| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruku
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 314
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ossendowski i okolice Bajkału

Szukam PILNIE !!! ksiazek Ferdynanda Ossendowskiego (glownie pierwsze wydania) - moga byc kserokopie, wersje skanowane.

Interesuja mnie stare plany, dokumenty, mapy obszaru Bajkału - wszystko co jest do 1940 roku a dotyczy tego terenu.

Jezeli posiadacie jakiekolwiek, nawet najmniejsze materialy czekam na kontakt.

Materialy moga byc w formie skanow lub tylko do wgladu.


Pozdrawiam

_________________
kruku
---------------------
Wortal Poszukiwaczy Skarbów
www.poszukiwania.pl

Sro 27 Paź, 2004 13:24

Powrót do góry
diversus
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Skąd: Poznań
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Ossendowski i okolice Bajkału

Witam Pana!

Będę niebawem na Syberii i będę miał chyba możliwość dotarcia do muzeum w Rosji, na Syberii i zbiorów zgromadzonych tam przez Ossendowskiego. Możliwe, że Rosjanie, pracownicy muzeum i zwykli mieszkańcy będą coś mieli bądź wiedzieli.

Ja z kolei szukam informacji o powstańcach styczniowych 1863r. z Poznania i Wielkopolski oraz jakichkolwiek informacji (zdjęć, reprintów, starych gazet, i informacji ustnych) z okresu 1863r. - 1942r. Mój pradziad był powstańcem styczniowym, kawalerem Krzyża Niepodległości z Mieczami i leży na cmentarzu zasłużonych w Poznaniu.

Szukam też jakichkolwiek informacji na temat dworów, pałaców w Lubosinie k. Pniew w woj. wielkopolskim oraz w Skoraszewicach k. Gostynia w woj. Wielkopolskim. Będę bardzo wdzięczny za każdą informację i będę starał się zrewanżować. Proszę o ewentualną odpowiedź na e-mail: [email protected]

Roman "DIVERSUS"


kruku napisał:
Szukam PILNIE !!! ksiazek Ferdynanda Ossendowskiego (glownie pierwsze wydania) - moga byc kserokopie, wersje skanowane.

Interesuja mnie stare plany, dokumenty, mapy obszaru Bajkału - wszystko co jest do 1940 roku a dotyczy tego terenu.

Jezeli posiadacie jakiekolwiek, nawet najmniejsze materialy czekam na kontakt.

Materialy moga byc w formie skanow lub tylko do wgladu.


Pozdrawiam

Sro 22 Paź, 2008 23:13

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.