| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sapertorun
Ekspert IOH
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 354
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kolejny pomysł

Latajac po forum elektryków natknołem sie na "cus" takiego.
Najpewniej pomysł umrze jak inne,ale co spróbuje-gdzie sa ikony?? Mad Evil or Very Mad Rysuja sie i rysuja to pewnie rysujecie Bitew pod Grunwaldem-hehhehe

Sob 15 Kwi, 2006 20:29

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Już coś takiego jest Wink Zgodnie z tym co mówi Janek w tym tygodniu powinno być na stronie Wink

Sob 15 Kwi, 2006 20:49

Powrót do góry
sapertorun
Ekspert IOH
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 354
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

znaczysie taki poprawiacz słów -słownik-extra

Sob 15 Kwi, 2006 20:59

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Coś podobnego do tego co na screenach zaprezentowałeś mam już gotowe na dysku, do przyszłego piątku powinno trafić na stronę Wink

Sob 15 Kwi, 2006 21:05

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

świetnie bi niektórych posów nie da się odczytać czasem Bardzo szczęśliwy Piwo Moze bez opcji "dodaj do słownika", bo nam nową polsczyznę stworzą Bardzo szczęśliwy
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Nie 16 Kwi, 2006 0:03

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wyglada to na tej zasadzie, ze po napisaniu posta i kliknieciu na dalej system automatycznie sprawdzi bledy i podkreslij je na jakis tam kolor (juz nie pamietam jaki ustawilem - chyba czerwony) Dopiero po takim sprawdzeniu i ewentualnym poprawieniu bledow post zostanie zapisany w bazie danych Wink

Z reszta zobaczycie w praktyce jak to bedzie wygladac... moja wersja sprawdzania pisownii nie obejmuje opcji dodawania do slownika z tego wzgledu, ze zalatwiona jest bardzo dobra baza wyrazow - wiadomo, ze nie bedzie obejmowac wszystkich nazw wlasnych itp Wink Ale zawiera w sobie duzo slow Wink

Poza tym nie wiem czy jest sens ciagnac dalej ten watek, bo to sprawdzanie pisowni i tak zostanie wprowadzone bez wzgledu na opinie co do tego Wink

Nie 16 Kwi, 2006 10:45

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.