| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Aferki na forum

Hej co jest grane?
Czlowieka nie bylo pare dni na forum a tu jakies dziwne rzeczy sie dzieja. Poczatkowo myslalem ze monitor mi sie zepsul jak wszedlem na forum a tu jednoczesnie wyskauje mi kilkadziesiat postow kolegi "rydz-smigly". Nabija kolega licznik?
Pozniej bitwa o pochwaly... Ja tam proponuje zeby konkurowac w uczciwej walce. Niech jakosc artykulow, terminowosc, ciekawe "dodatki", bada orezem, a nie przepychanki.
Kurcze nie macie dosyc tego co sie dzieje w mediach? Ze czlowiek juz boi sie wlaczyc telewizora zeby nie ogladac pyskowek i twarzy pewnego pana wielkosci kineskopu?
Czasami pojawiam sie na zagranicznych formach i tam nie ma zadnej jatki. Konkretne, spokojne, rzeczowe dyskuje. Ludzie jacys przyjazni, otwarci. Nikt nie weszy konkurencji... ehh.
Moze idealista jestem ale mysle ze szkoda czasu i zdrowia na nieproduktywne spory.

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sob 12 Mar, 2005 15:11

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kudi,
bedzie spokojnie dopoki sie zaraza jakas z wiadomego miejsca tutaj nie przywlecze... Zszokowany
A Romusia sie nie czepiaj. Ten przynajmniej umie krawat zawiazac. I wogole taki elegancki i elokwentny. I pasuje mu czarna marynarka.
Tfu Exclamation Exclamation Exclamation
To jest forum historyczne a nie HISTERYCZNE. Trza sie daleko od polityki trzymac.
No, chyba, ze w ujeciu historycznym. Wink Rolling Eyes

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Sob 12 Mar, 2005 17:14

Powrót do góry
past
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Krecio ma racje obyś Kudi w złą godzinę tego nie napisał. Skończy się spokój Zniesmaczony . Też mnie "rydz " zdziwił , ale poczekajmy.

Sob 12 Mar, 2005 17:43

Powrót do góry
marooda
Kapral

Kapral




Posty: 50
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Powiem cos, co moze jest niezbyt popularne w... tym (naszym) Wink srodowisku:

Make love, not war! Bardzo szczęśliwy

A po naszemu to moze byc: wyluzujta Panowie! Bardzo szczęśliwy
pozdr

Sob 12 Mar, 2005 18:28

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marooda,
Najpierw niech jedna Pani uzyje slowa na "p". I niech zaprzestanie glupich prowokacji. Tu jak widzisz nikt Jej nie ocenzuruje i nie wytnie. Sproboj zrobic cos podobnego w O. Zycze powodzenia.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Sob 12 Mar, 2005 18:41

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno. Niech to czyni tutaj. Zeby sie przypadkiem tamtejsza zaraza do nas nie przywlokla. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Sob 12 Mar, 2005 18:43

Powrót do góry
marooda
Kapral

Kapral




Posty: 50
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Krecio,
tyle postow w jednym dniu Laughing licznik sobie nabijasz, czy co? Wink Wink Wink I tak nie dogonisz kolegi rydza, bo on bardzo smigly - jak podaje statystyka: "34.00 postów dziennie", nie to co Ty -tylko "0.59 postów dziennie". Wink Bardzo szczęśliwy
Kudi,
ladne porownanie "twarz wielkosci kineskopu". Czy, jak twierdzi Krecio, myslales o panu G.? Ja mam inne typy w tym castingu... Bardzo szczęśliwy no. ale przeciez mielismy nie rozmawiac o polityce. Bardzo szczęśliwy

pozdr

Nie 13 Mar, 2005 19:26

Powrót do góry
past
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

KUDI po dzisiejszej "serii" Laughing Laughing Laughing rydza-śmigłego bo to chyba tak należy nazwać zaczynam cie popierać Laughing Laughing

Nie 13 Mar, 2005 21:07

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marooda napisał:
Krecio,
tyle postow w jednym dniu Laughing licznik sobie nabijasz, czy co? Wink Wink Wink I tak nie dogonisz kolegi rydza, bo on bardzo smigly - jak podaje statystyka: "34.00 postów dziennie", nie to co Ty -tylko "0.59 postów dziennie". Wink Bardzo szczęśliwy

pozdr


Marooda...? Zaczepki szukasz Rolling Eyes Question Wink

Po prostu bylo o czym pogadac... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Nie 13 Mar, 2005 21:14

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marooda
tak mialem tego pana na mysli. i ten jego wyraz twarzy... mam nadzieje ze Opatrznosc czuwa jeszcze nad tym krajem bo tacy wlodarze zmusiliby polowe populacji do emigracji.

rydzu-smigly nie bierz sobie do serca przytykow ale jak cos piszesz to daj przynajmniej ludziom odpowiedziec Uśmiech
w sumie nie ma limitow w ilosci postow dziennie, ale naprawde myslalem ze cos sie system forum posypal Uśmiech

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Nie 13 Mar, 2005 23:56

Powrót do góry
PITER
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proponuję zlikwidować rangi lub wyłączyc liczniki postów lub przyklejać delikwentom łatkę "SPAMER".

Wto 15 Mar, 2005 21:20

Powrót do góry
leopold
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

mnie tez sie zdazało że siedziłęm całymi dniami , i se pisałem , ot tak pisałem i pisałem, nieraz człowiek w coś wiedzie i tyle, a co to komu przeszkadza , a może chciał pomuc forum rozruszać sie ,

ech relax

Wto 15 Mar, 2005 21:26

Powrót do góry
czajna
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 30
Skąd: Kluczbork
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zamiast rang możnaby wprowadzić 5 stopniową skale liczby postów tak jak jest to np. na historycy.org. Ale liczba wszystkich postów powinna być wyświetlana. A może jednak nie dramatyzować. Przeciez dzis było juz w miare spokojnie Uśmiech

Wto 15 Mar, 2005 22:18

Powrót do góry
twrozyna
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

bardzo prosze

Uśmiech
jesli moja obecnosc na forum zaczniecie odbierac jak ktorys mily gdzies napisal "jeden twrozyna, postow druzyna"
prosze o stopujace PW lub e-maila
zagladam od czasu do czasu pozdroffka dla wszystkich
i wtedy robie re lub inicjatywy hurtowe-mam nadzieje ze odbieracie to cool, tzw zimnych wojen nie chce tutaj przenosic z "ps" czy "o", ale nie wszystko zmilcze jak sie jakis "milusinski" dokoptuje

najlepszej wiosny dla Pań i Panów od 1945 życzę

Sro 16 Mar, 2005 15:08

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dobra panowie nie ma co to się sprzeczać i szukać zaczepek.Szkoda miejsca na serwerze na kłótnie.Jak coś ktoś ma do kogoś to na priva a nie publicznie.Po to jesteśmy tutaj aby wzajemnie sie wspierać a nie kłócić.
.
Cytat:
Make love, not war!

A po naszemu to moze byc: wyluzujta Panowie!
pozdr

Temat odblokowany

_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Sro 16 Mar, 2005 18:33

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mysle ze trzeba rozroznic spammerstwo (pisanie duzej ilosci postow o znikomej wartosci) od statserstwa (czyli ktos ma za duzo czasu i pisze kilkanascie postow dziennie, ale jeszcze trzymajacych poziom).
O ile to drugie jest do przelkniecia, to pierwsze trzeba z cala surowoscia zwalczac.

Czw 17 Mar, 2005 21:54

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

nichil novi
to występuje chyba na wszystkich forach , można z tym walczyć ale wygrać chyba się nie da.
a mnie najbardziej dobijają "krzykacze" - ludzie którzy posiadają znikomą wiedze a uwielbiają robić bałagan, na pewnym forum występuje to nagminnie.

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Pon 21 Mar, 2005 21:47

Powrót do góry
Gość


Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Indiana Jones napisał:
nichil novi
to występuje chyba na wszystkich forach , można z tym walczyć ale wygrać chyba się nie da.
a mnie najbardziej dobijają "krzykacze" - ludzie którzy posiadają znikomą wiedze a uwielbiają robić bałagan, na pewnym forum występuje to nagminnie.

Indi masz rację był rydz a teraz karol, i chyba nic się na to nie poradzi?

Pią 25 Mar, 2005 20:58

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Indi masz rację był rydz a teraz karol, i chyba nic się na to nie poradzi?


Rozmawiałem z karolem i mu wyjaśniłem wiele rzeczy.Proszę o wyrozumiałość dla niego,bo jest to bardzo młody użytkownik,od nie dawna ma internet i od niedawna zarejstrował się na forum,także nie zna jeszcze etyki oraz zasad panujących ogólnie na forach dyskusyjnych.

_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Pią 25 Mar, 2005 22:54

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

NABIJANIE LICZNIKA POSTÒW???

Witam Kolegów!

Niestety bylem na 2 tygodnie odlaczony od Was i nie moglem dzielic sie swoja wiedza na temat historii z Wami. Co do krytyki o nabijaniu postów, to wiadomo bo to kazdy robi. Jakosc niektórych wypowiedzen to do kitu. Jednak chcialem tylko powiedziec, ze po zmianie tutaj na FORUM jaka zauwazylem, czyli te podzialy itd. to sie wszystko jakos popsulo! Nie jest juz takie przejzyste.

Dodatkowo drodzy koledzy, to na te posty które ja pisalem malokto odpowiada, bo tez nie ma odpwiedzi. Tematyka historii n.p. Polskich Sil Zbrojnych na Zachodzie lub Polskiego Ruchu Oporu we Francji itd. to nikt sie tym nie zajal. Kazdy z Was o jakis wykopaliskach i odkryciach tylko chcialby pisac. POMYSLCIE. Przeciez razem to mozemy sie dowiedziec wiecej no i na tym zyskac.

Te pytania zadaje sie na Forum, zeby zyskac wiedze. Przez to poznaje sie jeszcze ciekawych ludzi.

Historia Polska jest malo zbadana, wiec DO ROBOTY. Swiecmy tutaj wiedza, a nie SZABELKOWANIEM!!

I jeszcze cos, poza tymi rangami to wolalbym, zeby wprowadzono odznaczenia wojskowe. I to wtedy z jakas matematyczna formulka (której z uzytkowników nikt nie bedzie znac), ze dopiero po otrzymaniu jakis odznaczen lub szczególnych pochwal (moga byc stopniowe) mozna byc awansowanym. Bo inaczej to sie tutaj zasypiemy informacjami.

CZUWAJ!!!

Pon 28 Mar, 2005 19:57

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.