| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Użytkownicy na liście do usunięcia !!! - Ważne

Witam wszystkich Uśmiech
Poniżej znajduję się lista osób, do których z jakichś powodów nie można wysłać maila, gdyż serwer nie może dostarczyć wiadomości. Prawdopodobnie jest to wina tego, że dani użytkownicy podali błędny adres e-mail na forum, bądź też ich serwer pocztowy był przez jakiś czas niedostępny. Użytkownicy znajdujący się na poniższej liście zostaną usunięci za 24 dni licząc od jutra czyli 17.01.2006, chyba że właściciele danych kont skontaktują się ze mną w celu weryfikacji, że podany w profilu adres e-mail jest prawidłowy, bądź też poprawią adres e-mail w profilu i poinformują mnie o tym, wtedy zostaną usunięci z poniższej listy Wink

I oto ta czarna lista:


  • 1. wujek
  • 2. pape
  • 3. stacyjka666
  • 4. dex
  • 5. Mżawa
  • 6. mikael
  • 7. magnus992
  • 8. Emiliano Zapata
  • 9. Biskup_Joe
  • 10. spidi18
  • 11. Pafnucy
  • 12 Idzi
  • 13. Monti
  • 14. zagłębiaczek
  • 15. t_rex
  • 16. merlin
  • 17. kaytek
  • 18. archeo
  • 19. monsun
  • 20. fall
  • 21. piotr.m
  • 22. dagro
  • 23. pawelll
  • 24. hawkins
  • 25. meko


I to by było na tyle 8)

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Ostatnio zmieniony przez Dawid159 dnia Sob 06 Maj, 2006 16:20, w całości zmieniany 1 raz

Pią 23 Gru, 2005 23:55

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A jak! na szafot!! Wink
_________________
"Audaces fortuna iuvat"

Sob 24 Gru, 2005 0:52

Powrót do góry
johnny40
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 101
Skąd: EU
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

witam
akurat nie jestem na liście ale również mogłem się znaleść.
powód byłby prosty , zmiana prowidera z AOL , na inny, gdzie utraciłem adres e-mail , jednak nie podawałem tamtego w swoich danych przy tutejszej rejestracji Laughing

wesołych świąt
johnny40

_________________
Trzeba sprawdzic co tam w trawie piszczy-niee )))

Sob 24 Gru, 2005 8:17

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

johnny40 napisał:
zmiana prowidera z AOL , na inny, gdzie utraciłem adres e-mail ,
Właśnie o to chodzi, żeby wszyscy mieli aktualne adresy e-mail w swoim profilu, każdy kto utracił konto w jakimś serwisie ma troche czasu na poprawienie adresu jeżeli nie chce wylecieć z forum Twisted Evil

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Sob 24 Gru, 2005 12:51

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

raczej wywalaj tych którzy nie odwiedzają nas, nie logują się, nie piszą i psują statystyki a nie tych ktorzy mają błędne maile....
_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sob 24 Gru, 2005 15:47

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

IT wszystko w swoim czasie Wink Zaczynamy od tych z błędnymi mailami Wink

Sob 24 Gru, 2005 15:50

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.