| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tauzen2305
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Rembertów/Koszalin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Góra św. Anny/ Miłków

Witam... swego czasu wybrałem się do kaplicy św Anny na tejże górze w Miłkowie... prawie pod szczytem, na zboczu drogi natknąłem się na betonowe wejście do wnętrza tej góry... na zboczu, nad wejściem widać ogromną ilość betonowych bloków w większości porośniętych już zaroślami. Wie ktoś co znajduje się lub znajdowało we wnętrzu tej góry... dodam że z wejścia widać panoramę Jeleniej Góry i jej zbiornik wody pitnej

Czw 09 Cze, 2011 14:25

Powrót do góry
loslos
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie chodzi Ci o sztolnię na stoku góry Grabowiec (bo tak się nazywa wzniesienie z kaplicą św. Anny).




Jest na ten temat sporo w sieci.

Jakiś czas temu badała tę sztolnie ekipa Wojtka Stojaka z KPS.

Tu masz trochę tajemniczości :

Czw 09 Cze, 2011 16:04

Powrót do góry
tauzen2305
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Rembertów/Koszalin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedz... interesujący artykuł... szedłem do kaplicy św. Anny drogą leśną od strony Miłkowa... po drodze mijałem stare ruiny po prawej stronie ok 600m- 1km od granic miasteczka... wejście do sztolni widziałem po lewej stronie drogi zanim dotarłem do kaplicy... a z tego co wyczytałem w artykule, wejście można odnalezc mijając kaplicę... wedle legendy 7 (siedem razy) obiegłem kaplicę z wodą w ustach mimo tego iż jestem osobą niepełnosprawną... to tak gwoli chwalipięctwa Uśmiech ale mimo to, miejsce godne zbadania... interesuję się tym gdyż urodziłem się w Radomierzu, dzieciństwo spędziłem w Jeleniej Górze, niestety losy sprawiły że w końcu wylądowałem w Koszalinie, ale sercem i duszą jestem wciąż w Karkonoszach... w Miłkowie mieszka moja najbliższa rodzina... proszę o jakiekolwiek informacje na temat tej pięknej góry

Czw 09 Cze, 2011 18:21

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.