| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kojakk
Chorąży

Chorąży





Posty: 189
Skąd: WALDENBURG
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

S?D WOJSKOWY

Osobiście nie jestem za cenzurą ,ale sąd wojskowy by się przydał- gdyż ludzie zniesmaczeni postami niektórych zaczną poprostu odchodzić z tego forum, a inni się zapisywać dla zabawy byle by tylko zdobyć stopień generała,a forum OH zostanie Historią

Czw 31 Mar, 2005 15:59

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że mi się również to nie podoba i byłbym za tym aby wprowadzić takie coś, co proponował kolega we wcześniejszym poście.
_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Czw 31 Mar, 2005 16:08

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Na innych forach-takze historycznych-istnieja grupy zrzeszajace moderatorow, ktore decyduja o banowaniu (wykluczeniu) userow spammujacych, obrazajacych innych itp. Mysle ze tutaj takze mozna cos takiego wprowadzic.

Czw 31 Mar, 2005 20:05

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Na wielu forach istnieje Rada Moderatorówm która ma prawo udzielania ostrzeżeń, a nawet blokowania użytkownikom możliwośći pisanaia postów. Tutaj proponowałbym Szefostwu zebranie modów do kupy (ja szczerze mówiąc nie wiem kto jest modem, bo każdy dział ma innego a czasem nawet jest dwóch) (może pod ksywką i stopniem napis: "mod" lub "moderator" albo naramiennik w odwrócownych barwach lub coś). I możliwość w privie napisania postu do całej grupy modów jednocześnie- opcja ta może byćtylko dla modów dostępna.

Generalnie jestem za Uśmiech

Cytat:
ludzie zniesmaczeni postami niektórych zaczną poprostu odchodzić z tego forum

jakieś konkretne zarzuty pod czyimś adresem?

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Czw 31 Mar, 2005 23:10

Powrót do góry
kojakk
Chorąży

Chorąży





Posty: 189
Skąd: WALDENBURG
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:

jakieś konkretne zarzuty pod czyimś adresem?


Jeśli pytasz to tak,nie jestem historykiem ale polubiłem historię i lubię słuchać ludzi jak o niej dyskutują, mogą się kłucić i kląć mi to nie przeszkadza, ale nie lubię jeśli ktoś zaczyna opowiadać bzdury i mimo iż zwraca mu się na to uwagę on ma to za nic. A więc takimi ludźmi czasem należy począsnąć dla ich dobra. Ijon wiem że wiesz o kogo chodzi ale ja nie boję się tego napisać" Śmigły Rydz" Smutny

Pią 01 Kwi, 2005 0:03

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ja szczerze mówiąc nie wiem kto jest modem, bo każdy dział ma innego a czasem nawet jest dwóch) (może pod ksywką i stopniem napis: "mod" lub "moderator" albo naramiennik w odwrócownych barwach lub coś). I możliwość w privie napisania postu do całej grupy modów jednocześnie- opcja ta może być tylko dla modów dostępna.

Właśnie trwają pracę nad specyficznym oznaczeniu moderatorów na forum. Co do modów proponuje utworzyć dla nich forum zamknięte i nie widoczne dla zwykłych użytkowników, służyło by do komunikacji w ważnych sprawach np technicznych, czy wymagających ustaleń zespołu moderatorskiego

_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Pią 01 Kwi, 2005 0:14

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Tutaj padlo moje PSEUDO, wiec sie zglaszam.
Ludzie.....czy kazda z Waszych odpowiedzi jest OK? A co jest z odpowiedziami na moje tematy???????? Na niektórych to dopisujecie sie z jakimis niby smiesznymi postami.

Róbcie co chcecie, ale wszystko sprawiedliwie. Nie ze beda równiejsi i równi..

Pią 01 Kwi, 2005 2:25

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do modów proponuje utworzyć dla nich forum zamknięte i nie widoczne dla zwykłych użytkowników, służyło by do komunikacji w ważnych sprawach np technicznych, czy wymagających ustaleń zespołu moderatorskiego

Dobry pomysł, gdy loguje się mod, pojawia mu się nowy dział (np. w forum ogoólnym jako 5): forum (Rada) moderatorów. Pozostałym użytkownikom przy logowaniu nic takiego by nei wyskakiwało.
Wiem żę na kilku forach jest coś takeigo i działa.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pią 01 Kwi, 2005 16:27

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

prezesszczepan napisał:
Co do modów proponuje utworzyć dla nich forum zamknięte i nie widoczne dla zwykłych użytkowników, służyło by do komunikacji w ważnych sprawach np technicznych, czy wymagających ustaleń zespołu moderatorskiego

I coś takiego w niedługim okresie czasu powstanie Wink A tak przy okazji to witam wszystkich bywalców tego forum i przy okazji informuje, że będe tutaj odpowiedzialny za wszystkie sprawy techniczne (poprawki,dodatki,itp), więc wszystkie Wasze sugestie dotyczące forum niech będą zgłaszane w tym dziale . Jeżeli okaże się, że macie ciekawy pomysł to zostanie on zrealizowany.Wink
Pozdrawiam
Dawid

Pią 01 Kwi, 2005 16:50

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wasze sugestie dotyczące forum niech będą zgłaszane w tym dziale.


To może zacznijmy od uporządkowania rang? ja bym pronował pozostanie przy polskich, ale z różnych formacji (alr tylko wtedy gdy będą się różnić np. dla laowych szeregowy, dla marynarki marynarz, dla artylerii kanonier a dla kawaleriii cośtam). I bym proponował troche zmniejszyć pagony bo zbyt przytłaczają resztę informacji o uzytkowniku.
A moderatorom do naramienników dorobić czerwone lub złote (generalskie) otoczki.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pią 01 Kwi, 2005 17:45

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:

To może zacznijmy od uporządkowania rang? ja bym pronował pozostanie przy polskich, ale z różnych formacji (alr tylko wtedy gdy będą się różnić np. dla laowych szeregowy, dla marynarki marynarz, dla artylerii kanonier a dla kawaleriii cośtam). I bym proponował troche zmniejszyć pagony bo zbyt przytłaczają resztę informacji o uzytkowniku.
A moderatorom do naramienników dorobić czerwone lub złote (generalskie) otoczki.

Dzięki za sugestie Wink Mam tylko taką małą prośbę, otóż o rangach jest już osobny wątek w tym dziale. Prosiłbym o ile to możliwe o nie umieszczanie wiadomości, które nie są na temat danego wątku Uśmiech Masz ciekawą propozycje załóż nowy wątek w techniczno-organizacyjnym dziale forum. Ułatwi mi to wyłapywanie Waszych pomysłów Wink

Pozdrawiam
Dawid

Pią 01 Kwi, 2005 20:54

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.