na dowolną treść miałem wątpliwą przyjemność obalać czy kupować. Gdy się lata ma styczność z takimi cudami nabiera się uzasadnionego dystansu co do rzetelności pewnych utytułowanych osób. Ale akurat takich "ekspertów" się u nas bardzo lubi Smutny a mało ich nie jest wcale...
W najmniejszej mierze nie chcę aby powyzsze było odnoszone do specyficznego rynku militariów, ktore akurat nie interesują mnie nawet w minimalnym wymiarze - nie znam tego rynku i być może jego specyfika sprawia, że jest na nim zupełnie inaczej.
Może zresztą inaczej - można sie na czymś świetnie znać, można posiadac unikalne, nieznane innym wiadomości ale jezeli forma kontaktu publicznego z innymi balansuje na granicy dobrego smaku a ktoś kreuje się na wartościującego innych "pana brata" to zawsze budziło i budzić to będzie mój sprzeciw - szczególnie w takiej a nie innej formie.
Jak to mówią "obcy" nie sztuka co wiesz sztuka co z tym umiesz zrobić.
Pozdrawiam i kończę swój udział w tym smutnym wątku.

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Czw 17 Paź, 2013 10:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.