| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Stara Oleszna

Jakiś czas temu wybrałem się ze znajomym do Starej Olesznej. Czytaliśmy że dużo się tam działo więc może i warto. Po paru minutach trafiliśmy na miejsce i rozwinęliśmy sprzęt. Gdy weszliśmy do młodnika (ładne niewielkie świerki) okazało się że wszystko jest już przekopane doszczętnie. na metrze kwadratowym było nawet 5/6 dziur. tak przekopanego terenu jeszcze nie widziałem. Nawet opony były wyjęte z ziemi. Zainteresowała mnie jedna dziura, prawdę mówiąc największa. Na głębokości ok 2 metrów znajdowała się plątanina rur tak jak by to był jakiś węzeł ciepłowniczy, tylko skąd węzeł w środku lasu. Czy ktoś wie co to mogło być? dziurę najprawdopodobniej wykopali poszukiwacze. Pozdrawiam

Pią 28 Gru, 2007 11:31

Powrót do góry
radek6412
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Skąd: Stara Oleszna/Bolesławiec
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

gdyby mógł pan opisać dokładnie to miejsce. to było na takiej górce przy lesie?

Nie 08 Lut, 2009 16:37

Powrót do góry
radek6412
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Skąd: Stara Oleszna/Bolesławiec
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

gdyby mógł pan opisać dokładnie to miejsce. to było na takiej górce przy lesie?

Nie 08 Lut, 2009 16:44

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam. trochę czasu minęło ale mam nadzieję że kolega jeszcze zagląda tutaj czasem. postaram się opisać to miejsce. auto jak i namioty mięliśmy przy jednej z glinianek , (glinianka dosyć duża po prawej stronie a po lewej dosyć duże pole z wykarczowanymi samosiejkami drzewkami) droga prowadziła prosto w las, dosyć strome podejscie do lasu, piaszczyste. Dalej w głąb lasu aż do wykarczowanego kiedyś pasa prawdopodobnie ppoż, ściółka cała obrośnięta borówkami. samo miejsce z rurami było w tym pasie rozkopane. pozdrawiam

Wto 06 Kwi, 2010 10:29

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.