| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tobiasz
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 141
Skąd: Polska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tropiciele Tajemnic

Sorry że nowy temat i że tutaj ale nie bardzo wiedziałem gdzie. Czy ktoś z obecnych wie czemu tak ciężko dostać się do grona bywalców tego forum. o możliwości rejestracji to już w ogóle można zapomnieć, byłem tam kiedyś "zapisany" a potem ni stą ni zowąd nie moge się zalogować a moje maile pozostają bez odpowiedzi, Widze że na tym forum są ludzie któży tam bywali i może bywają i mają jakieś kontakty z administracją "tropicieli" więc może wyjaśnią dziwne zachowania

Nie 27 Lut, 2011 0:02

Powrót do góry
ewolf.wwa
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 250
Pochwał: 1
Skąd: Warszawa/Wüstegiersdorf
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Miałem to samo. Odnoszę wrażenie, że administrator TT utrzymuje forum wyłącznie dla siebie i z sobie wiadomych powodów. No, może jeszcze dla wąskiego kręgu wtajemniczonych. Zakrawa to na jakiś rodzaj sekciarstwa do tego swoiście pojętego, ponieważ nie dam sobie głowy odrąbać głowy czy aby nie uczestniczy sam we wszystkich możliwych forach historycznych z IOH włącznie Laughing
_________________
Pozdrawiam,Wojtek.

Nie 27 Lut, 2011 2:12

Powrót do góry
storm007
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 18
Skąd: Silesia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Forum TT jest juz od lat nie dostepne dla ogolu. Szkoda bo wiele ciekawych rzeczy mozna bylo sie dowiedziec o dolnym slasku. Lubilem zagladac na to forum tym bardziej ze czest odwiedzam DS bo mam tam rodzine od Wroclawia po Walbrzych i okolice. Lubilem zwiedzac dzieki informacja z owego forum. Tez po likwidacji mojego konta na forum probowalem sie kilkukrotnie rejestrowac ale bez efektu. Szkoda...

Nie 27 Lut, 2011 9:24

Powrót do góry
ewolf.wwa
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 250
Pochwał: 1
Skąd: Warszawa/Wüstegiersdorf
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Również próbowałem parę razy, lecz okazało się to niemożliwe,a na pewno nie łatwiejsze niż, dostąpienie obrzędowej inicjacji by stać się wojownikiem w szczepie Apaczów z plemienia Szoszonów na Wyspach Owczych Wink
Ponieważ to przerasta moje możliwości percepcji i rozumienia, wiec już dawno postanowiłem (po dwóch próbach podejścia bez powodzenia), że nie będę aspirował do tego kółka różańcowego. Czuł bym się w nim, jak jakiś intruz.
Wszystko to jednak nie zmienia mojego nastawienia i sympatii do Dolnego Śląska Uśmiech

_________________
Pozdrawiam,Wojtek.

Nie 27 Lut, 2011 10:32

Powrót do góry
tobiasz
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 141
Skąd: Polska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a ja w dalszym ciągu czekam na wypowiedz dawnych bywalców z tego forum o których pamiętam , co z wami panowie Wars, Marecki, Kojjak, może wy odkryjecie fenomen TT

Nie 27 Lut, 2011 13:56

Powrót do góry
daro
Major

Major





Posty: 1515
Pochwał: 4
Skąd: Schömberg
Archiwum: WSW
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Administratorzy TT zmienili status forum na "prywatny". Więc wszelkie próby rejestracji są daremne.
Pozdrawiam

_________________
Szukajcie .........i aby Was nie znaleźli.
Pozdrawiam.Dariusz

Nie 27 Lut, 2011 19:42

Powrót do góry
tobiasz
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 141
Skąd: Polska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ok wszystko spoko tylko czemu bez żadnej przyczyny i informacji wywalają z forum ludzi którzy byli tam zarejestrowani i również udzielali się w dyskusjach, fakt może mniej niż inni ale zawsze, owszem mam tu siebie na myśli

Nie 27 Lut, 2011 22:04

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z moich informacji wynika, że forum przez długi okres czasu było "martwym", reaktywacja jednak nastąpiła i z tego co wiem można się zarejestrować.
http://www.tropiciele-tajemnic.com/forum/index.php
Po drugie Marecki pojawia się i na IOH można go zapytać osobiście.

Pon 28 Lut, 2011 21:04

Powrót do góry
tobiasz
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 141
Skąd: Polska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Właśnie pytam tylko wymienieni panowie jakoś unikaja tego tematu, a co do rejestracji ,owszem próbowałem przez pół roku bezskutecznie , zero odpowiedzi ani be ani me anie odpier... się, tym bardziej że w ich regulaminie nie ma określone kto może należeć do tegoż szacownego gremium

Pon 28 Lut, 2011 21:52

Powrót do góry
xmareckix
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

forum tropicieli tajemnic dziala nie przerwanie od 2004 r
nie ma zadnych klopotow z zalozeniem konta , klopoty pojawiaja sie gdy ktos byl wczesniej uzytkownikiem i chce ponownie zalozyc konto
aby byc na forum nalezy brac udzial w toczacych sie dyskusjach , brak aktywnosci oznacza wykluczenie z forum
ot i cala tajemnica
na dzien dzisiejszy forum posiada 90 uzytkownikow w wiekszosci ososby ktore do nas przyszly i zostaly w latach od 2007 do 2009 r ale sa i starsi i mlodsi stazem Uśmiech
glowne i najbardziej rozbudowane tematy dotycza gor sowich oraz tajemnic dolnego slaska , pozostale zachaczaja o wszystko co ciekawe i tajemnicze

marecki

_________________
www.tropiciele-tajemnic.com

Wto 17 Sty, 2012 1:23

Powrót do góry
tobiasz
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 141
Skąd: Polska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cześć Marecki, wiesz że brałem udział można posprawdzać ilość postów, a potem Lipa, więc jeśli możesz jakos pomóc w rejestracji to był bym wdzięczny

Wto 17 Sty, 2012 16:25

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ewolf.wwa napisał:
Miałem to samo. Odnoszę wrażenie, że administrator TT utrzymuje forum wyłącznie dla siebie i z sobie wiadomych powodów. No, może jeszcze dla wąskiego kręgu wtajemniczonych. Zakrawa to na jakiś rodzaj sekciarstwa do tego swoiście pojętego, ponieważ nie dam sobie głowy odrąbać głowy czy aby nie uczestniczy sam we wszystkich możliwych forach historycznych z IOH włącznie Laughing

To trochę krzywdząca opinia bo TT ma nawet tematy na które można wejść bez logowania się. Forum nie jest sektą a jedynie platformą do wypowiadania się przez różne osoby w różnych tematach. Zapraszamy na forum i nikogo nie dyskryminujemy. Bardzo szczęśliwy

Wto 17 Sty, 2012 17:26

Powrót do góry
Adler
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 16
Skąd: Łódź
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ucieszyłem się, jak sztubak, że można odwiedzić forum TT no i o naiwności spróbowałem, oczywiście jak zawsze jest komunikat, że "To forum nie zawiera.......".
Nie,żeby mi zależało, bo nie znoszę bzdur i vrillach, kapliczkach z podziemiami i tunelach, których nie widać.
W świetle ostatnich wydarzeń w internecie i nie tylko, dużego (właściwego) znaczenia nabrał problem wiarygodności osoby przekazującej informacje i głupio tak pisać, że jakieś forum jest ogólnodostępne, jak w ogóle jest zamknięte.
WSTYD.

Sob 28 Sty, 2012 23:30

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

FORUM zostało zamknięte 26 stycznia,,, dlaczego chyba możesz się domyśleć... Smutny

Nie 29 Sty, 2012 0:14

Powrót do góry
Gonzo
Sierżant

Sierżant




Posty: 90
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

onibusek napisał:
FORUM zostało zamknięte 26 stycznia,,, dlaczego chyba możesz się domyśleć... Smutny


burza hormonalna u administratora?

Nie 29 Sty, 2012 1:08

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Raczej rozwaga administratora !

Nie 29 Sty, 2012 1:11

Powrót do góry
Gonzo
Sierżant

Sierżant




Posty: 90
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

onibusek napisał:
Raczej rozwaga administratora !


Widzę że ta rozwaga nawiedza go cyklicznie lub też okresowo: otwiera forum - zamyka forum, zaprasza użytkowników - wyrzuca użytkowników.

Nie 29 Sty, 2012 11:09

Powrót do góry
onibusek
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 141
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej wkładają (piszą) do forum(vide Gonzo). Mając takich użytkowników (czytelników) trudno dziwić się pewnym poczynaniom. Forum ma pewne zasady i jak się do niego przystępuje to oznacza ich akceptację, niestety większość tego nie rozumie i traktuje forum jako czytelnię i źródło darmowej wiedzy a jest to wiedza w która ktoś włożył swoją pracę i publikuje ją nie po to żeby czytelnicy z niej skorzystali, tylko po to żeby inni wypowiedzieli się w danym temacie. Niestety większość nastawiona jest na tzw "krzywika" i najlepiej mieć wszystko za darmo.

Nie 29 Sty, 2012 19:00

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja tam akceptuje klimat TT i mam luz i nigdy nie miałem problemów.

Nie 29 Sty, 2012 19:15

Powrót do góry
Gonzo
Sierżant

Sierżant




Posty: 90
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

onibusek napisał:
Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej wkładają (piszą) do forum(vide Gonzo). Mając takich użytkowników (czytelników) trudno dziwić się pewnym poczynaniom.


Dyskredytujesz wartość moich wypowiedzi z uwagi na ilość postów, jeszcze mniejszą wartość mają dla Ciebie wypowiedzi użytkowników z 8 lub 4 postami na koncie? Tak właśnie działa forum TT.

onibusek napisał:
a jest to wiedza w która ktoś włożył swoją pracę i publikuje ją nie po to żeby czytelnicy z niej skorzystali,


"pisze się posty nie po to aby inni z nich korzystali" to włóżcie forum pod poduszkę i nie zapraszajcie ludzi tylko po to by ich później po prostu wyrzucić.


Szponiasty przecież dobrze wiesz że nie chodzi mi o atmosferę na forum lecz o sposób w jaki traktuje się ludzi.

Nie 29 Sty, 2012 20:39

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.